Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 09:58   #101
U ženskom mozgu koji ne može opušteno živit nego mora sve procesuirat i ne može uživat u trenutku nego mora razmišljat zašto on meni ne predlaže ekskluzivu, jesam li ja drolja, šta ako sam se zaljubila, a on mene ne voli...

On s druge strane vjerojatno uživa u novonastaloj situaciji, još nije ni blizu faze da razmišlja ima li tu šta više, a najmanje razmišlja o njenom moralu, dovoljno mu je šta je slobodna i voljna.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 15:00   #102
siguran sam da mozak ovog lika ne funckionira poput amebe kao što ti naglašavaš, dobro zna što radi i u šta se uvalio, treba imati želučinu za krmeljima uplakanu žensku ić kresat, znači plan je tu, a čim je plan znači da postoji predumišljaj lol
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 15:08   #103
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
fkt?
ovo mi je skroz nova dimenzija mž odnosa,
bilo bi zanimljivo pitati muške sudionike teme,
jel bi baš svaku koja im dodje do kreveta,
ili im one druge ne bi ni ušle u njega ?
ja sam s frendom spavala u šatoru tri mjeseca putovanja,
sad se brinem jel je on aseksualan ili je problem u meni
Nisi mu bila napeta.
Muškarci u pravilu slabo odbijaju žene koje se već nalaze u njihovom krevetu.
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Odnio bi je,ali u njezin krevet.
Naravno,da mi drugi dan dođe u krevet,počneš se maziti,prihvatio bi pravila igre.
I ja sam čovek od krvi i mesa
https://www.youtube.com/watch?v=GwGfBH5qDB0
Na mesu i je naglasak
Ak se cura mazi...
A ono, njegov krevet mu je bio bliže, a htio ju je utješiti.
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dvoje odraslih u dobrovoljnom odnosu i nikom trecem ne rade stetu.
Gdje je problem?
Sent from my D2403 using Tapatalk

Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
siguran sam da mozak ovog lika ne funckionira poput amebe kao što ti naglašavaš, dobro zna što radi i u šta se uvalio, treba imati želučinu za krmeljima uplakanu žensku ić kresat, znači plan je tu, a čim je plan znači da postoji predumišljaj lol
Znaš onu, svatko sudi po sebi ?
Pretjeruješ.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 16:50   #104
Što ima veze.. Moja prijateljica se udala za svog cimera
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 17:05   #105
Znam i ja dva para koji su bili cimeri pa se kasnije spetljali i oženili, a znam jedne koji su bili cimeri na faksu, al nije bilo ništa pa su nakon par dana završili u istoj firmi i onda su se na poslu spetljali i oženili nitko ne zna kakve mu priče život slaže. Tko je od nas, bez obzira kako se pronašao s partnerom, mislio na početku da će to bit nešto dugoročno...? I tko nije mislio da ga druga strana samo muti i želi odvest u krevet? Oni bar o tome ne moraju razmišljat
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 17:44   #106
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dvoje odraslih u dobrovoljnom odnosu i nikom trecem ne rade stetu.

Gdje je problem?

Upravo to, isto ne vidim problem.

Autorice ako se problem pojavi onda ćeš o njemu bez brige , unaprijed ga nemoj stvarati.

Dan po dan, živi, zabavi se, vidjet ćeš što će biti.
__________________
Bad times, hard times, this is what people keep saying; but let us live well, and times shall be good. We are the times: Such as we are, such are the times. - St. Augustine
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 18:57   #107
meni još uvijek nije jasno di je problem
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:06   #108
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Znam i ja dva para koji su bili cimeri pa se kasnije spetljali i oženili, a znam jedne koji su bili cimeri na faksu, al nije bilo ništa pa su nakon par dana završili u istoj firmi i onda su se na poslu spetljali i oženili nitko ne zna kakve mu priče život slaže. Tko je od nas, bez obzira kako se pronašao s partnerom, mislio na početku da će to bit nešto dugoročno...? I tko nije mislio da ga druga strana samo muti i želi odvest u krevet? Oni bar o tome ne moraju razmišljat
Pa da. Skroz ima logike. Prijatelji su dobar materijal za vezu jer ne bi bili prijatelji kad se ne bi sasvim lijepo slagali. Katkad im treba neko vrijeme da to shvate, katkad ih i život odvede na neke druge pute. A katkad ih okolnosti opet spoje. Moja prijateljica je bila u braku, razvela se i par godina poslije našla se u vezi s dobrim prijateljem s faksa koji se također razveo. Još uvijek su skupa i koliko vidim, odlično im ide.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:45   #109
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Pa da. Skroz ima logike. Prijatelji su dobar materijal za vezu jer ne bi bili prijatelji kad se ne bi sasvim lijepo slagali. Katkad im treba neko vrijeme da to shvate, katkad ih i život odvede na neke druge pute. A katkad ih okolnosti opet spoje. Moja prijateljica je bila u braku, razvela se i par godina poslije našla se u vezi s dobrim prijateljem s faksa koji se također razveo. Još uvijek su skupa i koliko vidim, odlično im ide.
Da, život nije "programirana" radnja, jbg
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:09   #110
Meni se čini jedini mogući problem da ukoliko se ovo ne pretvori u predivnu životnu bajku da će ona morati tražiti tražiti novi smještaj. (kažem ona, ne jer mislim da ona mora odseliti, nego mi se čini da je jednostavno takva osoba. Još jednom napominjem čini se).

