Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 20:14   #1
Kad imaš problema u glavi o kojima seksualni partner ne zna

Niti želiš da zna...

Viđali smo se i onda sam mu se prestala javljati i odgovarati. I bila sam sama cijele dane nekih četiri mjeseca, bez muško-ženskih odnosa, a zadnja dva mjeseca nisam s nikim ni kavu popila. Bila sam čak odlučila da to potraje do daljnjega.

Nije ni on oličenje normalnosti, no on pojma nema koliko sam "u svom svijetu". On je nešto što bi se reklo da mi je "Bog poslao". Imala sam jako loših iskustva i opasnih po moje zdravlje.

Želim biti s njim, no nemam želje za vezivanjem. Nema ni on to u sebi, no mnogo je više voljan družiti se.

Jučer smo se trebali naći nakon dugo, i njemu ostale stvari na poslu i nije mogo do jutra po njih, tako da sam izvisila sred noći i imala slom živaca što on nezna. On se pak "snervo ko nikad", ali nakon tog je to postalo smiješno. Još osjećam efekt toga, a on želi da se nađemo večeras kasno. I doista nije samo zbog seksa, već hoće druženje i ima neke planove.

Ja sam prije zbog osjećaja krivnje se vozila brodom bez kormilara. Ne želim na psihokauču o ovom, jer je naš odnos stvarno normalan samo što je meni teško. Prije bi si ufilmala mogu ja sve, ali to je prošlost. Ne vidim što ima loše u tome da idem spavati i da se vidimo drugi put. I tako svaki put kad se tako osjetim. No stare navike mi kažu da idem preko svojih granica pa da vidim "što može biti".

On nije tip osobe koji se želi vezati, niti je ikad o tome razmišljao, samo što mislim da on nema ništa protiv toga. To što se oboje ne želimo vezati ništa ne znači ako on želi više od mene uzeti no što ja mogu dati.

Kako da ugasim osjećaj krivnje i da ipak idemo skupa dalje kao otvorena veza?

Baš je danas Valentinovo, kad se sjetim koliko puta su me iskorištavali i nisu se htjeli vidjeti, dođe mi da navijem alarm i idem ali stvarno sam uplašena što ne vidim širu sliku i on će podrazumijevati da ja mogu tako uvijek... Nemam nikakvu namjeru pričati s njim o svojim emocionalnim dramama i želim gurati to dalje prirodno.

P.s.imamo veliku kemiju i bliskost dok se ne ide u brži tempo...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:37   #2
https://www.youtube.com/watch?v=9Ke4480MicU
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:53   #3
pa sta hoces
ono stvarno je ovo sve zbrkano
kao bi se jebala al da ti ne udje
ne kontam temu
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:57   #4
Ti se osjećaš krivom jer ne želiš skakati na svaki mig fak frenda? Nije ti nitko rekao da je to odnos gdje mu nisi ništa dužna?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:46   #5
Šta ti oćeš od mene sada?
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:56   #6
Danas je Valentinovo?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:18   #7
dobar naslov, posjeca me na mene.

sto se tice teksta ja ne znam sto je problem. jel mozes ti ovo napisat u dvije recenice?
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:29   #8
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Danas je Valentinovo?
bogu hvala, nisam jedina. i ja sa skužila tek prije sat dva.

Autorice, zašto nećeš pričati s dečkom o svemu tome?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:37   #9
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ti se osjećaš krivom jer ne želiš skakati na svaki mig fak frenda? Nije ti nitko rekao da je to odnos gdje mu nisi ništa dužna?
ova te prokuzila. mora da starim

ovo je tipican primjer da ne ude. ovakvim curama bi ja rekao da ti mozes bolje ne bi se sad bakacala s ovim. mislim da tu nema pomoci. doc ce i taj dan kad ce ga ona otkantat. pitanje vremena kad ce se pocet dopisivat s drugim u kojem vidi neki future. osjetit ce ona i drugi k. one to sve zamisle i odrade na nacin kako su i prije.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 00:03   #10
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
pa sta hoces
ono stvarno je ovo sve zbrkano
kao bi se jebala al da ti ne udje
ne kontam temu
Ni ja nisam shvatio bit problema. Možda bi tu Mrle mogao pomoći svojim savjetom : https://www.youtube.com/watch?v=POgu6AC0Lzs
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:29   #11
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
bogu hvala, nisam jedina. i ja sa skužila tek prije sat dva.

