Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 22:43   #1
Kako pronaći curu AKTIVNIM pristupom?

Pozdrav svima.

Lurkam već neko vrijeme pa sam odlučio potražit savjet ovdje. Imam 24 godine, završio faks, trenutno nezaposlen, imam svoje hobije i interese, itd.

Neću pretjerano duljit, pokušat ću opisat svoju situaciju trenutno - kao tinejđer sam bio dosta povučen bez nekakvog samopoštovanja i sigurnosti u sebe, anksiozan u socijalnim situacijama. U međuvremenu kako sam bio na faksu sam to samopouzdanje izgradio izlažući se (tada) neugodnim socijalnim situacijama i mogu reći da sam, što se toga tiče, druga osoba. Međutim, nikada nisam imao curu i volio bih promijeniti to.

Zašto nikad nisam imao curu? Iskreno, nikad se nisam ni potrudio što se tog tiče, barem ne kako spada. Za vrijeme srednje sam si govorio "ma bit će bolje na faksu". Ali na faksu nije bilo bolje, rijetko sam izlazio, nisam stvarao neke šire krugove poznanstava i tu sam gdje jesam, svojom krivicom. Ne mogu reći da se UOPĆE nisam trudio - prilazio sam ženama (iako nedovoljno), no to nije rađalo nikakvim plodom. Najgora stvar u manjku iskustva sa suprotnim spolom je taj što ne znam jesam li uopće atraktivan ženama, što dovodi opet do određene razine nesigurnosti, a ta nesigurnost definitivno ne pomaže u naumu da promjenim stvari.

Da stvar bude bolja, u manjem sam gradu (~20k stanovnika), prijatelji su mi još na faksovima ili rade u drugim gradovima pa izađem van svake prijestupne, kada se okupimo. Probao sam i Tinder, Badoo - 0 bodova. Svjestan sam da je dosta čekanja, ako želim nešto promijeniti onda je to na meni da i promjenim. Međutim, ne znam odakle početi. Zato sam došao ovdje dobit nekakvu drugačiju perspektivu. Vjerujem da ima i drugih u sličnoj situaciji, zanimaju me vaša mišljenja i iskustva - kako se trgnut i promijenit ovo stanje?
mellow mike is offline  
Old 23.01.2018., 22:44   #2
Pa prebaci se na chat gore i do 14 bi to trebalo biti riješeno. Samo mi daj svoje mjere i stanje tekućeg računa.
Joshua is offline  
Old 23.01.2018., 22:44   #3
Kao aktivno planinarenje?
astor pec is offline  
Old 23.01.2018., 22:48   #4
ja bi se prije potrudio nac posao u zgu na tvom mjestu i tamo lepo preselit, vise prilika sto se toga tice, a bome i vise poslovnih prilika
random101 is offline  
Old 23.01.2018., 22:50   #5
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Kao aktivno planinarenje?
Plesni tecaj?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Old 23.01.2018., 22:50   #6
Nabavi psa
Kreni planinarit
Upiši se u teretanu
I obavezno tipkaj redovito na forum.hr dok te prsti ne zabole.
Uspjeh zagarantiran
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.

Zadnje uređivanje skorpionka87 : 23.01.2018. at 23:18.
skorpionka87 is offline  
Old 23.01.2018., 22:59   #7
A tečaj lončarenja i kukičarenja? Ili sad po novom tečaj kuhanja?
Joshua is offline  
Old 23.01.2018., 23:01   #8
Pocni strikat.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 23.01.2018., 23:33   #9
Kakvu vrstu curu trazis, vecina ce te volit uvjetno, dok ispunjavas neka njihova ocekivanja i provajdas sigurnost za koju ti treba novac.

Ni jedna te nece volit besplatno, ja to jos nisam ni vidio, ni dozivio.

Znaci ako zelis imat curu koja te uvjetno voli, moras uloziti nesto, kao neka vrsta investicije.

Ti vidi koliko ti se to isplati sve, koji je input emocionalni, financijski, pshihicki, fizicki, itd, da bi te netko volio uvjetno.

