Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2018., 22:20   #1
Druženje forumaša "Iskupljenje u Podravini" @ Pivnica Kraluš, Koprivnica, 10.02.2018.

Dragi forumaši!
Eto nas u Novoj godini, nadam se da ste ju dobro dočekali i proslavili!
Na tragu prošlogodišnje ideje o druženju izvan Zagreba, kolega forumaš Niska Rasta Man i ja smo se dogovorili kako ćemo prvo druženje ove godine održati u Koprivnici i to u Pivnici Kraluš na glavnom trgu tj. adresa je Zrinski Trg 10 sa početkom od 20h.
Nemate prijevoz do tamo?
Nema problema, jer ja imam auto i mjesta za četiri osobe, a i kolega Niska Rasta Man ide sa svojom suprugom i on ima još tri slobodna mjesta u autu.
Također on će vjerojatno kretati iz Dubrave, dok sam ja u N. Zagrebu.
Za ostali info oko toga se javite meni ili njemu putem PPa kako vam već paše (a radit ćemo po principu tko se prvi javi taj ide).
Također vjerujem da će biti još ljudi sa autima pa ćemo se rasporediti.
Info za vozače kod dolaska u Koprivnicu:

Kada se dođe u Reku (selo nadomak Koprivnice), naići ćete na skretanje lijevo prema centru tako da tuda krenite pa preko mosta
- kod prvog kružnog toga nastavite ravno
- nakon 2 km vidjet ćete da se za centar skreće desno pa tamo nastavite
- opet na kružnom toku nastavite ravno
- kad dođete do semafora ravno
- na sljedećem kružnom toku izađite na 2 izlaz
- kod narednog semafora skrenite desno i sa desne strane ćete vidjeti parking gdje se može ostaviti auto
- otamo samo krenite lijevo, pređite cestu i za 200m izbit ćete na glavni trg gdje se nalazi pivnica

Za sve ostalo tu je navigacija (google maps), a i kolega forumaš Angry Nomad će ostaviti info.
Ako ima i daljnjih pitanja slobodno se javite putem PPa!

Nadam se da se vidimo u punom broju!


Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:40   #2
Lokacija na HERE Mapsima.



Za one iz Zagreba koji vole hodati.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:52   #3
Vidim da se zasad nitko nije javio na temu. Valjda to nije znak da će svega nas troje krenuti iz Zagreba???
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 14:20   #4
Hvala Angryu na pomoći sa google mapsom.Pa ja se nadam da će ljudi zaista iskoristiti priliku da se svi skupa nađemo u KCu!Ajmo ljudi!

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 14:37   #5
Losa vam je reklama, misle si ljudi koji ćemo k tamo. Ali da ste vi njima objasnili koliko im je buncek u kupusu dobar...eeee, to bi bila druga priča
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 15:46   #6
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Losa vam je reklama, misle si ljudi koji ćemo k tamo. Ali da ste vi njima objasnili koliko im je buncek u kupusu dobar...eeee, to bi bila druga priča
Misliš da kažem kako je ovo dobra prilika da dođu ljudi i da vide malo grad gdje dosad nisu bili a da navečer svemu tome nazdravimo u pivnici? Sve se to podrazumijeva.

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 17:29   #7
U mom gradu

Inace info za parking da se ne placa nakon 17h i mjesta sigurno ima, 200 ili 300 metara od pivnice.
Steta da nije organizirano kasnije u proljece jer bi se tada nakon druzenja u pivnici moglo preseliti u gradski park koji se vidi odmah iz pivnice.

Takodjer moze se i vlakom. Zeljeznicka stanica je malo manje od km i pol od pivnice, a povezanost je dosta dobra. Ide dosta vlakova.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 17:32   #8
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
U mom gradu

Inace info za parking da se ne placa nakon 17h i mjesta sigurno ima, 200 ili 300 metara od pivnice.
Steta da nije organizirano kasnije u proljece jer bi se tada nakon druzenja u pivnici moglo preseliti u gradski park koji se vidi odmah iz pivnice.

Takodjer moze se i vlakom. Zeljeznicka stanica je malo manje od km i pol od pivnice, a povezanost je dosta dobra. Ide dosta vlakova.
Budeš nas dočekao onda?Ma ja mislim da će i sada biti dobro a opet je prilika da se malo vidi i drugi grad.

