Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2011., 14:39   #21
I ja imam 16 godina i u svom zivotu sam tri puta imao curu, prije jedno godinu dana pa sve do mozda jedno tri mjeseca nisam nigdje izlazio niti sam se na fejsu dop. sa nekom curom ali samo onda poceo bildati i evo sad sam opet u formi
jeste da se nevidi nikakava razlika u tom bildanju ali ti podigne samopouzdanje evo bas sinoc ja sam prisao dvijema curama i pozdravio sam ih ( jeste da su me otpilile ) ali neces znati dok nepridjes nekoj curi. Veliki pozdrav
cobraIX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 16:56   #22
a zašto ne ideš van, uvijek se možeš sa starcima nekako dogovoriti. trust me, i ja imam problema sa strogim starcima. uglavnom, potrudi se pa saznaj kaj cura voli i kaj ju zanima.. bla bla bla.. dobro je da počnete na fejsu razgovarat, ali nemoj bit dosadan, na fejsu se razbije trema.. barem je meni tako..
a onda nakon malo chattanja i lajkova ili ju pozovi na kavu, ili ''slučajno'' naiđi negdje na nju
Lili-Mili is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 01:32   #23
malo traži tu po internetu kako se fancy obuć, a da ne potrošiš svu lovu, vježbaj i neka to drugi vide i eto
mislim naravno bilo bi super da si što otvoreniji i da se usudiš prići curama...

a ak to ne upali-napij se i rokaj ja isto nikad nisam imala dečka(bar ne poštenog), a imam godina ko ti, samo zato jer sve moje ''velike ljubavne avanture'' su trajale na nekom tulumu ili ono tjedan dana vucaranja po školi..ima vremena
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 04:51   #24
Ja sam svoju curu upoznao preka face-a.Prvo sam ja nju poceo bockat,pa mi se ona javila.Nakon dan,dva chat-anja nasli smo se,bili prijatelji jedno vrijeme i na kraju smo zajedno.Iako nemogu se pohvalit da imam plocice kao KIKI1994 :P nit da sam mrsav xP,a ona je cura za kojom bi 2/3 muskaraca htjelo bit.Tako da mozda sam izgled i nema neku veliku ulogu Jos ktome nisam ni bogat,nit mi tata vozi BMW,nit je sef neke firme...Mozda me voli zato sto sam dobar i brizan...


Samo naprijed,ako te koja i odbije nije svijet propao,bez srama.Znas onu dobru izreku nije sramota past,sramota je ne dignuti se )))))
Doctor_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 11:46   #25
Quote:
Doctor_X kaže: Pogledaj post
Ja sam svoju curu upoznao preka face-a.Prvo sam ja nju poceo bockat,pa mi se ona javila.Nakon dan,dva chat-anja nasli smo se,bili prijatelji jedno vrijeme i na kraju smo zajedno.Iako nemogu se pohvalit da imam plocice kao KIKI1994 :P nit da sam mrsav xP,a ona je cura za kojom bi 2/3 muskaraca htjelo bit.Tako da mozda sam izgled i nema neku veliku ulogu Jos ktome nisam ni bogat,nit mi tata vozi BMW,nit je sef neke firme...Mozda me voli zato sto sam dobar i brizan...


Samo naprijed,ako te koja i odbije nije svijet propao,bez srama.Znas onu dobru izreku nije sramota past,sramota je ne dignuti se )))))
Slazem se u potpunost
cobraIX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 18:41   #26
Dečko, uključi se u neku grupicu koja ima iste interese kao i ti pa se sa njima se druži. Vjerovatno ćeš imati sreće pa naletiti na neku žemsku.
Sa šesnaest godina biš mora se zajebavati i uživati, koje žemske i vezice, premlad si za to, nije loše ako imaš žemsku ali po meni je to nepotrebno jer iskreno u tvojim godinama nemožeš znati što je to ozbiljna veza, a držanje za ručice je za dječji vrtić kada idu u šetnju.
Budi svoj i furaj svoju filozofiju ali nemoj biti prepotenan i bahat nego se postavi tako da su ti svi prijatelji i sa svima češ moći popričati.
Više bih iz svojega iskustva reka da ti žemske vole dečke koji znaju što žele (osim pi*ke) tj. imaju konkretne ciljeve u životu i na njima rade, kupe koju sitnicu za rođendan i nisu previše ljubomorni i stvar je 80% rješena, ostalih 20% su hirovi ženkoga mozka i ostale pizdarije koje dolaze u vezi jer neće uvijek biti med i mleko , ali ništa strašno da nećeš moći pregrmiti i nastaviti sa životom.
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 04:03   #27
Quote:
miamiheat kaže: Pogledaj post
ovaj imam 16 godine i istina je da jos nikad nisam imao curu...problem je vjerojatno jer ne izlazim previse jer su mi starci koma i u tome da nisam previse popularan... jos ako mi mozete reci kako da curu osvojim na nekom chatu (na fejsu npr.) ...kako osvojiti cure ako bas nisi jak na izgledu?? hvala
Sve zavisi od djevojke i od onoga zapravo kakve ti djevojke volis, ako si interesantan i inteligentan ne bi trebao imati problema naci nekoga s kim se slazes.
Govorim iz sopstvene perspektive jer mi je, iskreno, mnogo vazniji mozak od izgleda
annaeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 18:13   #28
Šanse da ćeš vani u nekom izlasku upoznat curu su ravne nuli! Npr ja sam bivšu upoznao na putu u Zagreb (u busu, sjedila je iza mene). Kada smo prekinuli ona cilo vrime izlazi vani i nikako da nađe momka (jeli moram reć da je komad? ). To je čisti dokaz da curu nećeš nać vani tako lako.

Najbolja stvar jest da napraviš neki krug prijatelja i prijateljica s kojima ćeš se često družit npr. otić sa njima u kino, u šetnju, na more (neznam di živiš pa dajem kao prijedlog). Ti prijatelji i prijateljice će kad tad dovest neku svoju prijateljicu koja će se tebi svidit pa ćeš je naravno upoznat! Po meni je ovo najbolji način upoznavanja cura ali ima i onaj putem facebooka.

Malo browsaš profile i kada nađeš neku curu koja ti se sviđa samo je "poke-aš" ili ti ga "bocneš" i ako ti uzvrati bockanje dodaj je na face i počni chatat sa njom (iz pristojnosti prvo provjeri jeli single i pitaj dali smetaš :P svi znamo da ne smetaš jer te nebi dodala da joj ne odgovaraš al eto :P pristojnost prije svega )

Aj nadam se da sam bio od pomoći ) Javi ako štogod upecaš! :P
__________________
Najgori način da ti netko nedostaje je da sjediš pored njega i znaš da ga nikada nećeš imati
Gesund is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 18:21   #29
Quote:
Gesund kaže: Pogledaj post
Šanse da ćeš vani u nekom izlasku upoznat curu su ravne nuli! Npr ja sam bivšu upoznao na putu u Zagreb (u busu, sjedila je iza mene). Kada smo prekinuli ona cilo vrime izlazi vani i nikako da nađe momka (jeli moram reć da je komad? ). To je čisti dokaz da curu nećeš nać vani tako lako.

Najbolja stvar jest da napraviš neki krug prijatelja i prijateljica s kojima ćeš se često družit npr. otić sa njima u kino, u šetnju, na more (neznam di živiš pa dajem kao prijedlog). Ti prijatelji i prijateljice će kad tad dovest neku svoju prijateljicu koja će se tebi svidit pa ćeš je naravno upoznat! Po meni je ovo najbolji način upoznavanja cura ali ima i onaj putem facebooka.

Malo browsaš profile i kada nađeš neku curu koja ti se sviđa samo je "poke-aš" ili ti ga "bocneš" i ako ti uzvrati bockanje dodaj je na face i počni chatat sa njom (iz pristojnosti prvo provjeri jeli single i pitaj dali smetaš :P svi znamo da ne smetaš jer te nebi dodala da joj ne odgovaraš al eto :P pristojnost prije svega )