E da, u slučaju da dođe do prekida/zahlađenja odnosa i ostanu živjeti zajedno sretno sa sljedećim dečkom kojem ćeš morati objašnjavati svoj odnos sa cimerom

Uglavnom sve ti je to život uzmi kako ide, sad si zaslužila malo odmora a za dalje to ćemo morati gledati u kristalnu kuglu (drugim riječima keep us informed)

Baltica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:38   #111
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Znam i ja dva para koji su bili cimeri pa se kasnije spetljali i oženili, a znam jedne koji su bili cimeri na faksu, al nije bilo ništa pa su nakon par dana završili u istoj firmi i onda su se na poslu spetljali i oženili nitko ne zna kakve mu priče život slaže. Tko je od nas, bez obzira kako se pronašao s partnerom, mislio na početku da će to bit nešto dugoročno...? I tko nije mislio da ga druga strana samo muti i želi odvest u krevet? Oni bar o tome ne moraju razmišljat
Ovde je trebalo bit nakon par godina, ne dana... Skužila tek u quoteu... Al svejedno.

Ona može smještaj odmah počet tražit ako joj trenutni aranžman ne odgovara, a može i samo reć da ne želi ništa, već ju je jednom poslušao i odustao... Al onda mu se ona opet uvukla u krevet. Ako odseli možda se opet predomisli pa mu se vrati plakat u krevet... Možda kad sazna da se bivši zaručnio, ili da mu je nova trudna ili nešto treće.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:32   #112
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
meni još uvijek nije jasno di je problem
Paaaaa, definitvno nije u tome što su se dvoje cimera spetljli ili dvoje prijatelja ili dvoje kolega s posla ili.....takve stvari su sasvim uobičajene.


Problem je u tome što zdravu vezu ne možeš ostvariti dok si emotivno potresen odnosom s nekom trećom osobom, jer u tom momentu ne donosiš odluke trezveno, već iz kompenzacijske potrebe i srljaš. Takve situacije su divan agar za razvoj patoloških odnosa i poremećaja.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:46   #113
Da, al ona nije baš uskočila u krevet s nekim xy likom kojeg je upoznala pijana tu večer nakon prekida bez da mu je i ime pošteno znala...
Spetljala se s likom s kojim ŽIVI i to i dok je bila u vezi, s likom kojem vjeruje dovoljno da mu može reć sve o prekidu, dovoljno da mu plače na ramenu, dovoljno da je on nosi u krevet, dovoljno da je mazi i da leži uz njega dva tjedna prije nego se uopće išta dogodilo, dovoljno da taj odnos i nastavlja iako pretpostavlja da nema tu budućnosti za ozbiljnu vezu.

Može onda sebe lagat da je to bilo iznenada i da nije očekivala/htjela. Njeni postupci i njihovo ponašanje i djela pokazuju da ipak je, bilo puno toga. Od seksualne privlačnosti, preko prijateljstva, povezanosti i povjerenja. Je li on zaljubljen u nju? Tko zna, možda je, možda nije. Sigurno je da mu je stalo, jer random studentski cimer pitanje je hoće li te i pozdraviti u prolazu ili pozvati na pivu, a on nju tješi, njeguje kad je bolesna i pušta da spava u njegovom krevetu. Ne znam u kojem svijetu tu nema nešto više i sve see svodi samo na dobar sex.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:29   #114
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post
....

Cimer mi je bio tu kad sam pročitala tu poruku i počela plakat. Plakala sam nekoliko sati dok me on tješio I na kraju sam zaspala u njegovom krevetu, ali ništa se nije dogodilo. Sutra isti scenarij i dan nakon toga, ali onda me je pokušao poljubiti. Rekla sam mu da je loša ideja da se spetljamo jer živimo skupa i jer sam ja još u šoku zbog bivšeg itd. Četvrti dan sam se napokon pribrala jer sam vidjela gdje to vodi, prestala plakat i otišla u svoj krevet. Nekoliko dana je sve bilo normalno.

Onda sam saznala zašto me je bivši ostavio, ima drugu. Odmah prohodao s njom čim me ostavio (a možda i prije?), osjećala sam se loše naravno i trebala mi je utjeha pa sam otišla u njegov krevet ....
što li ćeš tek napraviti oženi li se bivši na brzinu
ne znam koliko ti je godina, niti kakvu utjehu tražiš u cimerovom krevetu, ali očito se teško nosiš s emocijama pa ne bi trebala dodatno komplicirati situaciju
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:35   #115
Osvetnički sex na kraju, ne ispadne kao dobra zamisao
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:58   #116
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post
da toga nije bilo ne bih se spetljala s njim ni za milijun godina (pa makar bila solo)
? Možeš ovo malo pojasniti ?

__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:08   #117
Instant utjeha da bi se lakše nosila sa emocijama prekida. Loše, jako loše.
Kratkoročno može pobrisati osjećaje koje imaš i koji su vezani uz prekid ali dugoročno ništa dobro učinila nisi.
Sad ugoji kičmu, priznaj cimeru i gledaj oglase za stan usput.
Imam osjećaj da si jako mlada, ovo ti je prilika za rast ako se suočiš sa posljedicama odgovorno.Ili ćeš dalje trpati po tepih.
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 16:25   #118
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Paaaaa, definitvno nije u tome što su se dvoje cimera spetljli ili dvoje prijatelja ili dvoje kolega s posla ili.....takve stvari su sasvim uobičajene.


Problem je u tome što zdravu vezu ne možeš ostvariti dok si emotivno potresen odnosom s nekom trećom osobom, jer u tom momentu ne donosiš odluke trezveno, već iz kompenzacijske potrebe i srljaš. Takve situacije su divan agar za razvoj patoloških odnosa i poremećaja.
ha dobro....meni se cijela priča učinila simpatičnom, oboje slobodni...mladi..možda bi samo trebali otvoreno popričati o tome svemu,pretpostavka je majka svih...jel...
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 02:38   #119
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
meni još uvijek nije jasno di je problem
Za ove koji se pitaju gdje je problem, mamekica je jedina koja je shvatila gdje je problem. Pročitajte njene postove, točno opisuje problem, ali ja to nikada nebi tako dobro sročila

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što zdravu vezu ne možeš ostvariti dok si emotivno potresen odnosom s nekom trećom osobom, jer u tom momentu ne donosiš odluke trezveno, već iz kompenzacijske potrebe i srljaš. Takve situacije su divan agar za razvoj patoloških odnosa i poremećaja.
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ali ona sad umjesto jednog, ima dodatni problem koji se zove, jebem se sa čovjekom koji mi se ne sviđa jer mi je teško preboljeti bivšeg. K tome, nije baš najzdravije odabirati za flaster vezu nekoga s kim živiš i ne možeš ga tek tako odjebat, kada malo dođeš k sebi .
Točno i točno.

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
? Možeš ovo malo pojasniti ?

Nije mi privlačan (bio, prije nego što sam spavala s njim ), a i previše sam logična osoba da bi spavala s cimerom jer sam svjesna da bi mi to moglo zakomplicirat život. Ali jbg, trebao mi je instant fix, napucana zbog druge osobe, htjela sam se osjećat 'željeno' i sad sam tu gdje jesam.

Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
ha dobro....meni se cijela priča učinila simpatičnom, oboje slobodni...mladi..možda bi samo trebali otvoreno popričati o tome svemu,pretpostavka je majka svih...jel...
Popričali smo otvoreno i bolje da nismo Ja sam mu otvoreno rekla da sam spavala s njim samo jer sam se htjela osjećat bolje, a on jadan se uvrijedio i rekao da se osjeća iskorišteno Ali je velikodušno rekao da mogu spavati u njegovom krevetu kad god želim Ja sam rekla da neću jer ne mogu odvojit seks od emocija. Njemu nije bilo jasno što to znači, pa sam mu rekla da sam već počela razvijat emocije prema njemu (greška ) i da ne želim više zaglibit. On je rekao da je onda najbolje da prestanemo i budemo samo frendovi i da on ne želi vezu, ali sam mu na izrazu lica vidjela da si sad misli da može radit što hoće jer je meni stalo. Ma kako da ne

Otad spavam u svojoj sobi, zvao me je dva puta da dođem spavati u njegovu i još je postao toliko slobodan da mi ulazi u sobu bez kucanja i budi me. Koji kralj Ova zadnja dva dana je prestao i nismo niti pričali. Nadam se da ni nećemo. Ovo mi stvarno nije trebalo u životu

Jbg, svi radimo gluposti nekad, barem sam prestala na vrijeme prije nego sam se zaljubila u (još jednog) nezrelog tipa.
sanjunipero is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 08:34   #120
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post
Popričali smo otvoreno i bolje da nismo
Ne bi bilo bolje da niste, malo će bit čudno i neugodno, a onda će se sve vratit u normalu i to je to. Odrasli ste ljudi i niste se jučer upoznali. Nemoj posustati, nego ostani tako na distanci i to je to.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.