Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 12:17   #1
Outlook - primanje pošte

Očito treba nešto promijeniti u postavkama, a ja ne znam što, ni gdje da to nađem...

Problem:
kad se otvori Outlook, pošta tek počinje stizati (umjesto da u Inboxu već nađem npr. 5 novih poruka.) Pa tako mailovi stižu... i stižu... i stižu... - zamislite kad imate 20 mailova, a neki su i s velikim privitcima...

Također, ako u nekoj fazi prekinete primanje jednog "paketa" pošte (iz bilo kojeg razloga), mailovi iz tog "paketa" koji su već bili primljeni ponovo se moraju "učitati" kod ponovnog otvaranja Outlooka, tj. kad želite otvoriti sve mailove iz "paketa".
("Paketom" nazivam grupu mailova koji stignu/skupe se od jednog do sljedećeg otvaranja/pregledavanja Outlooka.)

Što treba promijeniti i gdje/kako?

Hvala na odgovoru!
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:35   #2
Na kakav mail server se spajaš (Exchange, IMAP, POP3,...)?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2019., 14:09   #3
Pozdrav svima! Želim proslijediti poštu sa gmaila na Outlook, slijedila sam sve moguće upute i tutoriale, ali nista
Imate li neki savjet?
Hvala
__________________
“To the stars who listen — and the dreams that are answered.”
*nailla* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.