Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 15:13   #1
Sinkronizacija ili bekapiranje outlooka

Pozdrav, trebam staroj bekapirat podatke pa sam joj sve relevantne foldere sincao sa cloudom, ali ne znam sto sa outlookom i to adresarom i inboksom/folderima.

Nikada koristio i sad ne uspijevam naci kako bilo sincati bilo eksportirati. Osim vec postojećeg accounta otvorio sam i jedan Microsoftov, po oba povezao one drive. Osim toga ima mega account koji koristim za ostalo beckupiranje.

Idealno bi bilo i ovo na megu, ali pretpostavljam da to ne bu islo direktno. Mozda neki file ili folder na compu gdje se nalaze dati podaci?

Moze li se sincati automatski na OneDrive Kada je vec povezan (ma sto to znacilo)?

Eksportirati se sigurno moze, ali ni to ne pronalazim
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:08   #2
Ne znam za Outlook, al Gmail je već spremljen takoreći u Cloud, tako da ja konkretno za Gmail uopće ne vodim brigu, jedino kad priključim neku novu napravu na račun, jednostavno ju spojim, i to je to - nije li to ista takva stvar i s Outlook-om?

Normalno, ako oš bit 100% siguran, nije loše imat i lokalni backup, al današnji cloud servisi su u velikoj mjeri još pouzdaniji od lokalnalnog backupa, jedino ako razmišljaš o općoj apokalipsi i sumnjaš u funkcioniranje infrastrukture firmi poput Google-a i Microsofta...
__________________
There is absolutely no cause for alarm.
sotonik123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:11   #3
Ideš na mislim File pa na export, možeš sve exportati u .pst file pa njega prebaciti u cloud. Kasnije samo importaš taj pst, u njemu svi svi inboxi, mailovi i ostalo.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:40   #4
Thnx, nasao sam pst u medjuvremenu (i kao aktivnu datoteku na kompu), samo sto ga ne mogu direktno sinkati jer je prevelik da se uploada 2-3 GB nakon svake promjene, ali nije problem povremeno bekapirati. To su samo mailovi ili i kontakti?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 16:42   #5
Mislim da je sve ili da kod exporta možeš birati što da spremi.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.