Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 16:23   #81
pamet u glavu, a dolje sta uđe
Ivan__18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:17   #82
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
a čuj kad već moraliziraš meni bi lagano ljigavo bilo općit s ženskom koja automatski pola sata nakon prekida ide lijegat u moj krevet , bez obzira na situaciju...

ne znam, stvarno ne bih želio imat neku budućnost s takvom ženskom u bilokojem smislu, jednostavno, i to je ljigavo, tako da su se lijepo našli ljudi
Nije bilo ništa seksualno u mom lijeganju u njegov krevet na dan prekida, nego nakon dva sata plakanja na kauču čovjek me odnio u svoj krevet pa sam tamo nastavila plakati Bila sam u rasulu, nisam znala gdje sam, mogla sam isto tako biti na Marsu a ne u njegovom krevetu, bilo mi je svejedno

Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Iskorištavamo se međusobno po potrebi.

Al ajd sad ozbiljno, mislim da je najbitnija stvar da dvoje ljudi koji stupaju u seksualni odnos, doživljavaju seks na približno isti način. Ako ga njih dvoje ne doživljavaju preozbiljno, nisu protiv one night standova, friends with benefits i sl., ako se niti jedno od njih ne osjeća iskorišteno onda nemamo mi tu što pametovati da bi se trebali tako osjećati.

Ako s druge strane jedno od njih ima takav neobavezan doživljaj seksa, a drugo ga doživljava isključivo kao emotivno iskustvo s osobom u koju si zaljubljen, naravno da će se osjećati iskorišteno.

Autorica misli da je seks sa cimerom greška pa je najvjerojatnije da i je greška za nju. Za nekog drugog je super način provođenja vremena i trenutne distrakcije od problema. Ja mislim da bi profitirala od promjene stava, ali nije da je ikoga briga kaj ja mislim.
Točno to. U tome je caka. Da mi oboje to vidimo kao razonodu sve pet, ali ja znam sebe, kad tad ću razviti ozbiljne osjećaje prema njemu ako nastavim, ne zbog sexa, već zato jer je on cijeli brižan i zaštitnički nastrojen prema meni, ja uvijek padnem na ljude koji se brinu o meni

Quote:
Mirotvorac kaže: Pogledaj post
Razumijem te.

Vjerujem da ti je lijepo.
Ono što ti mogu reći nakon puno godina iskustva koje me ničemu nisu naučile, do zadnje veze kad sam se raspao i sabrao, je da malo staneš na loptu.

Zašto mušarci žele samo seks, a žene sanjaju o ljubavi jedna je lijepa knjiga u kojoj ćeš naći odgovor na pitanje zašto se tako ponašaš i zašto se on tako ponaša (i cimer i tvoj dragi).

Ono što ti sad mogu reći je da očajnički trebaš nekog tko će se brinuti za tebe. Ne doslovce, no to je u ljudskoj prirodi.

Kad ti se desi dovoljno ovakvih prekida i konačno jedan težak, presudan, shvatit ćeš da je problem možda ipak malo bliže nego si mislila.

Ne osuđujem te jer to nema smisla. Razumijem te, no sad si u emotivno labilnoj situaciji i prihvatit ćeš bilo čiju pomoć.

A to što razvijaš osjećaje, to je varka. U muško-ženskim odnosima kad se dvoje ljudi svide jedno drugome kod muškarca se snizi razina testosterona i on postaje mekši, topliji, baš te onako..razumije i davat će ti puno nježnosti. Kod žene se događa obrnut proces pa je više zainteresirana za seks, a rezultat je dvoje zaljubljenih koji se jako dobro razumiju i prrividno žele iste stvari. Neke "sitnice" te ne smetaju, a ono kad on poludi, ma "to je iznimka, nije on takav."

Tek kad se razine hormona vrate na uobičajeni nivo, ona se žali da "on misli samo na seks", a "ona uopće nije zainterirana za seks", on će reći.