Mozda ti je bolje ne traziti uopce curu, nego jednostavno kupiti curu, a energiju i vrijeme koje ces eventualno potrositi na trazenje cure, uloziti u sebe i sve ono sto tebe zanima, plus steci neko materijalno bogatstvo pa onda nemas tih i takvih problema vise.

U konacnici imati ces isto to, ali bez stresa i bez razocaranja kada otkrijes i sam sve sto sam ti naveo u gornjem tekstu.

Kako god okrenes naplatiti ce ti to sto te "vole", na ovaj ili onaj nacin.

Mislim da ti se trazenje cure jednostavno ne isplati, to nije isplativ posao za tebe, u nijednom smislu.

Sretno!
Ufur is offline  
Old 24.01.2018., 00:12   #10
Da sam opet mlad momak i da želim naći curu preko neke aktivnosti a usput sam neposlen kao OP odabrao bi neku društveno korisnu. U rodnoj mi prčiji udruga koja skrbi za socijalnu samoposlugu, pomoć starcima i takve stvari okuplja pun k zgodnih djevojaka. Svaki grad sigurno ima svoju varijantu toga ili nečega sličnog.
Malo nešto radiš korisno a uvijek su poslije neka druženja. Čak i kada samo stoje kraj onih štandova za donacije u marketima uvijek su u paru cure i dečki pa je to prilika za malo razvijati komunikaciju sa suprotnim spolom. Po meni idealno, ne košta ništa, daje ti hrpu novih kontakata, dobrotvorno je pa se osjećaš poslije bolje čak i ako od svega drugog nije upalilo ništa.
Jebeš planinarenje, upadneš u neku grupu gdje su sve zauzete babe a opet moraš do vrha
lurker312 is offline  
Old 24.01.2018., 01:53   #11
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Kakvu vrstu curu trazis, vecina ce te volit uvjetno, dok ispunjavas neka njihova ocekivanja i provajdas sigurnost za koju ti treba novac.

Ni jedna te nece volit besplatno, ja to jos nisam ni vidio, ni dozivio.

Znaci ako zelis imat curu koja te uvjetno voli, moras uloziti nesto, kao neka vrsta investicije.

Ti vidi koliko ti se to isplati sve, koji je input emocionalni, financijski, pshihicki, fizicki, itd, da bi te netko volio uvjetno.

Mozda ti je bolje ne traziti uopce curu, nego jednostavno kupiti curu, a energiju i vrijeme koje ces eventualno potrositi na trazenje cure, uloziti u sebe i sve ono sto tebe zanima, plus steci neko materijalno bogatstvo pa onda nemas tih i takvih problema vise.

U konacnici imati ces isto to, ali bez stresa i bez razocaranja kada otkrijes i sam sve sto sam ti naveo u gornjem tekstu.

Kako god okrenes naplatiti ce ti to sto te "vole", na ovaj ili onaj nacin.

Mislim da ti se trazenje cure jednostavno ne isplati, to nije isplativ posao za tebe, u nijednom smislu.

Sretno!
Ima jedna izreka:

Prvo pare i moc,
a zene ce doc!

A sad iskreno: usao bi u vezu svjesno znajuci da bi mogao izgubiti (emocionalno, financijski etc) jer sam takav.


Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Lion Silvach is offline  
Old 24.01.2018., 01:55   #12
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
U rodnoj mi prčiji udruga koja skrbi za socijalnu samoposlugu, pomoć starcima i takve stvari okuplja pun k zgodnih djevojaka
Odlican savjet, ide u moju knjizicu mudrosti

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Lion Silvach is offline  
Old 24.01.2018., 10:32   #13
Quote:
Lion Silvach kaže: Pogledaj post
Ima jedna izreka:

Prvo pare i moc,
a zene ce doc!

A sad iskreno: usao bi u vezu svjesno znajuci da bi mogao izgubiti (emocionalno, financijski etc) jer sam takav.


Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Ako su pare, razlog, zbog cega..ce biti sa mnom.
Nista, nisam uradio. :-)
__________________
If it doesn't CHALLENGE you, It doesn't CHANGE you.
Weird0 is offline  
Old 24.01.2018., 14:33   #14
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Ni jedna te nece volit besplatno, ja to jos nisam ni vidio, ni dozivio.
Onda si zelen i nemas pojma sta je to PRAVA zena. Jer, prava zena voli da seta sa tobom, da ode u park, da se drzite za ruke, to je njoj vazno, ako pada kisa, odete u biblioteku, ima toliko mogucnosti za dvoje koji su zainteresovani jedno za drugo, a ne za korist. Mada, dosta toga zavisi i od kolicine praznine u glavi, na jednoj od strana ili na obe strane. I kada sam bila mladja, i sada, uvek mi je bilo vaznije, samo da budem sa njim. Kada sednemo negde, nema vise toliko intime, kao kada se drzimo za ruke, setamo i razgovaramo ili kada gledamo izloge, smejemo se, jer nam se nesto ne dopada ili nam se dopadne. Ti si jako puno toga propustio, ako nikada nisi osetio tu caroliju jednostavnog zajednistva. Zato, nemoj da pametujes ovde i da prodajes svoje neiskustvo kao apsolutnu istinu. Postoje zene koje se ne ponasaju kao jeftine ulicarke, da bi morale stalno da nesto kostaju.

Sto se tice teme, autor je dobio dobar savet da ode u Zagreb, jer ce tamo imati mnogo vise mogucnosti za sve sto zeli, ne samo za devojke. Osim toga, rekla bih autoru, da malo ojaca empatiju i da ne prilazi samo devojkama koje se njemu svidjaju, nego devojkama od kojih ima bar neki znak da se i on njima svidja. Pri tome je spoljasnji izgled autora sekundaran, to tvrdim kao zenska osoba. Nije da nije vazan, ali ja cu pre izaci sa muskarcem koji mi se cini zanimljiv, i imao je hrabrosti da mi pridje, a nije bas neki adonis, nego sa muskarcem koji je lep kao slika, a nesiguran je i glup kao tocak.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Old 24.01.2018., 15:55   #15
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Onda si zelen i nemas pojma sta je to PRAVA zena. Jer, prava zena voli da seta sa tobom, da ode u park, da se drzite za ruke, to je njoj vazno, ako pada kisa, odete u biblioteku, ima toliko mogucnosti za dvoje koji su zainteresovani jedno za drugo, a ne za korist. Mada, dosta toga zavisi i od kolicine praznine u glavi, na jednoj od strana ili na obe strane. I kada sam bila mladja, i sada, uvek mi je bilo vaznije, samo da budem sa njim. Kada sednemo negde, nema vise toliko intime, kao kada se drzimo za ruke, setamo i razgovaramo ili kada gledamo izloge, smejemo se, jer nam se nesto ne dopada ili nam se dopadne. Ti si jako puno toga propustio, ako nikada nisi osetio tu caroliju jednostavnog zajednistva. Zato, nemoj da pametujes ovde i da prodajes svoje neiskustvo kao apsolutnu istinu. Postoje zene koje se ne ponasaju kao jeftine ulicarke, da bi morale stalno da nesto kostaju.

