Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2012., 21:52   #41
…od servisa samo ako platiš dobiješ četri ponude,
sam izabereš koja ti se sviđa,
na free broj bude dodijeljen automatski…
__________________

Zadnje uređivanje tomisličak : 21.02.2012. at 21:57.
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 16:44   #42
Jel neko dobivao pozive s broja (042) 421556 - na fiksnu liniju?
Danas zazvoni telefon, i ne javljam se, u tuđem sam stanu i znam da nije za mene, pa čekam da prestane. Ali nije. Zazvonilo je bar 40-50 puta!! Nisam znala da je to uopće moguće, šta operater ne prekine vezu nakon 10 ak zvonjava? Valjda je neki glupi automat s nekom glupom prevarom, al nije prestalo dok nisam iskopčala žicu sasvim. Što je najzanimljivije, iskopčala sam utičnicu na sekundu i ponovo je ukopčala i nastavilo je zvonit! Ok, zona sumraka ili šta? Nisam niš pila
kakoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 00:11   #43
Quote:
kakokokakaka kaže: Pogledaj post
Jel neko dobivao pozive s broja (042) 421556 - na fiksnu liniju?
Danas zazvoni telefon, i ne javljam se, u tuđem sam stanu i znam da nije za mene, pa čekam da prestane. Ali nije. Zazvonilo je bar 40-50 puta!! Nisam znala da je to uopće moguće, šta operater ne prekine vezu nakon 10 ak zvonjava? Valjda je neki glupi automat s nekom glupom prevarom, al nije prestalo dok nisam iskopčala žicu sasvim. Što je najzanimljivije, iskopčala sam utičnicu na sekundu i ponovo je ukopčala i nastavilo je zvonit! Ok, zona sumraka ili šta? Nisam niš pila
Mene to podsjeća na T-COM Zadnjih godinu dana me zove automatska sekretarica, u slučaju ako sam prekoračila prosječnu mjesečnu potrošnju interneta ili telefonskog računa. Podsjeća me na to jer mi zvoni sve dok se ne javim, po 3 minute i više, a ako prekinem u sred razgovora, opet mi zvoni dok ih ne poslušam do kraja Tako da mislim da je to to, iako je predznat Varaždinske županije, a po mojoj logici ako je T-COM, onda bi bila Zagrebačka. No ne mora značit
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 08:31   #44
Koji... manijački pristup. I ako te nema doma? Telefon valda zvoni dok ne padne sa zida? Il ti na vrata pokucaju dve gorile u prugastim odijelima i polome ti koljena...
Ovaj telefon je na Iskonu, al moguće je da imaju isti simpatičan odnos sa svojim podani.... pardon, potrošačima.
kakoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 08:47   #45
Da, T-Com automat obično tako zove kad ate treba obavijesiti o nečemu, iako ne zvoni tako dugo kako si navela, bar ne kod mene.
Ali su dosadne i sve one razne agencije i anketari koji zovu. Takve sve brojeve stavim na block listu na telefonu, pa uvijek kada zovu dobiju signal zauzeća. Tako da sam miran po tom pitanju, a oni neka zovu koliko hoće.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 12:43   #46
Quote:
ONeill kaže: Pogledaj post
Da, T-Com automat obično tako zove kad ate treba obavijesiti o nečemu, iako ne zvoni tako dugo kako si navela, bar ne kod mene.
Ali su dosadne i sve one razne agencije i anketari koji zovu. Takve sve brojeve stavim na block listu na telefonu, pa uvijek kada zovu dobiju signal zauzeća. Tako da sam miran po tom pitanju, a oni neka zovu koliko hoće.
Block lista na telefonu? Prvi put čujem za tako nešto. Kakav telefon treba imati, jel potrebno uključiti neku usluga od operatera, ili što?
Patsy Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 13:16   #47
Bolji telefoni (npr. DECT) često imaju dodatne mogućnosti, što uključuje blokadu dolaznih i odlaznih poziva, prema prefiksima i sl.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 10:18   #48
Quote:
Patsy Stone kaže: Pogledaj post
Kakav telefon treba imati
Kod mene je Panasonic KX-TG 8321

Quote:
Patsy Stone kaže: Pogledaj post
jel potrebno uključiti neku usluga od operatera, ili što?
Nije potrebno. Opcija je u samom telefonu, isto kao što je i na mobitelima.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 17:44   #49
maloprije dobijem poruku tko je zvao od broja +385996413337 i rekoh ajde da nazovem, ništa čudno... i javi mi se govorni automat i kaže ovaj poziv se ne naplaćuje nešto. ja poklopim i dođe mi obavijest ''imate poruku (1). Korisnica servisa moli da je nazovete na broj +38564636360 i idem proguglati taj drugi broj i nađem na oglas: http://burza.com.hr/mali-oglasi/pozn...va/oglas-ug0p/

kome to prijaviti? sva sreća da nisam nazvao, jer je minuta 8,41, ali bih volio prijavit takve idiote da netko ne nasjedne.
torrentz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 19:29   #50
Quote:
torrentz kaže: Pogledaj post
+385996413337
i dalje je aktivan
__________________
ukraden plavo bijeli wheeler s područja španskog! nudim nagradu
tratinčica** is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 18:28   #51
Nedavno sam imao propušteni poziv koji počinje s 381, očigledno jedna od ovih republika bivše yu. Nisam nazva, mislio se ko bi to moga biti i zaista mi nitko nije oao na pamet. Prekjučer opet zvoni isti broj, mislim se javiti ili ne ali ipak se odlučih javiti jerbo kontam da se u Hrvatskoj dolazni pozivi ne naplaćuju+ to je dummy phone pa kontam da mu apsolutno ništa ne može bit.

