Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2018., 17:58   #4901
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Da ti nije došao bolji signal pa sad npr. imaš 4G, a prije nisi imala?
Vidi u potrošnji na što ti najviše odlazi pa slaže li se to s tvojom procjenom.
Nemam 4G imam 3G ali u praksi mi piše H+
Ledolinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:55   #4902
Prijelaz na bon bon

Uskoro mi ističe dvogodišnja pretplata na VIP-u, s obzirom da su oni dosta skupi, odlučio sam prijeći na bon bon jer vidim da su dosta povoljni i nude te razno-razne kombinacije minuta, sms-ova i gigabajta.
E sad me zanimaju iskustva onih koji su prešli na bon bon s vipa-a ili neke druge mreže; kakva je kvaliteta signala, brzina interneta, jeste li zadovoljni i dali preporučate bon bon?
Visoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 00:58   #4903
Hm ja sam na bonbonu otkad su se pojavili. Iskreno razmisljam o tome da se prebacim s njih jer su dosta poskupili al ipak nekako uvijek nakon istrazivanja po netu odlucim da ipak necu. Stvar je u tome da je svaka mreza najbolja ako su ti ljudi s kojima najvise komuniciras na istoj. Meni je kod bombona super ono prebacivanje kuna s racuna na racun (meni stari ne koristi skoro mob pa mu ja uplatim bon najveci jednom godisnje cisto da mu sim ne istekne a sebi onda uglavnom prebacujem kad mi zatreba love na svoj racun), i super su mi 1000 bonbon minuta za 1 kunu. Al kad su tek poceli bili su dosta bolji polako sve vise love treba za isto svakom promjenom...

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
garbagesavage is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:01   #4904
Quote:
Visoki kaže: Pogledaj post
Uskoro mi ističe dvogodišnja pretplata na VIP-u, s obzirom da su oni dosta skupi, odlučio sam prijeći na bon bon jer vidim da su dosta povoljni i nude te razno-razne kombinacije minuta, sms-ova i gigabajta.
E sad me zanimaju iskustva onih koji su prešli na bon bon s vipa-a ili neke druge mreže; kakva je kvaliteta signala, brzina interneta, jeste li zadovoljni i dali preporučate bon bon?
Ja sam prosječan korisnik, razgovori, sms, a internet: vrijeme (6 aplikacija-pa uspoređujem), tv i kino program, pomoćni alati...nisam zahtjevan, igrice ne igram-nisam nikad ni probao, alergija neka valjda
Meni je odličan, supruzi isto...Prije dosta godina smo prešli sa Tele 2 pretplate...bolje je i jeftinije...
običan lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 11:57   #4905
ekipa, jel se moze aktivirati paket nakon nadoplate bona putem online/sms ili se bas mora cekati 24h da se reaktivira ponovno paket? hvala! da mi se ne naplati dvostruko..
Gimme more is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 12:20   #4906
Quote:
Gimme more kaže: Pogledaj post
ekipa, jel se moze aktivirati paket nakon nadoplate bona putem online/sms ili se bas mora cekati 24h da se reaktivira ponovno paket? hvala! da mi se ne naplati dvostruko..
Moze se,i ne naplacuje se dvostruko. Tako sam i ja isto bila i samo sam zvala za provjeru njihovu korisnicku sluzbu i rekli su mi da se nista ne naplacuje dvostruko ako se nadoplati tim nacinom .

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 15:53   #4907
Quote:
običan lik kaže: Pogledaj post
Ja sam prosječan korisnik, razgovori, sms, a internet: vrijeme (6 aplikacija-pa uspoređujem), tv i kino program, pomoćni alati...nisam zahtjevan, igrice ne igram-nisam nikad ni probao, alergija neka valjda
Meni je odličan, supruzi isto...Prije dosta godina smo prešli sa Tele 2 pretplate...bolje je i jeftinije...
Koja je procedura promjene operatera ? Meni ističe ugovor s VIP-om 11.03. Jer ja moram čekati 11.3. i otić u VIP raskinut ugovor pa onda pokrenut bon bon ili kako točno ?
Visoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 19:26   #4908
Ne. Odes tamo di zelis nastavit korsitit mobitel
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 09:48   #4909
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Ne. Odes tamo di zelis nastavit korsitit mobitel
OK, znači čekam istek ugovora (11.3.) i odem dan poslije u bon bon ?
Visoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 10:14   #4910
Mozes otici i danas, samo napomeni do kad si pod ugovorom.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 11:13   #4911
desno na početnoj stranici bonbona ima obrazac za prijenos broja. čemu ikamo hodati i čekati u redovima kad se sve može riješiti online?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 19:41   #4912
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
desno na početnoj stranici bonbona ima obrazac za prijenos broja. čemu ikamo hodati i čekati u redovima kad se sve može riješiti online?
Pa da, to i mislim napraviti..
Visoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 13:51   #4913
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
desno na početnoj stranici bonbona ima obrazac za prijenos broja. čemu ikamo hodati i čekati u redovima kad se sve može riješiti online?
ok za zahtjev online..
a kartica od bonbona ? stiže onda poštom ili?
__________________
I went through my darkest time alone, so sorry if I act like I don´t need anyone..
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 13:57   #4914
Da, bonbon kartica ti dolazi postom.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 21:41   #4915
https://s31.postimg.org/5afzx3pwr/6_...E1_DC598_F.png

Sta se promijenilo? Ne kuzim nikakve promjene
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 21:46   #4916
Tjedni paketi.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 01:28   #4917
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
https://s31.postimg.org/5afzx3pwr/6_...E1_DC598_F.png

Sta se promijenilo? Ne kuzim nikakve promjene
Vratili 150 sms po 10 kn,i 2 gb po 20 kn koliko sam vidjela .

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 01:42   #4918
A tak teško otvoriti stranicu i pogledati, a ne govoriti na pamet!
https://www.bonbon.hr/ponuda/na-bonove/paketi
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 03:57   #4919
Quote:
hrki kaže: Pogledaj post
A tak teško otvoriti stranicu i pogledati, a ne govoriti na pamet!
https://www.bonbon.hr/ponuda/na-bonove/paketi
Bez brige prije nego da nesto "kazem napamet" pogledam .
Evo i dokaza kad vec moramo tako pa da ne budu prstici brziji od jezika jer ocito nije samo bura u pitanju kod nekih .
To je samo dio pa tko zeli moze provjeriti jos tocnu ponudu,i da radi se o bonbon app koju pretpostavljam vecina korisnika i koristi .








Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 04:44   #4920
Bonbon

Meni na iPhoneu na mobilnoj verziji stranice uopce ne izbacuje tu novu tjednu tarifu/opciju/kakgod. Zato sam i pitao, nisu sredili jos to izgleda.

Al nista mi to nije povoljnije da bi se odlucio na Bonbon
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.