Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 21:00   #1
Question Dečko više ne želi spavati sa mnom

Pozdrav, ne znam dali postoji ova tema vec negdje (ja ju nisam nasla nigdje, ako da, ispričavam se i molim admina da prebaci ovaj post).
Dakle, decko i ja smo u vezi godinu i dva mjeseca, sve je nekako brzo krenulo, i nakon 10 mjeseci uselili smo se skupa.

Tu sam počela primjećivati da vise nije seksualno zainteresiran kao prije, točnije, nije uopce zainteresiran.
Nebi se seksali po dva tjedna, a i kad bi se poseksali, to je bilo na moji inicijativu.
Za razliku od prije kada smo se seksali minimalno jednom dnevno i to dosta dugo, ovo je velika razlika, i k svemu tome seks traje 5 min max.
Svaka moguća iskra se s njegove strane izgubila, i to me strasno brine.

Recimo, prije bi mu poslala neku seksi sliku, i na to bi dobila odgovor cijeli paragraf svega sto bi mi radio i sto ce mi raditi kada se vidimo. Sada samo pošalje smajlić, i napise 'seksi'.
Prije nisam mogla leći pored njega a da nisam za dvije minute gola.
Sada se bacam po njemu gola golcata a on me ignorira, poljubi me ili tako nesto i nastavi dalje sa gledanjem filma i sl.
Kada god pokušam pricati s njim o tome on kaze da ne zna sto se dešava i jako je nezainteresiran za razgovor o tome.
Prije je krivio posao i ostale privatne probleme, sada je sve to riješeno, ali problem je i dalje tu.

Ponekad zna reci da mu je puno draze maziti se samnom nego me divljački jebati, ali.... Meni i dalje nije jasno, kako je moguce da se decko ne zeli seksati sa curom s kojom zivi i koji voli.
Dali je ovo češći problem nego sto sam mislila ili je ovo nesto posebno?

I da, decko ima 22 godine, potpuno je zdrav, psihicki i fizički
Gizmolino13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:09   #2
Prvo sam pomislio da je frendica otvorila temu s obzirom da je copy/paste njenih donedavnih problema, jedino godine ne odgovaraju
Uglavnom, ako nije pod stresom (problemi na poslu, ili negdje drugdje) a do tada ste se redovito "zabavljali", znaci da trpa nesto sa strane... Tvoje je jedino da to iskopas i kazes mu bye bye
Ona nije imala snage reci bye bye (klasika; ja ga volim blalabla) pa izgubila dobar dio godina, zivaca itd...
Danas je to rutinski problem, bi rekli, svaki dan cujem nesto slicno
Ima sigurnost, pomalo ga rutina zasitila, pa ga intrigira i zavavlja jebati sa strane
fishandchicks is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:11   #3
A da ga pitas zasto ne zeli, mozda to ne bi bio los plan...
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:24   #4
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
A da ga pitas zasto ne zeli, mozda to ne bi bio los plan...
Hvala ti na savjetu, pa kako se samo ja nisam sjetila toga..
Gizmolino13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:24   #5
Imal sam frenda cija se cura zalila da se ne seksaju. Poseksal sam je dok je on igral igricu, frenda vise nemam.

Dakle, poseksaj mu frenda.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:27   #6
Quote:
fishandchicks kaže: Pogledaj post
Prvo sam pomislio da je frendica otvorila temu s obzirom da je copy/paste njenih donedavnih problema, jedino godine ne odgovaraju
Uglavnom, ako nije pod stresom (problemi na poslu, ili negdje drugdje) a do tada ste se redovito "zabavljali", znaci da trpa nesto sa strane... Tvoje je jedino da to iskopas i kazes mu bye bye
Ona nije imala snage reci bye bye (klasika; ja ga volim blalabla) pa izgubila dobar dio godina, zivaca itd...
Danas je to rutinski problem, bi rekli, svaki dan cujem nesto slicno
Ima sigurnost, pomalo ga rutina zasitila, pa ga intrigira i zavavlja jebati sa strane
Ne trpa nikoga sa strane, veza nam je inace stvarno divna, puna emocija i povjerenja (obostranog) u to sam uvjerena i kladila bi se u sta god da treba. Fakat ne, nije to problem.

