Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2018., 17:22   #1
enterprise HDD

Pozz.... imam jedno pitanje - imam ENTERPRISE STORAGE Hard disk Western Digital 1Tb, i on spada u serverske diskove, pa dali ga ja mogu koristiti u desktop računalu - pitanje možda malo glupo, ali guglanjem nisam baš nešto određeno saznao, pa bi bio zahvalan da mi neko napiše koja je razlika između običnog desktop HDD-a i enterprise storage diska!
zc8750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:25   #2
Mozes ga koristiti jer ima obicne konektore kao i klasicni hard disk, (sata i power) jedino je razlika sto su oni dizajnirani da rade 24/7 zato su vecinom i dosta skuplji serverski hard diskovi.. A i imaju dosta više TB nego "klasicni"
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:27   #3
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Mozes ga koristiti jer ima obicne konektore kao i klasicni hard disk, (sata i power) jedino je razlika sto su oni dizajnirani da rade 24/7 zato su vecinom i dosta skuplji serverski hard diskovi.. A i imaju dosta više TB nego "klasicni"
hvala na odgovoru, to me je zanimalo, kupio sam dva komada WD - black enterprise za 350 kuna na njuški - 2 Tb i upravo sam ih spojih - super rade i dosta su bržiod klasičnih! - mislim da mi se isplatilo.
zc8750 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.