Sto se tice teme, autor je dobio dobar savet da ode u Zagreb, jer ce tamo imati mnogo vise mogucnosti za sve sto zeli, ne samo za devojke. Osim toga, rekla bih autoru, da malo ojaca empatiju i da ne prilazi samo devojkama koje se njemu svidjaju, nego devojkama od kojih ima bar neki znak da se i on njima svidja. Pri tome je spoljasnji izgled autora sekundaran, to tvrdim kao zenska osoba. Nije da nije vazan, ali ja cu pre izaci sa muskarcem koji mi se cini zanimljiv, i imao je hrabrosti da mi pridje, a nije bas neki adonis, nego sa muskarcem koji je lep kao slika, a nesiguran je i glup kao tocak.
Ovo sam pročitao barem 100-ak puta, a u stvarnosti totalna kontra.
Pa gdje nestanu te sve žene?! Ne izlaze na svijetlo ili šta?
mark 88 is offline  
Old 24.01.2018., 15:57   #16
A ja se baš pitam di vi to nailazite na te silne sponzice i zašto se uopće bavite takvima pa poslije kukate
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 24.01.2018., 17:24   #17
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ovo sam pročitao barem 100-ak puta, a u stvarnosti totalna kontra.
Pa gdje nestanu te sve žene?! Ne izlaze na svijetlo ili šta?
Sigurno ne sede po barovima i disko klubovima. Bar ja to ne radim, zivim prilicno povucenim zivotom. Kako bih ja u baru tesko nasla nekog antialkoholicara, na primer, tako ces i ti tesko naci neku koja ti odgovara na taj nacin u klubovima. Takve kakve ti hoces, imaju mozga u glavi i ne bude se mrtve pijane po tudjim krevetima. Znaci, trazis na pogresnom mestu. Kladim se, da su ti one koje idu u biblioteku, dosadne, jer ne izbace sve svoje atribute pred celu javnost, a tebi ne pada na pamet malo bolje pogledati ispod povrsine. Ako je tako, to znaci, da ti nisi za takvu zensku, i zato dozivljavas to sto dozivljavas.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Old 24.01.2018., 17:39   #18
Dobra, Alessandra
__________________
If it doesn't CHALLENGE you, It doesn't CHANGE you.
Weird0 is offline  
Old 24.01.2018., 17:47   #19
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Onda si zelen i nemas pojma sta je to PRAVA zena...

Budes mi ti rekla dal' sam ja zelen ili ne, bas si faktor bitan u svemiru da mi ti ides govoriti sta sam ja...

Radio sam u preko 7 zemalja svijeta i zivio (USA, Kanada, Finska, Norveska, Francuska, itd, da ne nabrajam.), snalazio se, prezivljavao, sta ti znas sta sam ja prolazio, upoznao na stotine ljudi, promatrao na desetke tisuca profila ljudi u raznim okruzenjima i kulturama, i zasigurno nisam zelen po pitanju zena.

A to sta ti mislis da smo mi svi glupi a ti si jedina pametna, i da jedino to sto mislis u svojoj glavi je ono kako je, i sta je, to je tvoj problem.

To sta ti pises su fantazije koje bi bile super da su takve, a tebi mozda tako moze bit jer si negdje gdje nemas doticaja sa stvarnim svijetom, pa si mozes priustiti luksuz idealizma, sto je legitimno u tvom mikro svemiru.

A nadalje, to sto ti pises i opisujes bi bilo super kad bi bilo tako, ja bi prvo to potpisao odmah, ali to su price suplje i to je fantazija.

Ja sam takav, kako opisujes, bio prije i svaki put bi se opekao, jer sam bio naivan i zadojen upravo takvim supljim pricama u koje sam naivno vjerovao, a sada znam da su suplje price i da te svaka zena "voli" pod uvjetima, ovim i onim, da svaka kalkulira i racuna isplativost po razno raznim parametrima. Dakle tu se ne govori o deklariranim sponzorusama.

Sa deklariranom sponzurusom znas na cem si, one su postenije po tim pitanjima.

Ovo o cemu ti pises bi bilo super da je tako, i to je tako, dok su svi drugi parametri o kojima ja pisem ispunjenji, ali ti bi to preskocila i zanijekala, a ja ne bi, to je razlika izmedu tebe i mene.

A ti nisi bolja osoba, ni pametnija, ni manje ili vise imas pravo nazivat druge zelenima ili spusta se na osobni nivo, jer to govori o tebi.

Aj zivila!
Ufur is offline  
Old 24.01.2018., 18:06   #20
Ova opcija da se preselim u ZG je čak i u planu, što zbog većih poslovnih prilika, a i svega ostalog.



Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
...
Mozda ti je bolje ne traziti uopce curu, nego jednostavno kupiti curu,...
pa čuj, vidio si one realistične sex robote. Samo treba čekat koju godinu da AI postane napredniji pa dić kredit i kupit ženu
mellow mike is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.