Cak sam pričala i sa njegovim najboljim prijateljem, kaze da ne moze vjerovati. I da mu se nije požalio do sada. Rutina? Moguce da je to problem.. I ja sam pomislila da je mozda pre siguran u vezi, i da mu jednostavno vise nije zanimljivo kad mu se svaki dan nudi na pladnju..
Gizmolino13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:29   #7
A kad je to pocelo padati?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:33   #8
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kad je to pocelo padati?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Krajem ljeta, neki 8.mj. su počeli prvi simptomi, u 10.je skroz ošlo u k. Znaci nakon nekih 10.mj veze....
Gizmolino13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:38   #9
Jednostavno, od seksualnog manijaka (ne doslovno) se pretvorio u nekoga kome seks uopce nije bitan, gledajući sada i prije godinu dana, to su dvije različite osobe
Gizmolino13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:41   #10
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na savjetu, pa kako se samo ja nisam sjetila toga..
To se i ja pitam...
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:43   #11
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
Krajem ljeta, neki 8.mj. su počeli prvi simptomi, u 10.je skroz ošlo u k. Znaci nakon nekih 10.mj veze....
Znaci cim ste se uselili?

Zakaj ste se tak brzo uselili i tko je imao inicijativu oko toga?

Men se cini da je on od necega pobjegao pa sad kad je na sigurnom, vise nema motiva.

Pricajte, ali pricaj sto tebi fali, sto osjecas, a ne sto on radi ili ne radi.
Pretvori prigovor u zahtjev.

Ako nece ici na bolje, onda znas vec kaj trebas napraviti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:48   #12
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
Jednostavno, od seksualnog manijaka (ne doslovno) se pretvorio u nekoga kome seks uopce nije bitan, gledajući sada i prije godinu dana, to su dvije različite osobe
Previše ste kratko u vezi da to ne bi predstavljalo ozbiljan problem.
Ko što kaže Ulfur vrjeme je da njega(svog dečka) pitaš i da počnete o tome razgovarati.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:53   #13
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Previše ste kratko u vezi da to ne bi predstavljalo ozbiljan problem.
Ko što kaže Ulfur vrjeme je da njega(svog dečka) pitaš i da počnete o tome razgovarati.
Pričali smo, ne mogu ti izbrojati koliko sam ga puta sa suzama u ocima pitala u cemu je problem, na sto bi on prvo krivio posao, pa nakon nekoliko puta bi rekao da on ni sam ne zna u cemu je stvar.
Kaze da mu je draze maziti se samnom nego seksati...
Gizmolino13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 22:02   #14
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
Pričali smo, ne mogu ti izbrojati koliko sam ga puta sa suzama u ocima pitala u cemu je problem, na sto bi on prvo krivio posao, pa nakon nekoliko puta bi rekao da on ni sam ne zna u cemu je stvar.
Kaze da mu je draze maziti se samnom nego seksati...
Meni se čini da je on izgubio interes za tebe to jest da je interes pronašao negdje drugdje.Bit će da je vrlo neiskren i da te nešto gadno mulja.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 22:23   #15
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Meni se čini da je on izgubio interes za tebe to jest da je interes pronašao negdje drugdje.Bit će da je vrlo neiskren i da te nešto gadno mulja.
Ne vjerujem. Zasto bi se useljavamo samnom i započinjao budućnost s nekim, gradio život s nekim za koga nije zainteresiran? Osjećam njegovu ljubav i emocije, znam da me voli, inače me odavno nebi bilo s njim..
Gizmolino13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 22:26   #16
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem. Zasto bi se useljavamo samnom i započinjao budućnost s nekim, gradio život s nekim za koga nije zainteresiran? Osjećam njegovu ljubav i emocije, znam da me voli, inače me odavno nebi bilo s njim..
dobra ljubav ukljucuje i postovanje, a postovanje znaci i brinuti o tudjim potrebama, a seks u vezi nije nikakva egzotika vec se podrazumijeva.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 22:35   #17
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Znaci cim ste se uselili?

Zakaj ste se tak brzo uselili i tko je imao inicijativu oko toga?

Men se cini da je on od necega pobjegao pa sad kad je na sigurnom, vise nema motiva.

