Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2009., 16:59   #21
Da li neki od stranih programa na Iskon TV imaju HR titlove ?
flexo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 20:32   #22
Fox Life, Fox Crime, HBO, HBO Comedy, Hallmark, History Channel, National Geographic... i još neki.. al ne mogu se sad sitit...
__________________
<Moje slije>
Ballota is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 00:06   #23
Quote:
Ballota kaže: Pogledaj post
Fox Life, Fox Crime, HBO, HBO Comedy, Hallmark, History Channel, National Geographic... i još neki.. al ne mogu se sad sitit...
i još - TV1000, E!, Style Network, NatGeo Wild, Zone Reality, Discovery Channel (od 1.10) i MTV Adria

U biti svi kanali koji su lokalizirani na hrvatski imaju titlove i u Iskon TV-u
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 15:49   #24
pitanje. dobila sam ono sve za iskon trio. i malo sam čitala i vidim da sve moram naštimati preko kompa. pa me sad zanima da li će mi iskon tv i telefon raditi ako nemam komp (kupujem laptop za nekoliko tjedana). u biti važno je samo da telefon radi, lako za tv. i još jedno pitanje ako je za rad potreban komp, što kad ja laptop odnesem nekamo, da li onda ovo ostalo ne radi. ako mi laptop treba za posao, a netko bi doma gledao tv ili telefonirao što onda. jer mi je maxtv radio neovisno da li je komp bio spojen na modem ili ne.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 22:35   #25
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
pitanje. dobila sam ono sve za iskon trio. i malo sam čitala i vidim da sve moram naštimati preko kompa. pa me sad zanima da li će mi iskon tv i telefon raditi ako nemam komp (kupujem laptop za nekoliko tjedana). u biti važno je samo da telefon radi, lako za tv. i još jedno pitanje ako je za rad potreban komp, što kad ja laptop odnesem nekamo, da li onda ovo ostalo ne radi. ako mi laptop treba za posao, a netko bi doma gledao tv ili telefonirao što onda. jer mi je maxtv radio neovisno da li je komp bio spojen na modem ili ne.
Samo se postavke modema naštelavaju preko kompa. Znači, nemaš problema. Sve će ti radit.
__________________
<Moje slije>
Ballota is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 10:13   #26
da li vi možete vidjeti popis poziva preko tv-a.pojavi mi se na tv-u u kutu kad tel. zvoni bro telefona lai kasnije kad želim pogledati popis poziva ništa mi ne prikazuje.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 17:49   #27
Zašto nitko ne opiše svoja iskustva s Iskon TV-om ?????????????'

Meni u 11 mj istječe ugovor s T-comom za Adsl, za Max-tv mi je već istekao, pa me zanima ova opcija Iskon-trio.

Kakva je slika, smrzava li se, kakav je odaziv prijamnika, koji ste prijamnik dobili na posudbu ????

Nema više ni reklama na teveu za Iskon -tv , ništa, Ko da su u zemlju propali ???!!!!
Incipit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 21:29   #28
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
da li vi možete vidjeti popis poziva preko tv-a.pojavi mi se na tv-u u kutu kad tel. zvoni bro telefona lai kasnije kad želim pogledati popis poziva ništa mi ne prikazuje.
Ja imam kompletan izlist. Radi bez problema.

@Incpit: moja iskustva su pozitivna. Nema zamrzavanja. Sve fino radi. Šaltanje između kanala traje oko 2sek. Malo duže nego na B-Netu, al ništa šta bi smetalo.
Kontinuriana snimalica mi je totalno izminila način gledanja TV-a. Samo dođem navećer, upalim TV i odgledam šta god me zanima u zadnja dva dana. Ne moram se opće brinut oću šta propustit. Samo se opušteno zavalim i vrtim po emisijama, prematam reklame i uživam. Od kad imam Iskon, ne sićan se kad san zadnji put bija prisiljen gledat reklamu. Sve gledam nakon emitiranja, pa prematam. Ma zakon je.
__________________
<Moje slije>
Ballota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 12:59   #29
proradio je i meni.

meni se iskon sviđa. oduševljena sam što snimalica snima prva 4 programa kontinuirano pa ne moram razmišljati da moram nešto namjestiti jer ću propustiti, samo se treba sjetiti da mi je sve snimljeno. također mi se sviđa što ima tv1000, i nema milijun lokalnih kanala ko maxtv. ne sviđa mi se epg. dosta je sve sitno i moram se približiti tv-u da išta vidim. također me malo iritira što pokazuje sa strane ekrana što slijedi. to mi je malo debilno jer ako želim nešto snimiti na video i to bi mi se snimilo. no to se lako riješi snimalicom koju ću definitivno zadržati. i malo je potrebno vremena da se navikne na novi upravljač nakon onog od maxtv-a jer su tipke drugačije raspoređene.
što se tiče smrzavanja slike, toga nije bilo, ali mi se tek kad sam ga spojila, drugi dan kad sam ga upalila nije mi upravljač reagirao pa sam sve resetirala. od tada sve radi kako treba.
i također je super što mogu slušati radio ako želim. i može se ići na internet preko tv-a što još nisam isprobala.
sve u svemu jako sam zadovoljna s njime i preporučila bi ga ljudima. kvalitetom bez problema može konkurirati maxtv-u a i cjenovno je puno bolja opcija.
a uređaj je neki od motorole.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 17:46   #30
Hvala na odgovorima, prelazim onda i ja na Iskon IPTV.
Incipit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 12:51   #31
metabox 3 kodovi

gdje mogu naći kodove za metabox 3 tj. programe za satelit.hvala
cupakabra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 10:18   #32
Plaća li se Iskon trio koliko je naznačeno ili se mora "još nešto" platit T-comu kao nositelju infrastrukture. ??

