Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2010., 00:09   #1
Panasonic KX-TG2511FX

Poštovani, imam jedan problem i ne znam kako ga riješiti a polako me počinje iritirati, naime, na mom novom Panasonic bežičnom telefonu prikaz broja radi ali ne prikazuje cijeli broj već nekoliko zadnjih znamenki.

Da li je itko imao ovaj problem i kako ga je riješio? Model je: kx tg2511fx

Hvala na odgovorima
Chabby is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 11:41   #2
Jesi li siguran da je do telefona? Ja sam do sada promjenio 3-4 DECT telefona i ako operater pruza tu uslugu onda i telefon automatski prikazuje broj, a to sto ti prikaze tri-cetiri znamenke je mozda znak da te netko preko voipa zove pa se onda znaju pojaviti takve stvari, najcesce 0000 ili neki bezvezni broj.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 12:07   #3
hhm sumljam da je baš do telefona ali ako je novi odi ga reklamirat ili ga isprobaj kod nekog drugog!
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 13:43   #4
Quote:
Chabby kaže: Pogledaj post
Poštovani, imam jedan problem i ne znam kako ga riješiti a polako me počinje iritirati, naime, na mom novom Panasonic bežičnom telefonu prikaz broja radi ali ne prikazuje cijeli broj već nekoliko zadnjih znamenki.

Da li je itko imao ovaj problem i kako ga je riješio? Model je: kx tg2511fx

Hvala na odgovorima
Danas pokušavam skužit direktno ili brzo biranje za ovaj isti telefon, ali ne ide i niti pravu uputu nisam našla. Piše negdje da ima 9 znamenki za brzo biranje, to je ok, ali kako, niš ne kužim. Možeš možda pomoći?
aweetAzra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 14:03   #5
U uputama ništa o tome ne piše...
Ima samo "redial" za zvanje jednog od 10 zadnje zvanih brojeva.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 21:55   #6
Hvala assassin :-). Nisam se ni nadala tako brzom odgovoru. Pitala sam neke ljude koji se kao kuže, isto kažu da nema tog "brzog biranja", a ja opet znam da je ta funkcija bila i na onim najjadnijim mobitelima prije 10 i više godina i čudi me Panasonicov telefon bežični da to nema. Ne bih ga ni uzimala i to od T-coma da sam to znala. Pozdravić :-)

Zadnje uređivanje tomisličak : 30.04.2011. at 01:48.
aweetAzra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 10:33   #7
Panasonic KX-TG2511FX

Pozdrav svima,
imam navedeni bežični telefon koji je uredno odradio tri godine, a sad je izgubio vezu sa "bazom". Čak i kad je slušalica na "bazi" još uvijek je traži i pokazuje "punjenje" iako ne puni. Sumnjam da su se baza i slušalica "zaboravile" ili ipak je možda hardverski kvar.
ivan_29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 11:32   #8
probaj resetirat slušalicu
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 13:44   #9
Ako možeš pomoći oko resetiranja, treba neki kod ili slično?

Zadnje uređivanje assassin : 05.03.2014. at 18:22. Reason: Maknut nepotreban citat
ivan_29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 14:20   #10
http://www.beophone.rs/podrska/TG2511_21FX_OI_Eng.pdf

strana 40: prijavljivanje slušalice na bazu
Sith is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 16:17   #11
Hvala puno , riješeno.

Zadnje uređivanje assassin : 05.03.2014. at 18:22. Reason: Maknut nepotreban citat
ivan_29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 16:43   #12
Imam ovaj telefon i mali problem.
Naime, dobio sam novi Panasonic telefon (ne ovaj model), prijavio sam slušalicu starog na taj model, no iako sam stisnuo crveno na novom telefonu, ovaj nastavi zvoniti te mu ne radi prikaz broja ni vrijeme.

Odlučim onda zadržati stari telefon i staru slušalicu, prijavljujem ju na staru bazu (držim 5s connect tipku na bazi i ovdje u prijavi slušalicu), pin 0000 unesem, ok.
Radi prikaz broja, mogu dodati vrijeme.
No prije, kada me netko zvao, ako stisnem crveno, prekida se poziv dok zvoni telefon.
Sada ako stisnem crveno dok mi zvoni telefon, kao da i nisam stisnuo.

U uputama radim i odjavu slušalice 1 i 2 (Base unit- 335- odjava slušalice- br 1 pa br 2), opet radim prijavu, sada imam samo slušalicu 1 ali i dalje ne mogu završiti poziv dok zvoni, nastavlja zvoniti.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2018., 10:59   #13
Imam NOVO pitanje vezano za Panasonic KX-TG2511FX model. Zbog udara groma u blizini, baza telefona je u kvaru. Isplati li se nositi ju na servis? (Problem je taj da kada je spojena na telefonsku liniju svi koji mene žele zvati nemogu me dobit jer linija je navodno zauzeta, ali ako ja zovem mogu uspostaviti poziv ponekad, a ponekad nemam nikakvog tona prilikom podizanja slušalice, uglavnom kada je baza spojena pravi taj problem kao da je linija zauzeta)
Josyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2018., 13:13   #14
Ne vjerujem da se isplati- ako je i moguće lako popraviti, treba naći nekoga tko će se zezati s tim.
Mislim, novi je 200 kuna, a u oglasniku ih imaš za oko 100.
A imaš i sličnih Panasonica za oko 150 kuna u dućanu.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 07:18   #15
Isplati se samo pod garancijom ako je nemaš kupi drugi.

Poslano sa mog Redmi Note 5 koristeći Tapatalk
3metraiznadneba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 08:50   #16
ok,nemam garanciju , ali imam susjeda servisera, ako ništa drugo, kupit.
Josyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 13:17   #17
Teško da bi udar groma išao pod garanciju.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 17:42   #18
Ne mora reći da je udar groma, nego se desilo jednostavno iz čistog mira. Meni su mjenjali davno nest u vezi kompa i nisam nista govorio samo uzeli bez pitanja.

Poslano sa mog Redmi Note 5 koristeći Tapatalk
3metraiznadneba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.