Autorice, zašto nećeš pričati s dečkom o svemu tome?
He, he ... nisam doma. Skroz sam izgubila pojam o vremenu. Sjecam se samo da je u subotu bio 10.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:47   #12
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Niti želiš da zna...

Viđali smo se i onda sam mu se prestala javljati i odgovarati. I bila sam sama cijele dane nekih četiri mjeseca, bez muško-ženskih odnosa, a zadnja dva mjeseca nisam s nikim ni kavu popila. Bila sam čak odlučila da to potraje do daljnjega.

Nije ni on oličenje normalnosti, no on pojma nema koliko sam "u svom svijetu". On je nešto što bi se reklo da mi je "Bog poslao". Imala sam jako loših iskustva i opasnih po moje zdravlje.

Želim biti s njim, no nemam želje za vezivanjem. Nema ni on to u sebi, no mnogo je više voljan družiti se.

Jučer smo se trebali naći nakon dugo, i njemu ostale stvari na poslu i nije mogo do jutra po njih, tako da sam izvisila sred noći i imala slom živaca što on nezna. On se pak "snervo ko nikad", ali nakon tog je to postalo smiješno. Još osjećam efekt toga, a on želi da se nađemo večeras kasno. I doista nije samo zbog seksa, već hoće druženje i ima neke planove.

Ja sam prije zbog osjećaja krivnje se vozila brodom bez kormilara. Ne želim na psihokauču o ovom, jer je naš odnos stvarno normalan samo što je meni teško. Prije bi si ufilmala mogu ja sve, ali to je prošlost. Ne vidim što ima loše u tome da idem spavati i da se vidimo drugi put. I tako svaki put kad se tako osjetim. No stare navike mi kažu da idem preko svojih granica pa da vidim "što može biti".

On nije tip osobe koji se želi vezati, niti je ikad o tome razmišljao, samo što mislim da on nema ništa protiv toga. To što se oboje ne želimo vezati ništa ne znači ako on želi više od mene uzeti no što ja mogu dati.

Kako da ugasim osjećaj krivnje i da ipak idemo skupa dalje kao otvorena veza?

Baš je danas Valentinovo, kad se sjetim koliko puta su me iskorištavali i nisu se htjeli vidjeti, dođe mi da navijem alarm i idem ali stvarno sam uplašena što ne vidim širu sliku i on će podrazumijevati da ja mogu tako uvijek... Nemam nikakvu namjeru pričati s njim o svojim emocionalnim dramama i želim gurati to dalje prirodno.

P.s.imamo veliku kemiju i bliskost dok se ne ide u brži tempo...
Za početak možda ne bi bilo loše da njega razdvojiš od svih ostalih u prošlosti. Zalužio je, svatko zaslužuje, makar dok je OK. A ostatak, pa naravno, imaš pravo na tempo i način koji tebi odgovara, to je jasno. Međutim, i drugi ljudi imaju ista prava, pa ako im naš način baš ne odgovara, obično odlepršaju! To ti je rizik, koji ili uzmeš, ili načiniš pokoji kompromis, učiniš napor da pomogneš vezi do koje ti je stalo. Zdvajati i stajati na mjestu obično baš ne pomaže.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:18   #13
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
dobar naslov, posjeca me na mene.

sto se tice teksta ja ne znam sto je problem. jel mozes ti ovo napisat u dvije recenice?
On jako dobro radi određene stvari sa mnom. Nakon njih ne znam što je problem...

Ali naslućujem...

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
zašto nećeš pričati s dečkom ()o svemu tome ( )?
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ti se osjećaš krivom jer ne želiš skakati na svaki mig fak frenda? Nije ti nitko rekao da je to odnos gdje mu nisi ništa dužna?
Imamo tendenciju biti između ovo dvoje, oboje su kategorije s kojima ne znam. I želim da tako ostane.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:27   #14
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
On jako dobro radi određene stvari sa mnom. Nakon njih ne znam što je problem...

