Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2018., 12:51   #1
ZAGREB MAX nekretnine – agencija za posredovanje u prodaji i najmu stanova

Dobro došli na novu sponzoriranu temu.
__________________
Opširnije o sponzoriranim temama na Forum.hr i naručivanju
Sponzorirana tema is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 12:52   #2
Poštovani,

Naša agencija ZAGREB MAX nekretnine posreduje u prodaji i najmu stanova u Zagrebu. U sklopu posredovanja pružamo širok spektar usluga koje su nužne kako bi se Vaša kupoprodaja nekretnina provela uspješno i sigurno.

Rado ćemo odgovoriti na sve Vaše upite. Eventualne sugestije, primjedbe i pohvale također su dobrodošle.

Hvala.
__________________
Zagreb Max is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:34   #3
Kupio sam stan preko ove agencije (prodavač ih angažirao) i imam samo pozitivna iskustva.
BB9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 16:51   #4
Quote:
BB9 kaže: Pogledaj post
Kupio sam stan preko ove agencije (prodavač ih angažirao) i imam samo pozitivna iskustva.
Poštovani,

hvala na komentaru. I nama je bila ugodna suradnja s Vama. Sretno u novom stanu!

Lijep pozdrav,

Vid Penezić
__________________
Zagreb Max is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2020., 20:27   #5
Pozdrav

Kakvo je vase misljenje o Jakusevcu tj ulici Kamenarka i zgradama u toj okolici ? Isplati li se kupiti stan ili?
samaritanac007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2020., 07:18   #6
Quote:
samaritanac007 kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Kakvo je vase misljenje o Jakusevcu tj ulici Kamenarka i zgradama u toj okolici ? Isplati li se kupiti stan ili?
Kažu da se isplati kao dugoročno ulaganje. Ostaje pitanje hoće li se dugoročno Jakuševac adekvatno sanirati ili premjestiti. S obzirom na novonastala događanja to bi moglo biti tko zna kada.

Ovo ti pišem jer sam gledao jedan stan za kupiti. Ok cijene.

Odustao sam na kraju.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2020., 09:19   #7
Nemam pitanje, samo bih pozdravila Zagreb Max inicijativu da se ukljuci na forum.

Svakako mozete dobiti puno informacija od potencijalnih kupaca i njihovih iskustava i kritika prema agnecijama.

Dobro dosli
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2020., 16:34   #8
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
Kažu da se isplati kao dugoročno ulaganje. Ostaje pitanje hoće li se dugoročno Jakuševac adekvatno sanirati ili premjestiti. S obzirom na novonastala događanja to bi moglo biti tko zna kada.

Ovo ti pišem jer sam gledao jedan stan za kupiti. Ok cijene.

Odustao sam na kraju.
Hvala, koji je bio glavni arugment da si odustao? Koje ulice si gledao?
samaritanac007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2020., 19:39   #9
Quote:
samaritanac007 kaže: Pogledaj post
Hvala, koji je bio glavni arugment da si odustao? Koje ulice si gledao?
Argument je smetlište za koje se predugo priča kako će se srediti. Nakon ovog što se događa čini se još manje realno.

Samo jedan stan. U nekoj novogradnji. Ne znam točno ulicu. Ali tamo je negdje.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2020., 14:43   #10
Quote:
Zagreb Max kaže: Pogledaj post
Poštovani,

Naša agencija ZAGREB MAX nekretnine posreduje u prodaji i najmu stanova u Zagrebu. U sklopu posredovanja pružamo širok spektar usluga koje su nužne kako bi se Vaša kupoprodaja nekretnina provela uspješno i sigurno.

Rado ćemo odgovoriti na sve Vaše upite. Eventualne sugestije, primjedbe i pohvale također su dobrodošle.

Hvala.
Kakve su prognoze?
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2020., 15:55   #11
Ovo i mene zanima.

Trenutno je nemoguce kupiti stan, recimo ja sam nasla jedan, ali ne znaci mi to puno kada ga ne mogu pogledati, a da mogu moja banka ne izlazi u procjenu, tako da pisi kuci propali.

Kakve su prognoze sto ce se dogadjati s cijenama u narednih 6 mjeseci?
Ako ce opet skociti pred APN nije mi neka sreca.
Tek su pocele lagano padati
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2020., 17:45   #12
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Ovo i mene zanima.

Trenutno je nemoguce kupiti stan, recimo ja sam nasla jedan, ali ne znaci mi to puno kada ga ne mogu pogledati, a da mogu moja banka ne izlazi u procjenu, tako da pisi kuci propali.

Kakve su prognoze sto ce se dogadjati s cijenama u narednih 6 mjeseci?
Ako ce opet skociti pred APN nije mi neka sreca.
Tek su pocele lagano padati
Dobar dan,

trenutno nije moguće dati konkretan odgovor o cijenama. Tržište je gotovo potpuno "stalo", što prije svega posljedica neizvjesnosti, a tek onda i uvedenih "mjera" od strane Stožera. Cijene su najvećim dijelom podložne stanju u gospodarstvu, odnosno kupovnoj moći.

Što će biti s gospodarstvom, kakva će biti kupovna moć, pratit ćemo kroz naredne mjesece. Očekujemo tokom rujna imati prve konkretne rezultate po pitanju pada cijena (i potražnje).
__________________
Zagreb Max is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2020., 00:16   #13
Kad ste vec na forumu...Pocetkom veljace sam zvala jedno 10x u radno vrijeme ( do 15h) razlicite dane ( zanimao me stan u Miramarskoj) , al mi se nitko nije javio ...Valjda su drugi bolje srece, LP
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.