Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2008., 02:49   #1
Steam/GoG/Origin/Uplay

ovak imam problem sa steamom, tj s njihovim "store"-om [tab], kad kliknem na netku od igara, nis se ne dogodi, znaci steam ne ce prikazati sadrzaj...

sve ostale rade kategorije u "store-u" etc, community, my games i ostali tabovi svi funkcioniraju uredno...

gledal sam na njihovoj support stranici, ali nisam mogal naci ovaj problem...


EDIT: Game deals tema ovdje --> https://www.forum.hr/showthread.php?t=710744
-Hmxhmx

Zadnje uređivanje Hmxhmx : 22.11.2017. at 20:04. Reason: dodavanje linka
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 13:39   #2
Gađam da je fora da ne prodaju na hrvatsko tržište.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 16:38   #3
Evo sad sam checkiral steam,meni je sve ok.
Digic72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 16:39   #4
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Gađam da je fora da ne prodaju na hrvatsko tržište.
Ne gađaš dobro
Digic72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 19:48   #5
ma, ja imam taj problem vec duze vrieme, ali me nije tangiral, tak da mi se nije davalo istrazivat, da bi ga riesil...
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 09:01   #6
Pogledaj na steam forumima, alternativno se javi njima. (reinstaliraj steam prije just in case).
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 22:45   #7
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Pogledaj na steam forumima, alternativno se javi njima. (reinstaliraj steam prije just in case).
ma neda mi se ga reinstalirat posto bi moral onda i sve ostalo...
horus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 10:37   #8
steam

zaboravio san šifru na steam-u. kako da je vratim?
lukanator is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 11:32   #9
ma idi na forgot pasword ili posalji valveu poruku barem mislim i zatrazi pa ce ti posalt na mail novi pass a u vezi steam ako obrises program i ponovo ga instalrais sve ti ostaje netrebas ponovo skidat igre
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 11:35   #10
osim toga moze si napraviti i backup
DIABLO III is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 20:36   #11
Steam uninstal

kako da uninstaliram neke igre na steamu, iam ih 4 koje bi htio maknuti oko 20 GB-a, al ne znam kako ?!
filsi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 01:42   #12
"Right click the game in steam and go into their properties, then just click the "Delete local Game Content" button. It will remove it from the active list and delete the cache file (the actual game folder has very little data in it)."

Što su neki lijeni koristiti Google...
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:19   #13
Steam i igre

Formatirao sma hard i sad mi vise nema igra na steamu, kaze da mi na steamu nije nijedna igra ne mogu ih uopce download ponovo...znaci jednom kupis igru za 400kn formatiras hard i ode sve??jel ima netko taj problem?kako da ja sad ponovo skinem igru sa steama ,radi se o cod 6 i left 4 dead...idem na game library kaze na ovom acc nemate nijednu igru..a igro sam ih 3 mjeseca,platio 400kn?
horzon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:24   #14
ma steam je za k**** to je hrpa nesposobnih budala
svako malo me izbacuje sa servera i steam mi se disconnecta makar internet normalno radi
__________________
JUST DO IT
Y0S1P is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:26   #15
Quote:
horzon kaže: Pogledaj post
Formatirao sma hard i sad mi vise nema igra na steamu, kaze da mi na steamu nije nijedna igra ne mogu ih uopce download ponovo...znaci jednom kupis igru za 400kn formatiras hard i ode sve??jel ima netko taj problem?kako da ja sad ponovo skinem igru sa steama ,radi se o cod 6 i left 4 dead...idem na game library kaze na ovom acc nemate nijednu igru..a igro sam ih 3 mjeseca,platio 400kn?
Prvi put čujem za taj problem, najbolje da pogledaš na steam forum ili da kontaktiraš korisničku službu

edit: vidim da se na forumu zale na isti problem pa obavezno baci pogled, http://forums.steampowered.com/forum...splay.php?f=14
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:51   #16
koristim steam vec 5 godina, vecinu vremena mi je upaljen, formatirao komp. 100 puta i 100 puta instalirao steam i downloadao igre u tih 5 god, a imam na steamu 20-ak igara , tako da yosipe taj svoj primitivizam i seljačluk ostavi negdje drugo..

btw. nikad, ali bas nikad mi se nije sam od sebe disconnectao ili sam od sebe prekinio vezu !
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:58   #17
Probaj browsat igru baš u Storeu, možda se nešto zalomilo kod slanja podataka, pa će ti tamo umjesto Buy pisat Download
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 20:07   #18
Nemam niti frend listu..tj.nema nikoga na njoj imao sam 20 frendova... sad sam stavio od frenda account i sve radi normalno..sad skidam igre preko njegovog account pa cu onda upisat svoj da vidimo..
horzon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 21:11   #19
Deinstalirati steam, pocistiti preostale datoteke, instalirati ponovo pa probati.
Ako ne upali, posaljes support ticket pa nek rijese - support im je izvrstan
__________________
"Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof."
Jeftina napajanja? | PSU Calculator
aardwark is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 21:16   #20
Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
koristim steam vec 5 godina, vecinu vremena mi je upaljen, formatirao komp. 100 puta i 100 puta instalirao steam i downloadao igre u tih 5 god, a imam na steamu 20-ak igara , tako da yosipe taj svoj primitivizam i seljačluk ostavi negdje drugo..

btw. nikad, ali bas nikad mi se nije sam od sebe disconnectao ili sam od sebe prekinio vezu !
bravo za tebe sto ti steam koristis 5 godina i nisi imao problema, ali u moja 4 mjeseca korištenja steama ima stalne probleme s njima, 2 tjedna je najvise sto nije bilo problema a danas od popodneva bilo je no connectiona na steamu 10 puta a internet normalno radio.Probao sam facebook, youtube, forum, gamereport sve normalno radilo osim steama
__________________
JUST DO IT
Y0S1P is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.