Zato je u svakoj vezi važno da dvoje ljudi imaju slične interese, nešto što ih veže. Bilo da su to filmovi, ples, knjige, putovanja, politički pogledi, ljubav prema životinjama, samo bacam par primjera.
Bez toga nakon zaljubljenosti nastupa razočaranje. Netko će u takvoj situaciji otići ali ne odmah, nego kad mu netko drugi pobudi one iste osjećaje s početka veze, a netko šutjeti i trpiti jer " u svakoj vezi ima problema", i "treba se žrtvovati."
Ja vjerujem da svaka veza treba vodu kao što ju treba drvo da bi raslo. No ako nema zajedničkih interesa I ljubavi, nema ni zalijevanja i drvo vremenom umire.

Zato je jaako važno da ovo odtuguješ, da si daš vremena, jer ćeš vrlo vjerojatno ponoviti situaciju.

A cimer, ako vam je suđeno, neće pobjeći.

A u knjizi ćeš naći još puno odgovora na bitna pitanja u vezi odnosa dvoje ljudi.

Ja eto već tri mjeseca ne gledam TV jer sam shvatio da sve što sam dosad radio je bilo određeno nekim starim obrascima ponašanja koji su me odveli u krivom smjeru.
Zato sad čitam. A TV pogledam vikendom.

Nekako mislim da ćeš se složiti samnom i nastaviti po starom. I to je OK. Znači da ti voda još nije došla do grla.
To se i dešava.

Super ti je post i pogodio si u srž svega.

Razvoj situacije je to da sam jučer bila bolesna i on je bio cijeli brižan prema meni zbog čega sam se počela topit Stvarno sam zaglibila Htio je da dođem u njegovu sobu, ja sam se izvukla na to da ga ne želim zarazit. Nakon toga mi je bilo stvarno loše pa sam morala ići na hitnu, kad sam se vratila ujutro stvarno sam željela se zavuć u njegov krevet, ali nisam

Eto barem imam samokontrole Sram me u koju glupost se uvaljujem. I fali mi bivši. Čudno mi je uopće ga zvati bivšim
sanjunipero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:46   #83
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post
Nije bilo ništa seksualno u mom lijeganju u njegov krevet na dan prekida, nego nakon dva sata plakanja na kauču čovjek me odnio u svoj krevet pa sam tamo nastavila plakati Bila sam u rasulu, nisam znala gdje sam, mogla sam isto tako biti na Marsu a ne u njegovom krevetu, bilo mi je svejedno



Točno to. U tome je caka. Da mi oboje to vidimo kao razonodu sve pet, ali ja znam sebe, kad tad ću razviti ozbiljne osjećaje prema njemu ako nastavim, ne zbog sexa, već zato jer je on cijeli brižan i zaštitnički nastrojen prema meni, ja uvijek padnem na ljude koji se brinu o meni



To se i dešava.

Super ti je post i pogodio si u srž svega.

Razvoj situacije je to da sam jučer bila bolesna i on je bio cijeli brižan prema meni zbog čega sam se počela topit Stvarno sam zaglibila Htio je da dođem u njegovu sobu, ja sam se izvukla na to da ga ne želim zarazit. Nakon toga mi je bilo stvarno loše pa sam morala ići na hitnu, kad sam se vratila ujutro stvarno sam željela se zavuć u njegov krevet, ali nisam

Eto barem imam samokontrole Sram me u koju glupost se uvaljujem. I fali mi bivši. Čudno mi je uopće ga zvati bivšim
Ako nisi bila svjesna gdje si, ako si toliko plakala, bila van sebe, mogao te odnjet u tvoju sobu pa sjediti kraj tebe a i u tako opisanom stanju bi te ja doktoru odvela.

Zaljubio se on, ne totalno, mozda nije svjestan i nije planirao al da, nije to samo jeb...

Jeste definirali odnos, ono seks bez obaveza, jel normalno komunicirate kao prijatelji, jel imate priču nakon seksa?
Jel se ne znam, poljubite u prolazu, dogovorite neku zajedničku aktivnost tipa odlazak na kavu.


Ako ti je toliko pasalo da odeš njemu u krevet zasto nisi?
Bivši ti je debil, o tom nema svrhe razglabati, ovaj tako brizan i pažljiv moze bit dobra opcija ako si se već zaljubila.