Ali naslućujem...





Imamo tendenciju biti između ovo dvoje, oboje su kategorije s kojima ne znam. I želim da tako ostane.
odredene stvari? lol

ja te moram stavit u neku od ovih vreca:
napaljena
on ti je prvi i stariji je od tebe
ti si sirota bogatasica
mater te nikad nije (izmlatila)
nemas bas neki fokus u zivotu a nit uspjeh za sad

prepustena si tj razapeta tjelom i mislima. uzivaj dok se ne zasitis i budes prisiljena se bavit s necim drugim u zivotu. zivot je pun tranzita, a ovo je samo jedan od njih. mi stariji se ne mozemo bacit u isti livel kao ti jer smo prosli te tranzite. pa ti (pizde) a ti neslusas. da slusas ne bi nikad nit dozivila taj tranzit
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:44   #15
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
odredene stvari? lol

ja te moram stavit u neku od ovih vreca:
Sve stoji...No nije baš tako u mom slučaju...

Određene stvari kažem zbog tog što ne mislim samo na seks, već na cijelu tu povezanost, sa samim seksom imam već dovoljno iskustva.

Recimo da mi je teško pričati... I s njim nemam problema oko toga. Ali ne želim da priča ide na osobnu razinu. Ne želim pričati o sebi.

Hvala svima, možda nisam uspjela baš objasniti, no svi vi vidite iz svog kuta i u svemu ima pomalo istine.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:55   #16
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Sve stoji...No nije baš tako u mom slučaju...

Određene stvari kažem zbog tog što ne mislim samo na seks, već na cijelu tu povezanost, sa samim seksom imam već dovoljno iskustva.

Recimo da mi je teško pričati... I s njim nemam problema oko toga. Ali ne želim da priča ide na osobnu razinu. Ne želim pričati o sebi.

Hvala svima, možda nisam uspjela baš objasniti, no svi vi vidite iz svog kuta i u svemu ima pomalo istine.
dobro ti ide skrivanje, nemas ti problema vec si zamaskirala pola teme , jos ti samo fali da napises djelim bombone i svi bi te zavolili

ps da skratimo ona stvar dole upravlja s tvojim gore. nisi jedina .. svi ti problemi s jedna velika igracka
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 16:28   #17
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Imamo tendenciju biti između ovo dvoje, oboje su kategorije s kojima ne znam. I želim da tako ostane.
Između je pakao.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:18   #18
Tako nekako... I onda sam baš tu našla druga.

A to što imamo među nogama je samo sporedno, no poprilično veselje.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:29   #19
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
dobro ti ide skrivanje, nemas ti problema vec si zamaskirala pola teme , jos ti samo fali da napises djelim bombone i svi bi te zavolili

ps da skratimo ona stvar dole upravlja s tvojim gore. nisi jedina .. svi ti problemi s jedna velika igracka
ti smatraš da neke stvari idu poslije i to je ok. jer tako i jest, samo ih mi poslagujemo kako nam paše.


mene s njim seks raduje. znači nije stvar seksa i napaljenosti nego te neke radosti.

imala sam seks i napaljenost i nisam bila radosna.

a bomboni su mentos.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:33   #20
Ja uopće nisam shvatila što ti skrivaš od njega , istodobno nisam shvatila ni kako ti savjet ovdje može pomoći kad nisi postavila problem tako da makar mi nepoznati vidimo o čemu se radi...

No svjedno ja sam spojila tvoju priču ovako - problem je da se želiš sakriti od nekoga koga se bojiš zavoljeti jer ...neće shvatiti što se zbiva u tvojoj glavi , a ako shvati pobjeći će ,a usput se niti ne želi vezati ?

Znači ti bi mu željela ostati neprežaljene enigma ,a u isto vrijeme ga želiš odmah i sad ali se bojiš da ćeš previše pokazati sebe ?

lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger