Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Pogledaj rezultate ankete: ..
.. 0 0%
.. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2016., 08:59   #81
Poslovni prostor u najmu

Pozdrav,

Molio bih Vas za pomoć.
Naime, radi se o tome da imamo jedan poslovni prostor koji je bio u najmu.
Sve je bilo divno krasno i onda su počeli problemi. Kako nije bilo posla ljudi koji su uzeli u najam su odlučili da će izači iz poslovnog prostora te promijeniti lokaciju. Kako je ugovor o prekidu već potpisan prije dobrih mjesec dana, još uvijek stoje neke stvari u našem prostoru te nikako da izađu i stalno prolongiraju odlazak.
Sad mene zanima kako dalje postupati? Da li promijeniti bravu? Da li izbaciti stvari van? ili čekati...

Hvala
ManeŠtani is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 14:26   #82
Mislim stvarno svašta...ako je ugovor potpisan i sadrži sve potrebne stavke poput one koliki je rok za iseliti sve stvari ja bih to riješila ovako: imate sutra vremena od 14-16 sati pokupiti vaše stvari ili sve izbacujem vani...još najbolje da im besplatno čuvate njihove stvari...
Ivanamari is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 12:35   #83
Pozdrav, da li netko zna jeli potrebno ovjeravati kod javnog bilježnika Ugovor o zakupu poslovnog prostora ili se može sklopiti bez toga? Hvala
Bohara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:11   #84
Quote:
Bohara kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li netko zna jeli potrebno ovjeravati kod javnog bilježnika Ugovor o zakupu poslovnog prostora ili se može sklopiti bez toga? Hvala
ne mora ako nema ovršnih klauzula ili ako zakupodavac nije RH ili jedinica lokalne ili područne samouprave.
PabloN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.