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 17:41   #9
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Budeš nas dočekao onda?Ma ja mislim da će i sada biti dobro a opet je prilika da se malo vidi i drugi grad.

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
Apsolutno, moze. Inace ja se druzim sa par forumasa u Zg-u i rekao sam da bi iduci puta mogao na druzenje US-a i eto mi savršene prilike za to.

Ne poznam gotovo nikog sa US-a osim jedne cura, ali nebitno. Nova poznanstva uvijek dobro dodju

Rezervirati cete mjesta ili? jer znam da nema previše mjesta tamo. Doduše vjerojatno nece ni ici svi koji se okupljaju u Zg, ali ako bude preko 10 ljudi onda bi definitivno trebalo rezervirati
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 17:53   #10
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Apsolutno, moze. Inace ja se druzim sa par forumasa u Zg-u i rekao sam da bi iduci puta mogao na druzenje US-a i eto mi savršene prilike za to.

Ne poznam gotovo nikog sa US-a osim jedne cura, ali nebitno. Nova poznanstva uvijek dobro dodju

Rezervirati cete mjesta ili? jer znam da nema previše mjesta tamo. Doduše vjerojatno nece ni ici svi koji se okupljaju u Zg, ali ako bude preko 10 ljudi onda bi definitivno trebalo rezervirati
Odlično.Ne brini za rezervacije, ja sam već i dosta iskusan u tome.Sad samo da se ljudi počnu javljati i bit će sve dobro.Vjerujem da se vidimo!

Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 18:24   #11
Ja dolazim sigurno.

Objektivno ne moze se ocekivati da ce puno ljudi doci jer je to ipak 100km od Zagreba, al cuo sam da ste se vec jednom okupili u Koprivnici prije nekih 4 ili 5godina na Renesansnom festivalu. Ima tko sjecanja kako je bilo?
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 18:25   #12
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ja dolazim sigurno.

Objektivno ne moze se ocekivati da ce puno ljudi doci jer je to ipak 100km od Zagreba, al cuo sam da ste se vec jednom okupili u Koprivnici prije nekih 4 ili 5godina na Renesansnom festivalu. Ima tko sjecanja kako je bilo?
Ja sam bila i bilo je odlično Festival vam je zakon
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 18:48   #13
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila i bilo je odlično Festival vam je zakon
Eto super. Meni recimo nisu zanimljive one borbe toliko, vec one stare stvari i jela, mirisi razne hrane hahah. Nemojte misliti da se prejedam zato, nego bas volim tu raznu staru prehranu.

Uglavnom ima dobrog jela i u pivnici, ali poanta svega je druzenje
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 19:07   #14
Baš lijepo da se legendarna druženje forumaša US-a šire iz Zagreba na ostatak države. Nažalost neću doći- ne zato jer je druženje u Koprivnici, već zato jer već imam dogovore za taj datum.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:30   #15
zakaj niste organizirali neki smjestaj nesto (citaj izlet hostel itd), sumnjam da bu ekipa pod gasom vozila za zg
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:39   #16
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
zakaj niste organizirali neki smjestaj nesto (citaj izlet hostel itd), sumnjam da bu ekipa pod gasom vozila za zg
Ingvar i niski ce nas vozit nazad a oni ne piju.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:41   #17
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ingvar i niski ce nas vozit nazad a oni ne piju.
Tako je, mi smo vozači i bit ćemo u dobrom stanju za vožnju, to je tako zamišljeno i dogovoreno a slobodno nam se još netko tko vozi i htio bi doći pridruži a znam da dosta forumaša imaju svoj auto.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:20   #18
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Takodjer moze se i vlakom. Zeljeznicka stanica je malo manje od km i pol od pivnice, a povezanost je dosta dobra. Ide dosta vlakova.
Piše da zadnji vlak za Zagreb ide u 20:30 u subotu, što znači da se onda mora nazad u nedjelju.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:20   #19
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ingvar i niski ce nas vozit nazad a oni ne piju.
fino se zabavite onda
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:21   #20
Ovo je super za forumase koji zive u tom krugu i meni se ideja svida no jbg nama je to malo ipak 100+ km u jednom smjeru. No podrzavam ideju, zabavite se. 😎
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.