Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2007., 21:28   #21
Pa donekle
Jel unosiš podatke prije (težina, visina i to)?
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 21:31   #22
Nije toliko kompliciran Ima samo gumb za pokrenut i kad završiš jedan drugi gumb da vidiš koliko km i ostalo. Drugo niš nema.
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 21:49   #23
Hm... to nije baš ok.
Ne troši isto kalorija netko od 60kg i netko od 100kg, dapače, razlike su ogromne.
Evo, osoba od 60kg gubi 105 kalorija u pola h pri hodanju 4km/h
Dok osoba od 100kg gubi 175.
http://www.fit-forever.hr/content/view/15/51/
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 12:23   #24
Za toliko koliko košta ne mogu očekivati da će mi izračunati još i udio masti u tijelu i slično

Piše unutra u uputama koliko kalorija tko potroši, tj. koliko koraka treba napraviti da se izgubi 300 kalorija

Ne očekujem nikakvu nauku od toga, htjela sam to imati jer mi je fora
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 03:05   #25
A kaj ja znam, meni bi bilo bitno.
Al dobro, ja ionako ne znam drugačije, moram se kontrolirat matematički, u protivnom sasvim izgubim kompas
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 17:06   #26
OK, kuzim da je nama zenama lijepo znati koliko smo kalorija potrosile tokom neke aktivnosti, ali zar nije ovo malo pretjerano? Ne moze ti neka spravica koja ne zna niti tvoju kilazu niti intenzitet tvojih koraka, niti zahtjevnost terena, proracunati tu brojcicu.
A ionako, nije da taj broj stvarno nesto i znaci.
Sad cu biti toplovodna, ali mislim da je za nasu psihu najbolje da se bavimo fizickom aktivnoscu iz gusta, a rezultati u vidu predobrog tijela ce sami doci.

Da se razumije, nisam ni ja bez putra na glavi. Niti sam mrsavica, niti sam olicje zdravog tijela zdravog duha psihologije
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 02:01   #27
Gle ih

Dobila sam to zato što sam vidjela u katalogu i ko dijete počela vikat gle ovo, ja bih to, ja bih to... Za par dana sam dobila. Koristila sam ga do knjižnice i danas kad sam se šetala da vidim kaj će pisat. Za par dana će mi skupljat prašinu.

Ok?

Ak je netko neopterećen kalorijama i zbrajanjem i tijelom to sam ja Inače bih išla u teretanu i jela neko lišće i tak
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 10:36   #28
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Gle ih

Dobila sam to zato što sam vidjela u katalogu i ko dijete počela vikat gle ovo, ja bih to, ja bih to... Za par dana sam dobila. Koristila sam ga do knjižnice i danas kad sam se šetala da vidim kaj će pisat. Za par dana će mi skupljat prašinu.

Ok?

Ak je netko neopterećen kalorijama i zbrajanjem i tijelom to sam ja Inače bih išla u teretanu i jela neko lišće i tak
Ma nisam direktno tebe kritizirala, samo sam malo pametovala
Tak da de nemas sta opravdavati.
Da meni netko da taj aparat, i ja bih cirila i gledala koliko kalorija ode.
Iako ni ja nisam opterecena
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 11:43   #29
Danas sam pješačila do ureda i treba mi 40 min malo žustrijeg hoda. Naravno da je to bilo natašte. Na poslu sam u 8.00, kao i svako jutro, pojela jednu energetsku pločicu (Corny) i popila sam Nes bez šećera. U 10 sati sam već bila tako gladna da to nije normalno Inače gablam u 12.00 i nisam gladna prije toga.
Što se to danas u tijelu dogodilo ?
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 12:20   #30
Quote:
duda kaže: Pogledaj post
Danas sam pješačila do ureda i treba mi 40 min malo žustrijeg hoda. Naravno da je to bilo natašte. Na poslu sam u 8.00, kao i svako jutro, pojela jednu energetsku pločicu (Corny) i popila sam Nes bez šećera. U 10 sati sam već bila tako gladna da to nije normalno Inače gablam u 12.00 i nisam gladna prije toga.
Što se to danas u tijelu dogodilo ?
Kaj bi se desilo? Organizam se pobunio, jer je preko noći potrošio rezerve glikogena i svu hranu iz želuca (ovak, seljački rečeno), ujutro si ga još dodatno izmorila brzim hodom (štp je usput odlično ako ti je cilj reduciranje msnih naslaga u tijelu ), a šta je dobio? 1 corny i kavu bez šećera. Neš ti energije. Zdrava logika ti teba reći da ti pristup ne valja. Di je tu doručak, najvažniji obrok u danu?
Kužim da ga ne možeš pojesti doma jer ti želiš hodati na prazan želudac kako bi malo sagorijevala masti, ali nema razloga da kad dođeš na posao ne pojedeš recimo (primjerice) 1 sendvič od integralnog peciva sa purećim prsima, malo masni jogurt (ili kakav imaš, ne treba biti fanatik) i bananu. Moraš i vode unijeti u organizam. Najbolje sa vitaminima, znaći cedevita ili jednu šumeću tabletu otopiti u čaši vode (multivitaminsku npr.). Ako piješ kavu ujutro pij i dalje, u malim količinama nije nikakvo zlo.
Organizam da bi funkcionirao treba energije. Slušaj ga, on sam će ti biti najbolji trener i savjetnik.
Probaj tako koji dan pa javi jel ima kakvih promjena.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 12:40   #31
Točno ovo što si predložio za doručak to ti ja jedem za gablec u 12.00. A i cedevite pijem 2-3 čaše dnevno.
Cilj mi je zadržati kilažu (bila sam 2 mjeseca na UN dijeti i skinula sam 11 kg bez ikakvog posebnog vježbanja ; sa 68 kg došla sam na 57 kg) Već mjesec i pol dana nisam na dijeti i hranim se normalno s tim da svakodnevno hodam s pesom oko sat vremena i vratila sam samo 1,5 kg i jako sam ponosna na sebe.
Čitala sam ovdje o hodanju na prazan želudac i to mi se činilo kao optimalan način za održavanje kilaže a ne zahtjeva nikakvo posebno vrijeme ili opremu (tramvajem mi treba 30 min do posla a pješice 40 min).
Da li će to klapati ako ostavim ovakav raspored; hodanje na prazan želudac, pa Corny i Nes, pa proteinski gablec u 12.00 i cedevita kroz dan ?
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 13:35   #32
Quote:
duda kaže: Pogledaj post
Točno ovo što si predložio za doručak to ti ja jedem za gablec u 12.00. A i cedevite pijem 2-3 čaše dnevno.
Cilj mi je zadržati kilažu (bila sam 2 mjeseca na UN dijeti i skinula sam 11 kg bez ikakvog posebnog vježbanja ; sa 68 kg došla sam na 57 kg) Već mjesec i pol dana nisam na dijeti i hranim se normalno s tim da svakodnevno hodam s pesom oko sat vremena i vratila sam samo 1,5 kg i jako sam ponosna na sebe.
Čitala sam ovdje o hodanju na prazan želudac i to mi se činilo kao optimalan način za održavanje kilaže a ne zahtjeva nikakvo posebno vrijeme ili opremu (tramvajem mi treba 30 min do posla a pješice 40 min).
Da li će to klapati ako ostavim ovakav raspored; hodanje na prazan želudac, pa Corny i Nes, pa proteinski gablec u 12.00 i cedevita kroz dan ?
https://www.forum.hr/showthread.php?t=201520 pročitaj moje postove sa ove teme (a ako ti se da i cijelu temu). Da se ne ponavljam a i da ne pišem do besvjesti jedno te isto. Ako te nešto detaljnije zanima na pm.
Namjerno ti neću ništa konkretno odgovoriti, jer razmišljaš na potpuno krivi način. Moraš promijeniti stav kako gledaš na problematiku pa onda postaviti pitanje. Ako pročitaš sve moje postove dosta toga bi ti trebalo biti jasnije. Ako ima nedoumica pitaj.
Paušalne ocjene ne dajem.
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 13:46   #33
OK, pročitat ću pa ako mi nešto ne bude jasno...
Hvala u svakom slučaju
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 14:53   #34
Inače cedevita je prepuna šećera, puno je bolje piti vodu.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 15:07   #35
Ne mogu piti vodu... jedino mineralnu
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 10:21   #36
Evo danas sam opet pješačila do ureda cca 40 min i još nisam gladna
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 10:24   #37
Zašto ne možeš piti vodu ?
Pokušaj iscijediti malo limuna pa tako piti.
Super za hodanje.Sretno
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 10:31   #38
Jednostavno mi je mučno od vode... ne znam zašto
Kako ti napreduješ sa hodanjem ?
__________________
Nikad ne reci nikad !

Zadnje uređivanje duda : 16.03.2007. at 11:04.
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 12:44   #39
Quote:
duda kaže: Pogledaj post
Evo danas sam opet pješačila do ureda cca 40 min i još nisam gladna
Nema veze sto nisi gladna, dorucak je obavezan, a narocito nakon treninga. Siguran sam da bi nesto mogla pojesti da si htjela (npr. sendvic od razenog kruha i purecih prsa).
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 13:12   #40
Doručkovala sam energetsku pločicu i popila NES a gablala sam tunjevinu sa raženim kruhom i 2 rajčice i popila sam cedevitu
Ja obrok u 8.00 zovem doručkom a ovaj u 12 gablecom, ali kako se god zvali ja sam jela nakon treninga
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.