Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2009., 16:30   #41
Evo ja jutros bia na obojenoj, jutrom nema ljudi uopće, čisto more baš je dobro bilo, a oko 3 do 4 dođu horde slavena
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 20:03   #42
Quote:
lana74 kaže: Pogledaj post
ja san se kupala u subotu na baće oko jedne ure (znači dva dana iza koncerta). učinilo mi se da je plaža dobro očišćena, a more je bilo ludilo čisto jer je za veliko čudo bilo samo 50-tak ljudi (?!). ne znam za to staklo u moru, nisam ništa vidila, al sam čula da je na koncert bilo zabranjeno unositi alkohol i sl.
Ja, al uzmi u obzir da su ljudi upadali kako su tili priko mora i priko ograde Moga si slona unit. Još su oni prodavali pivo tako da je alkohola sigurno bilo
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 01:03   #43
Quote:
lana74 kaže: Pogledaj post
ja san se kupala u subotu na baće oko jedne ure (znači dva dana iza koncerta). učinilo mi se da je plaža dobro očišćena, a more je bilo ludilo čisto jer je za veliko čudo bilo samo 50-tak ljudi (?!). ne znam za to staklo u moru, nisam ništa vidila, al sam čula da je na koncert bilo zabranjeno unositi alkohol i sl.
a e, ka da je to problem.

Eto, sidija večeras u Žbirca i jedan mali šepajući iziša izmora, raskvavljenog tabana.
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 08:16   #44
i ja san se sinoć kupala na baće (nažalost bilo je previše ljudi), nisan vidila da se neko poriza
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 20:11   #45
Quote:
lana74 kaže: Pogledaj post
i ja san se sinoć kupala na baće (nažalost bilo je previše ljudi), nisan vidila da se neko poriza
to biće ti i sudac odate po površini mora a mi ostali svit rižemo tabane na caklo i bodemo se na igle
majud is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 10:13   #46
Quote:
majud kaže: Pogledaj post
to biće ti i sudac odate po površini mora a mi ostali svit rižemo tabane na caklo i bodemo se na igle
svaki fenomen ima jednostavno rješenje

lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 10:37   #47
reci mi je li to ultima moda na baće
majud is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 10:40   #48
Quote:
majud kaže: Pogledaj post
reci mi je li to ultima moda na baće
zašto al ćeš kupit?
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 10:49   #49
kad san ja, jeli, bija mlađi onda su čehinje i njemice nosile takve šandale da ne bi sažuljale svoja nježna stopala na žalu i na sikama pa san samo tija vidit je li se moda vratila
majud is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 11:08   #50
Quote:
majud kaže: Pogledaj post
kad san ja, jeli, bija mlađi onda su čehinje i njemice nosile takve šandale da ne bi sažuljale svoja nježna stopala na žalu i na sikama pa san samo tija vidit je li se moda vratila
eeeeeeeeeee di su ta lipa vrimena
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 11:08   #51
Quote:
majud kaže: Pogledaj post
kad san ja, jeli, bija mlađi onda su čehinje i njemice nosile takve šandale da ne bi sažuljale svoja nježna stopala na žalu i na sikama pa san samo tija vidit je li se moda vratila
e ti češ mene maslat, *ebesetebi jel su se vratile šandale-zanima tebe kake su čekinje i njemice
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 13:27   #52
Quote:
lana74 kaže: Pogledaj post
svaki fenomen ima jednostavno rješenje

di ima kupit ovi postola tribaju mi materi ima problema sa stopalima? ne zezan se!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 13:42   #53
kupi materi kroksice da žena bude u điru. njih imaš na svakon kantunu
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 15:03   #54
kroksice su u koloru ona oce nesto vako kroz ca se vidi da se cini bosa
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 15:50   #55
evo kaže na radiu da je more 28 stupnjeva-a koliko li je onda na baće
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 23:55   #56
Picigin proglašen nematerijalnom kulturnom baštinom

Ministarstvo kulture RH pobrinulo se da se picigin, igra iz plićaka sa splitskih Bačvica, nikada ne zaboravi.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spli...8/Default.aspx

__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 19:30   #57
Umro Ivo Ružić, autor kultne pjesme 'Idemo na Bačvice'

Vjerojatno nema stanovnika Splita kojemu nisu poznati stihovi: "Kad se sa bijelim brodom vraćam u splitsku luku,
Pogled mi odmah padne na ljepoticu Bačvice plažu..." i zarazni refren "Idemo na Bačvice, Bačvice, Bačvice...", koji su, za vijeke vjekova, opjevali kultno gradsko kupalište.

I to zahvaljujući njezinom autoru, Ivi Ružiću Kaladi, za kojeg nas je danas stigla tužna vijest da je umro.


http://www.slobodnadalmacija.hr/Moza...3/Default.aspx

RIP

http://www.youtube.com/watch?v=oanz_PfDTT8
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 21:45   #58
Jeli se poduzima nesto da se nekako izvuce to staklo i ostale neugodnosti iz pjeska, ili je najbolje da se i dalje drzim kamenih plaza? =(
st360 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 20:17   #59
Quote:
st360 kaže: Pogledaj post
Jeli se poduzima nesto da se nekako izvuce to staklo i ostale neugodnosti iz pjeska, ili je najbolje da se i dalje drzim kamenih plaza? =(
ma samo ti dođi
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 18:13   #60
Thumbs down Bačvicama plutaju krepane pantagane i izmet

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spli...2/Default.aspx


__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.