A on je 10000%
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:56   #84
Eh, eh, kako biti praktičan kada voliš nekog drugog
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:01   #85
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Eh, eh, kako biti praktičan kada voliš nekog drugog
Zaljubljena je u obojicu.

Tj. Na prvog je navikla nit zaljubljena a ovaj je dobar prema njoj, očisti im ni seks nije loš, paše im.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:16   #86
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post
Nije bilo ništa seksualno u mom lijeganju u njegov krevet na dan prekida, nego nakon dva sata plakanja na kauču čovjek me odnio u svoj krevet pa sam tamo nastavila plakati Bila sam u rasulu, nisam znala gdje sam, mogla sam isto tako biti na Marsu a ne u njegovom krevetu, bilo mi je svejedno
Sorry,ali kako nakon ovog svega ti možeš pisati da je on brižan,dobar prema tebi
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:18   #87
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
ma sad treba ici u psihoanalize zasto i kako je doslo do neceg i ko sta misli s prepostavkom da li ko sta osjeca
uzivaj dok god ti je lipo i osjecas se ugodno..kad stane, imas jednu divnu stvar a to je izbor :trep :

Quote:
Ivan__18 kaže: Pogledaj post
pamet u glavu, a dolje sta uđe :facepalm ::facepalm ::facepalm :
Ajd objasni kaj je loše u tome da se cura jebe?
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Zaljubljena je u obojicu.
Tj. Na prvog je navikla nit zaljubljena a ovaj je dobar prema njoj, očisti im ni seks nije loš, paše im.
Pa poanta cijele price i je da cimer ima velikog, kaj ne?

Nema ničeg lošega ako dvoje odraslih ljudi rade nekaj kaj im pase...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:19   #88
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Sorry,ali kako nakon ovog svega ti možeš pisati da je on brižan,dobar prema tebi
Ti bi je ostavio da cmolji na kauču?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:22   #89
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Sorry,ali kako nakon ovog svega ti možeš pisati da je on brižan,dobar prema tebi
Pa meni je logičnije da je ona njega iskoristila ne on nju

Ne siluje je. Dobar je i pažljiv, ne gura on nju u probleme i u vezu.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:24   #90
Ali ona sad umjesto jednog, ima dodatni problem koji se zove, jebem se sa čovjekom koji mi se ne sviđa jer mi je teško preboljeti bivšeg. K tome, nije baš najzdravije odabirati za flaster vezu nekoga s kim živiš i ne možeš ga tek tako odjebat, kada malo dođeš k sebi .
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:42   #91
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Muškarci su bolji prijatelji od zena.
Ali muškom prijatelju ne ideš u krevet.
Nikad me nijedan muški prijatelj nije išao zavodit.



Potpis.


Nisi.
Nema ništa loše u ovom. Ako se zele seksat nek se seksaju.
Ako se zaljube nek se zaljube.
Ako ne lako se vrati u svoju sobu.


Mene je moj "cimer" tješio prvu večer u dnevnom. Riječima.
Kompletna životna sjebanost, drugi dan smo zaključili da se mjesecima nismo seksali, utvrdili da nam se ne veže al nam se seksa.
Nit smo se jebali iz sažaljenja nit zato jer živimo skupa nego zato jer nam paše.
Na kraju se na sreću to pretvorilo u vezu, nismo više bili fwb, nego praktički u vezi, kad sam ostala trudna postali smo službeni i za javnost.


Nit on misli da sam ja laka nit ja mislim da je on loš prijatelj i da me iskoristio.


Koji muškarac bi podnio da mu zenska osoba par dana lezi u krevetu a da je ne poljubi. A sigurno je nije poljubio jer je zeli utješiti i jer je osjetio da će i njoj pasat.
fkt?
ovo mi je skroz nova dimenzija mž odnosa,
bilo bi zanimljivo pitati muške sudionike teme,
jel bi baš svaku koja im dodje do kreveta,
ili im one druge ne bi ni ušle u njega ?
ja sam s frendom spavala u šatoru tri mjeseca putovanja,
sad se brinem jel je on aseksualan ili je problem u meni
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:50   #92
Napokon neko
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:52   #93
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
ja sam s frendom spavala u šatoru tri mjeseca putovanja,
sad se brinem jel je on aseksualan ili je problem u meni
a čuj... neki škerac ima
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:02   #94
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ali ona sad umjesto jednog, ima dodatni problem koji se zove, jebem se sa čovjekom koji mi se ne sviđa jer mi je teško preboljeti bivšeg. K tome, nije baš najzdravije odabirati za flaster vezu nekoga s kim živiš i ne možeš ga tek tako odjebat, kada malo dođeš k sebi .
Možda ga neće odjebati. I prije su bili bliski, nije se to između njih dogodilo s neba pa u rebra. Morala je postojati neka letentna obostrana simatija, čak i privrženost ali na drugačijoj razini.
Ona ga cijeni, cijeni i o nju. Bliski su, još od prije.
Može biti da nju zapravo više boli taština (jer je ostavljena) nego što doista voli bivšeg. Više mi se čini da je navikla na njega; navike se uvuku pod kožu i znaju zamagliti pravo stanje stvari u vezi. Rekla bih da joj zato nedostaje.

Nagađam, dakako, nisam u njezinoj glavi. No ona sada vjerojatno nije načisto sama sa sobom i to se može razumjeti.

Tko će ga znat? Vrijeme će pokazati. Ne ide uvijek sve po žnori i kako smo zamislili. Život zna bit čudan i pun svakakvih iznenađenja, u tome i jest njegova čar. Piše čudne priče, kako god završile.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:22   #95
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Pa meni je logičnije da je ona njega iskoristila ne on nju

Ne siluje je. Dobar je i pažljiv, ne gura on nju u probleme i u vezu.
Rekao sam da su oboje,da tako kažem krivi.

Ali sam mislio na taj trenutak.Gdje je on normalan,ona biva ostavljena preko poruke nakon 3 godine veze,plače mu 2 sata i on ju nosi u svoj krevet
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:27   #96
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ti bi je ostavio da cmolji na kauču?
Odnio bi je,ali u njezin krevet.

Naravno,da mi drugi dan dođe u krevet,počneš se maziti,prihvatio bi pravila igre.

I ja sam čovek od krvi i mesa

https://www.youtube.com/watch?v=GwGfBH5qDB0
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 21:05   #97
Quote:
Zubicaljubica kaže: Pogledaj post
Jesam li ja jedina koja ovdje ne vidi nikakva problema?
Cura je našla utjehu u sexu sa cimerom (nisam baš skužila da su veliki frendovi, pa da sad kvare prijateljstvo sa sexom), a cimeru je isto tako falilo sexa (očito) i našao ga sa cimericom. Ako im paše tako se zabavljati, ne vidim zašto se ne bi malo opustili i uživali. Curi može to samo podići samopouzdanje nakon prekida. Uostalom, nikad ne znaš kako taj odnos može završiti, možda s jednim "i živjeli su sretno do kraja života".
Samo uživajte, sexajte se, zabavljajte i ne ramišljaj previše unaprijed. Ako nešto krene krivo, uvijek možeš otići negdje sama na stan.
Ja također ne vidim problem.A niti vidim razloga da cmolji za bivšim,jer je očito,da je ispao seronja na kraju priče.

Dakle,uživaj u trenutnoj situaciji i ne kalkuliraj kad je vrijeme,a kad nije....Ako ti ne bude pasalo,znaš šta ti je činiti.
emily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 04:27   #98
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
sad se brinem jel je on aseksualan ili je problem u meni
U tebi.
Nisi bila dovoljno emocionalno sjebana.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 08:39   #99
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
fkt?
ovo mi je skroz nova dimenzija mž odnosa,
bilo bi zanimljivo pitati muške sudionike teme,
jel bi baš svaku koja im dodje do kreveta,
ili im one druge ne bi ni ušle u njega ?
ja sam s frendom spavala u šatoru tri mjeseca putovanja,
sad se brinem jel je on aseksualan ili je problem u meni
Pa valjda se podrazumijeva da postoji neka privlačnost, normalno da nećeš ništa pokušavati sa osobom koja ti uopće nije napeta u tom smislu.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 08:45   #100
Dvoje odraslih u dobrovoljnom odnosu i nikom trecem ne rade stetu.

Gdje je problem?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.