Javim se ja a s druge strane srpski naglasak i on mene traži po imenu i prezimenu Ja na to upitah tko je on, on se predstavi i kaže da je iz Beograda, ja mu odgovori da ja nemam pojma tko je on, a on na meni na to odgovori nešto u stilu da što se ne poznajemo nije prepreka da ne udjemo zajednički u biznis Naravno prekinuh razgovor, više me nije zva, ali mene kopka kako je on došao do mojih podataka???? Broj je na bonove, registriran inaće.

Čitam prije nekih 15 minuta da su to prevarantski pozivi, valjda očekuju da vidiš propušteni poziv i da onda nazoveš što onda uzrokuje velike troškove, valjda samo onih koji su na pretplati
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 09:57   #52
Quote:
Nosonja_ kaže: Pogledaj post
mene kopka kako je on došao do mojih podataka???? Broj je na bonove, registriran inaće.
Sam si si odgovorio- vjerojatno ti je broj u imeniku.
A moguće i da je ovaj nasumično utipkao broj i ti si ispao sretnik
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 18:02   #53
Eto primjecujem vec par dana da na kucni broj imam propustene pozive.Gledao sam u imenik i tog fiksnog broja nema. Nazvao sam par puta i nitko se nije javio. Dali se radi o nekom govornom automatu ili prevari?
Sergio80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 19:17   #54
Quote:
Sergio80 kaže: Pogledaj post
Eto primjecujem vec par dana da na kucni broj imam propustene pozive.Gledao sam u imenik i tog fiksnog broja nema. Nazvao sam par puta i nitko se nije javio. Dali se radi o nekom govornom automatu ili prevari?
Koji broj? Jel počinje sa 7?
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 13:59   #55
Exclamation

Quote:
Sergio80 kaže: Pogledaj post
Eto primjecujem vec par dana da na kucni broj imam propustene pozive.Gledao sam u imenik i tog fiksnog broja nema. Nazvao sam par puta i nitko se nije javio. Dali se radi o nekom govornom automatu ili prevari?
hmmmmmm kakva misterija da te ne zove dobitna kombinacija iz hrvatske lutrije ,, nemoj objaviti brojeve jer ću ih ja odmah uplatiti za super 7 ili kako već nazivaju takove kombinacije

još jedan upit za vidovite ,

zove me neki broj nema ga u imeniku da li je prevara ili automat

majko mila
HHRVOJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 16:14   #56
evo danas zvoni telefon javljam se i pita zenski glas dali je to gospodin mojeprezime, ja kazem nije, sin je, a glas kaze "hvala, dovidjenja" nakon toga sam zvao natrag jer je obican fixni broj znaci ne moze biti skuplji poziv, ali nitko se nije javio

broj je inace 01 3648022 i nema ga u imeniku
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 17:37   #57
Valjda neko istraživanje/anketa.
Ili netko tko jednostavno nije htio da mu broj bude u imeniku
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 19:00   #58
U azadnje vrijeme je sve više takvih poziva (znam dosta ljudi koji su primili takav poziv, i ja sam..).
U svakom slučaju, meni je to sumnjivo. Moj broj nije u imeniku pa opet, znali su koga zovu.

Ako je broj iz Voljatel mreže, onda mi je to pogotovo sumnjivo
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 13:12   #59
01/3648022 je broj u Terrakom Voljatel mreži (provjerio na stranici HAKOM-a). Ja bi na tvom mjestu bio jako oprezan (pronjuškaj malo po googleu o pozivima s nepoznatih brojeva, naročito onih s te mreže). Ukratko, ako netko zove s te mreže i traži nekog imenom i prezimenom, nudi medicinske usluge ili nešto slično, samo provjerava da li je netko doma (u tom trenutku ili kasnije, ako pita da li je netko doma u to i to vrijeme). Najvjerojatnije je riječ o provalnicima (provjereno!!) koji provjeravaju da li je stan/kuća prazan
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 17:54   #60
da li je neko dobio pozive s ovoga broja 01/5790139
cijeli dan je zvao na fiksni (srecom nema nikog trenutno doma prijepodne) kad sam dosao s posla opet je zvano s toga broja i cim se javim prekine se linija. na imenik.hr neka podataka o vlasniku.
operater ne zeli blokirat broj bez naloga policije, to mi je sljedeci korak jer imam nultu toleranciju na takva sranja - mada bi vlasnika broja najrade sam posjetio

edit: policija ne moze nista jer nema prijetnji (pitao jednog policajca)

Zadnje uređivanje k@p@k : 02.05.2013. at 19:05.
k@p@k is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:15.