Aj nadam se da sam bio od pomoći ) Javi ako štogod upecaš! :P

ja znam da ako netko kog ne znam mene 'bocne' i onda doda i još mi lajka hrpu toga, meni je malo sumnjiv i creepy... ako već moraš tako onda dodaj curu, nemoj ju bocnut nego pričekaj tjedan dva da vidiš kakva je na fejsu po statusima ili slično i onda joj se javi nekako....
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 18:33   #30
Quote:
Valjakica kaže: Pogledaj post
ja znam da ako netko kog ne znam mene 'bocne' i onda doda i još mi lajka hrpu toga, meni je malo sumnjiv i creepy... ako već moraš tako onda dodaj curu, nemoj ju bocnut nego pričekaj tjedan dva da vidiš kakva je na fejsu po statusima ili slično i onda joj se javi nekako....
Bez hrpe lajkanja ... tj bez ikakvih lajkanja ja radim )
__________________
Najgori način da ti netko nedostaje je da sjediš pored njega i znaš da ga nikada nećeš imati
Gesund is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 20:44   #31
Quote:
Gesund kaže: Pogledaj post
Bez hrpe lajkanja ... tj bez ikakvih lajkanja ja radim )
svjedeno creepy xD
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 20:48   #32
Quote:
Valjakica kaže: Pogledaj post
svjedeno creepy xD
Kako ja uspijem da mi je samo znat xD Al ako žensko kaže da je creepy onda je creepy )
__________________
Najgori način da ti netko nedostaje je da sjediš pored njega i znaš da ga nikada nećeš imati
Gesund is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 20:56   #33
Quote:
Gesund kaže: Pogledaj post
Šanse da ćeš vani u nekom izlasku upoznat curu su ravne nuli! Npr ja sam bivšu upoznao na putu u Zagreb (u busu, sjedila je iza mene). Kada smo prekinuli ona cilo vrime izlazi vani i nikako da nađe momka (jeli moram reć da je komad? ). To je čisti dokaz da curu nećeš nać vani tako lako.
Mislim da je razlog tomu što se većem dijelu muških teenagera odsijeku muda kada uživo vide, kao što kažeš, "komada".

Ili ti je bivša gabor.


A ovo oko bockanja i sličnih budalaština ne treba komentirati.
Maky993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 21:03   #34
Quote:
Maky993 kaže: Pogledaj post
Mislim da je razlog tomu što se većem dijelu muških teenagera odsijeku muda kada uživo vide, kao što kažeš, "komada".

Ili ti je bivša gabor.


A ovo oko bockanja i sličnih budalaština ne treba komentirati.
Ne sudim cure po izgledu već po osobnosti to je prva stvar (i ne se*em), druga stvar je bivša je bila dobra začudo )
__________________
Najgori način da ti netko nedostaje je da sjediš pored njega i znaš da ga nikada nećeš imati
Gesund is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 01:20   #35
Quote:
Valjakica kaže: Pogledaj post
ja znam da ako netko kog ne znam mene 'bocne' i onda doda i još mi lajka hrpu toga, meni je malo sumnjiv i creepy... ako već moraš tako onda dodaj curu, nemoj ju bocnut nego pričekaj tjedan dva da vidiš kakva je na fejsu po statusima ili slično i onda joj se javi nekako....
Ti na statusima objaviš dušu?
smajlić15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 05:49   #36
Vrijeme će pokazat svoje,sve je to negdje zapisano u vremenu........... Pusti ljubav ona vremenom će doći
__________________
Mastering others is strength...BUT Matering yourself is true power...
EDDY is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 16:40   #37
Quote:
smajlić15 kaže: Pogledaj post
Ti na statusima objaviš dušu?
ne, al po komentarima il slično, il po slikama da nije neka teška droca xD
bolje to neg da ju bocka i javi joj se isti tren kad ga prihvati :/
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 17:59   #38
Quote:
Gesund kaže: Pogledaj post
Šanse da ćeš vani u nekom izlasku upoznat curu su ravne nuli! Npr ja sam bivšu upoznao na putu u Zagreb (u busu, sjedila je iza mene). Kada smo prekinuli ona cilo vrime izlazi vani i nikako da nađe momka (jeli moram reć da je komad? ). To je čisti dokaz da curu nećeš nać vani tako lako.

Najbolja stvar jest da napraviš neki krug prijatelja i prijateljica s kojima ćeš se često družit npr. otić sa njima u kino, u šetnju, na more (neznam di živiš pa dajem kao prijedlog). Ti prijatelji i prijateljice će kad tad dovest neku svoju prijateljicu koja će se tebi svidit pa ćeš je naravno upoznat! Po meni je ovo najbolji način upoznavanja cura ali ima i onaj putem facebooka.

Malo browsaš profile i kada nađeš neku curu koja ti se sviđa samo je "poke-aš" ili ti ga "bocneš" i ako ti uzvrati bockanje dodaj je na face i počni chatat sa njom (iz pristojnosti prvo provjeri jeli single i pitaj dali smetaš :P svi znamo da ne smetaš jer te nebi dodala da joj ne odgovaraš al eto :P pristojnost prije svega )

Aj nadam se da sam bio od pomoći ) Javi ako štogod upecaš! :P
budem vam javio xD
__________________
FOREVER...
miamiheat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 19:50   #39
Quote:
Valjakica kaže: Pogledaj post
ne, al po komentarima il slično, il po slikama da nije neka teška droca xD
bolje to neg da ju bocka i javi joj se isti tren kad ga prihvati :/
Droce su loše?
Maky993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 19:55   #40
Quote:
Maky993 kaže: Pogledaj post
Droce su loše?
Da,ako si u vezi sa jednom!
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.