Pricajte, ali pricaj sto tebi fali, sto osjecas, a ne sto on radi ili ne radi.
Pretvori prigovor u zahtjev.

Ako nece ici na bolje, onda znas vec kaj trebas napraviti.
Počelo je nešto prije nego smo se uselili, a želja je bila obostrana, mada je on to prvi predložio ako se ne varam.

Smatram da je razgovor riješenje za sve, ali ne mogu iznova svako malo započinjati jednu te istu temu. Zvučim sama sebi kao netko tko je opsjednut seksom. Ali nije tako.
Samo mi fali, uz sve emocije koje dijelimo i osjećamo jedan prema drugome, fali mi seks. Emocije koje osjecam tada, ne moze zamjeniti nista. To je nesto posebno, a sto je najgore, prvi put sam pravi i istinski seks doživjela s njim.. On je osoba prema kojoj po prvi put osjecam ljubav, nesto sto prema ni jednoj osobi nisam osjećala do sada. Sto je najgore, sada kada sam to pronašla, on mi ju je odlučio uskratiti.
Zaključak, ne fali mi seks kao seks, to neko sirovo zadovoljstvo, to si mogu i sama pružiti, fale mi emocije koje ne moze zamijeniti nista drugo osim seksa.
Gizmolino13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 22:38   #18
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem. Zasto bi se useljavamo samnom i započinjao budućnost s nekim, gradio život s nekim za koga nije zainteresiran? Osjećam njegovu ljubav i emocije, znam da me voli, inače me odavno nebi bilo s njim..
A jel on problem neseksanja shvaća ozbilnjo koliko i ti? Ako da onda odite kod nekog stručnjaka po pomoć.Ako ne onda ovo što si napisala je tvoja zabluda.
Sorry ali nema druge.
Hoču ti zapravo reć da se interes za seks u tako kratkom vremenu trajanja veze ne može bez valjanog razloga izgubiti doslovce preko noći.Mora postojati debeli razlog za to.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 22:48   #19
dopizdila si mu fizički, ne ko osoba, jebiga, oće to kad tako mladi počmete živit, možda je on mislio da je spreman se skrasit, al hormoni pričaju drugo, traže izazov, stalno nešto novo, to su te godine i to je relativno normalno. ovaj tvoj tip je i ok, jer očito se bori sam sa sobom jer zna da može izgubit osobu koju voli i da je to bitnije od strastvenog sexa, i ti upravo pratiš njegovu unutarnju borbu, a za te godine stvarno je zrel momak. ja sam u toj fazi ostavljao ženske, jer ako se ne želim sexat više s njom bolje je ostavit i dopustit da nađe nekog s kim će se i seksat pa tako i bit sretnija i zadovoljnija(naravno i ja isto da nađem nekog s kim ću imat strastven odnos), šta ja znam, ne bi mogao u tim godinama to tako sa strane, meni bi to uvijek značio kraj.

vaš će problem rast, al za koju godinu kad budeš s drugim tipom shvatićeš da vaša veza i nije bila nešto kad je nakon 10 mjeseci veze izgubio interes.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 22:56   #20
Quote:
Gizmolino13 kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem. Zasto bi se useljavamo samnom i započinjao budućnost s nekim, gradio život s nekim za koga nije zainteresiran? Osjećam njegovu ljubav i emocije, znam da me voli, inače me odavno nebi bilo s njim..
Meni se nešto slično desilo sa bivšim mužem.
Izgubila sam interes za njega u tom smislu, ali sam ga jako dugo i dalje voljela... Naprosto je nemoguće (meni barem) opisati kako je moguće to dvoje razdvojiti, ali znam da nisam jedina koja ima takvo iskustvo.

Sama veza je time bila osuđena na propast, makar toga nisam bila svjesna.
Voljela sam njega i voljela sam biti s njim u vezi, bio je sigurna luka i bilo je divno... Samo ("") mi se nije seksalo. Ikad. Radije bi se mazila .

I ne, to ne znači nužno da postoji netko sa strane jer eto barem ja mogu biti primjer nekog tko se nije jebao uopće. Ni sa bivšim niti sa nekim drugim.

Ipak, ono što sam naučila je da je takva veza osuđena na propast. Prije ili kasnije, a prekidi nakon godinu i pol bole puno manje nego oni nakon više vremena .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger