Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2009., 21:38   #41
moro je faca
There Is A Light That Never Go jedna od najboljih ljubavni pisama.

reko mi neki dan rodijak: "buogarat ovaj ima glavurdu kida je iza zagore"

obožavam ga slušat u autu kad se vozim pa se derem "hair dresseeer on fajrrrrrrrrrrrr" "evriiiiiiii daj izzzzzzzzzz saaaaaaaaaaaaanddddddddeeeeeeeeej"

uzadnje vrijeme ga piči klimakterij pa radi pizdarije

zadnji albun je super
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 21:47   #42
inače jako volim smithse i morrisseya. there is a light, please, please, please, everyday is like sunday su mi jebene pjesme, a morrissey ima nevjerojatno fascinantan i jak glas. ono što ne volim kod njega je to da je uber svojeglav i ponekad se ponaša kao zadnja pi*ka... ono, sorry, ali ne možeš mi na koncertu ne otpjevati there is a light... ah
__________________
Beeeeeeeee

Ne tvrdim da je neosnovano poricati suprotno od istinitosti mojih riječi jer da sam htio tvoje mišljenje, dao bih ti ga
Jaganjac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 21:52   #43
a štaš čovek je pisnik umitnik, koće zvizde skužit a e
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 22:17   #44
Ima dobar ukus, bar ovo s BBC radia 80ih. I intervju je super...
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 00:15   #45
Glazbeno mu se jako divim, zbilja ima smisla za pisanje pjesama, također on je zaslužan za neke male detalje koje čine pjesme smithsa tako posebnim (tipa ubacivanje razgovora ili nekih zvukova), te je defintivno jedan od meni najdražih muških izvođača, odličan vokal.

No, što se tiće onog ludila i opsjednutosti njime kao osobe, tu se ne slažem i mislim da ima previše mušica. Čitala sam kako je na turnejama zabranio tehničarima da troše novac na meso (znači vlastitu zarađenu plaću!), previše forsira sa tim vegetarijanstvom, svi u ekipi su se bojali da će ih uhvatiti u konzumaciji mesa (čak i članovi smica se nisu usudili jesti isto), kada mu se nije dalo nastupati, bez obrazloženja se nije pojavio na nastupima...

Najdraža solo stvar - Suedhead, Everyday is like Sunday, hitovi, jebi ga.

Quote:
Jaganjac kaže: Pogledaj post
ono što ne volim kod njega je to da je uber svojeglav i ponekad se ponaša kao zadnja pi*ka... ono, sorry, ali ne možeš mi na koncertu ne otpjevati there is a light... ah
Pa zašto bi? To je pjesma od smica a on je izgradio svoju solo karijeru
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 00:45   #46
Quote:
Nanidia kaže: Pogledaj post
Pa zašto bi? To je pjesma od smica a on je izgradio svoju solo karijeru
Slažem se
Ponekad kad slušam Morrisseya, pomislim "wow, kako netko može pisati tako depresivne stihove", ali on je takav pa tko voli nek izvoli. Nekada je u zvuku Morrisseya bilo više jangle popa, a taj žanr nekako ni ne može biti depresivan jer je melodija jednostavno veselija.

Ima on svoje mušice, slažem se, ali kakve god da mušice bile, to neće utjecat na to hoću li ga slušat ili ne.
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 01:36   #47
Quote:
LostForever kaže: Pogledaj post
Slažem se
Ponekad kad slušam Morrisseya, pomislim "wow, kako netko može pisati tako depresivne stihove", ali on je takav pa tko voli nek izvoli. Nekada je u zvuku Morrisseya bilo više jangle popa, a taj žanr nekako ni ne može biti depresivan jer je melodija jednostavno veselija.

Ima on svoje mušice, slažem se, ali kakve god da mušice bile, to neće utjecat na to hoću li ga slušat ili ne.
Ja baš volim tu njegovu depresiju
Baš je ok skakati na miserable lie a pjevat tekst koji je zapravo tužan ili njegovu something is squeezing my skull...
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 13:21   #48
Quote:
Nanidia kaže: Pogledaj post
Pa zašto bi? To je pjesma od smica a on je izgradio svoju solo karijeru
zato jer ja tako kažem! platio sam koncert 25kn i želim da mi svira ono što ja želim slušati!! d'uh?!

zašto?? zato jer im/mu je to napoznatija pjesma i jer je pjeva na 90% koncerata. i zato jer uvijek otpjeva najpoznatije stvari od smithsa pa ne vidim razloga zašto nije i tada?
__________________
Beeeeeeeee

Ne tvrdim da je neosnovano poricati suprotno od istinitosti mojih riječi jer da sam htio tvoje mišljenje, dao bih ti ga
Jaganjac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 16:48   #49
Quote:
Jaganjac kaže: Pogledaj post
zato jer ja tako kažem! platio sam koncert 25kn i želim da mi svira ono što ja želim slušati!! d'uh?!

zašto?? zato jer im/mu je to napoznatija pjesma i jer je pjeva na 90% koncerata. i zato jer uvijek otpjeva najpoznatije stvari od smithsa pa ne vidim razloga zašto nije i tada?
Pa onda si treb`o ko Bandić stavit mu koju novčanicu u majicu i reći: brate, sviraj ovo!
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 20:32   #50
Mene zanima koji bi koncertni prostor u Zagrebu bio najprikladniji za Morrisseya?

Pauk?

Mala dvorana Doma sportova s dobrim marketingom?

Kset?
__________________
I'm not too proud to say that I'm ok with the girl next door who is famous for showing her chest
mali_djava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 20:56   #51
zašto?

ot: drag mi je morrissey, smithse poslušam često, njegova solo karijera, pogotovo u novije vrijeme, nije ostavila takav utisak na mene. ali znam dosta ljudi koji su njime zaluđeni. karizmatičan svakako jest, no nije mi na listi najdražih glazbenika.
Camera_Obscura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 03:44   #52
Quote:
mali_djava kaže: Pogledaj post
Mene zanima koji bi koncertni prostor u Zagrebu bio najprikladniji za Morrisseya?

Pauk?

Mala dvorana Doma sportova s dobrim marketingom?

Kset?
Medika, da nema pozornice tako da mu se mladići mogu vješati oko vrata i ljubiti ga.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 10:01   #53
Quote:
Nanidia kaže: Pogledaj post
Medika, da nema pozornice tako da mu se mladići mogu vješati oko vrata i ljubiti ga.
a štaš kad se moro vole da ljubi sa svojim fenovima

dajem ruku u vatru da ga kod nas nitko neb' opandrčija sa čašom pive, još da nabaci stejđ dajving pa da napravi crows surfing jebote mislim da bi iz zagreba odnija kozmodisk ka' uspomenu
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 10:45   #54
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
a štaš kad se moro vole da ljubi sa svojim fenovima

dajem ruku u vatru da ga kod nas nitko neb' opandrčija sa čašom pive, još da nabaci stejđ dajving pa da napravi crows surfing jebote mislim da bi iz zagreba odnija kozmodisk ka' uspomenu
Bio je već, i nije mu se niš dogodilo.Jedino kaj mu je bačeno na stage je bilo cvijeće, a i to su mu bacili englezi koji ga prate po turneji.Stoga čkomi.

Što se tiče njegove osobnosto to ga i čini takvim likom.Ili ga obožavaš ili mu pišaš po faci.Ja sam imal fazu u srednjoj kada bi mu se sigurno vješal po glavi uživo Sada bi mu hitil kotlet gore
Johnny Quid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 11:35   #55
Quote:
Johnny Quid kaže: Pogledaj post
Bio je već, i nije mu se niš dogodilo.Jedino kaj mu je bačeno na stage je bilo cvijeće, a i to su mu bacili englezi koji ga prate po turneji.Stoga čkomi
Nije baš točno. Moji prijatelji su mu isto bacali cvijeće na pozornicu, a dobro ih poznajem i s priličnom sigurnošću mogu tvrditi da nisu Englezi, jedan je rođen u Splitu, a drugi u Zagrebu.

Drugi je problem što bi tog cvijeća bilo još i više, da ga redari nisu oduzimali na ulazu...
__________________
I'm not too proud to say that I'm ok with the girl next door who is famous for showing her chest
mali_djava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 11:44   #56
a ti tvoji frendovi su se pravili englezi

pa ta nisu na sprovod došli?!
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 12:33   #57
To je shema s koncerta Smithsa, ka. Bacanje ljiljana na stejdž, slike Oscara Wildea, folklor. Pa onda Morrissey s cvjetićem u zadnjem džepu hlača. Zezalica.
__________________
I'm not too proud to say that I'm ok with the girl next door who is famous for showing her chest
mali_djava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 19:02   #58
Ja bila! Ljepota od koncerta. <3
vermicide is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 19:46   #59
Mozza je dandy

http://www.eurozine.com/articles/200...-nylen-en.html
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 08:21   #60
Mozza spomenar

http://foreverill.com/voice.htm
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.