Ne bih volio da me iznenadi dodatni račun za "korištenje infrastrukture" od T-coma
Incipit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 10:47   #33
Quote:
Incipit kaže: Pogledaj post
Plaća li se Iskon trio koliko je naznačeno ili se mora "još nešto" platit T-comu kao nositelju infrastrukture. ??

Ne bih volio da me iznenadi dodatni račun za "korištenje infrastrukture" od T-coma
Ponovio bih ovo pitanje i još bih priupitao: koliko "skidanja" dozvoljava Iskon s torrenata, odnosno prave li probleme zbog skidanja više gigabajta ??

Čuo sam da neki pružatelji internetskih usluga upozoravaju korisnike da ne smiju više skidati "neprimjerene" količine sadržaja s torrenata i sličnih servisa ??
Incipit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 14:23   #34
Quote:
Incipit kaže: Pogledaj post
Plaća li se Iskon trio koliko je naznačeno ili se mora "još nešto" platit T-comu kao nositelju infrastrukture. ??

Ne bih volio da me iznenadi dodatni račun za "korištenje infrastrukture" od T-coma
kad uzmeš trio onda sve ide preko iskona. oni ti i broj prekopčaju i nemaš niakve veze više sa t-comom.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 10:23   #35
Hvala, jučer sam im poslao mail i danas su mi odgovorili.

Ako nekoga zanima;

Poštovani gospodine .........(prezime)

drago mi je da Vas mogu obavijestiti da bi na Vašem broju telefona usluga Iskon.TRIO trebala biti dostupna.

U privitku Vam šaljem ponudu s detaljnim cjenikom.

Mjesečna naknada za uslugu uključuje PDV i sve pretplate, odnosno nije potrebno plaćati nikakve dodatne naknade, osim potrošenih telefonskih impulsa.

Za uslugu se možete prijaviti nakon isteka aktivne ugovorne obveze.

Rok za instalaciju iznosi između 30 i 45 dana nakon što zaprimimo Vašu prijavu uz priloženu potrebnu dokumentaciju, a u periodu dok čekate uslugu možete nesmetano koristiti sve dosadašnje T-comove usluge.

T-comove usluge se nakon isteka ugovorne obveze neće automatski deaktivirati, odnosno deaktivaciju će s njima dogovoriti Iskon u procesu prebacivanja priključka.

Sami ćete trebati deaktivirati jedino internet promet, a telefonski i ADSL priključak te IPTV riješit će Iskon.

Bez telefona i interneta bit ćete jedino na dan instalacije usluge, u periodu od nekoliko sati.

Za sva dodatna pitanja, slobodno nam se obratite i putem našeg besplatnog telefona 0800 1000, svakim danom u razdoblju od 8 do 20h.
Incipit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 15:14   #36
imam pitanje u vezi wirelessa a da sad to ne tražim tamo na topicima o internetu u sl. uglavnom sve sam podesila kako piše u onoj knjižici i sve lijepo radi ali dok se komp ne ugasi. kad ugasim komp i ponovo ga upalim, normalno odaberem preko koje ću se mreže konektati i on počne konektati i jednostavno me izbaci i moram opet ići u sve one postavke ispočetka. ne moram sva sreća sve upisivati ponovo već samo kliknem ok na sve ali opet svaki put to raditi.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 22:07   #37
Thumbs down ISKON TV= LOSE LOSE

evo da i ja nesto napisem, jako sam nezadovoljan Iskon.TV uslugom a i nj. tehničkom podrškom.

Imaju ODVRATNO LOŠ modem Motorola kojeg nije moguce preko adaptera spojit na monitor kao t-comove modeme koji su daleko bolji.

Jako bezveze sucelje... T-comovo je bolje. Kanali su ok.

UGL. IMA LI KO PRIJEDLOG KAKO DA RIJESIM PROBLEM SA SPAJANJEM MONITORA NA STB. KAKO DA TO NAPRAVIM????
BoboBalde is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 15:30   #38
moji doma su kupili lcd tv s ekranom od 92 inča. dakle, ogroman je.
imamo iskon tv i slika je bila super na malom tv-u. sad je pikselasta, razvučena, užas.
zanima me je li i vama s većim televizorima tako, znam da još nema digitalnog signala al što mpgu učiniti da bar malo popravim sliku?
onaj kupon od vlade vrijedi samo za naše programe, a što je s ostalima?
sportski kanali imaju najgoru sliku..
SuZi KjU is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 14:27   #39
C, ajme majko...

Iskon i JE taj digitalni signal.
Loše je kvalitete na velikom ekranu jer rezolucija nije dovoljno visoka. 92 inča može zadovoljit samo HD signal, a ne ovo šta mi sad imamo. Nema ti druge nego čekat HD. Ovo sad je najbolje šta možeš dobit, šta se standardne televizije tiće.
__________________
<Moje slije>
Ballota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 11:29   #40
pozz.
evo ovako dobija san iskon tv prije par dana(iskonTRIO carnet), a prije toga sam bija na iskon duo(tel. i internet), tv mi još ne radi oni imaju nekih tehničkih problema, tako da ne mogu ništa reć kakav je tv. šta se tiče interneta mogu bit spojen samo preko jednog računala jer to je neki dogovor između iskona i carneta, tako da trebam imat korisničkih imena i lozinki koliko iman računala u kući da bi sa svakoga moga pristupit internetu.
I još nešto zanima me šta mogu spojit preko usb-a na iskonTV prijamnik(motorola vip1910t)?

Zadnje uređivanje take31 : 26.11.2009. at 11:53.
take31 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.