Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2012., 18:35   #41
zvala maloprije VIP i reko idem pitat o prebacivanju broja, kad već zovem, i veli mi ženska da sad više netreba PUK već samo osobna

i također je rekla da se prijenos radi 5 radnih dana. znači, oni će meni tupiti 5, ja ću govoriti da je zakon 3 i tko prvi popusti?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 18:54   #42
naravno da nećeš.
Reci joj da provjeri s nadređenima ili s netkim tko zna bolje, i nek izvoli napisati 3 radna dana.

3 radna dana neće ispoštovati, i onda lijepo tražiš naknadu od 10 kuna po satu zakašnjenja, pričekaš max. 30 dana i dobiješ jednu lijepu božićnicu.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 18:59   #43
oke.. jer stvarno ne mislim popustit na to da je njima jadnima velika gužva. šta me boli briga je i meni treba broj što prije, a ako već ne može prije, onda barem uz finu svoticu kasnije
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 21:24   #44
i tako oću ja prebacit broj s vipa na tmobile i kažu gospoda:

tmobile
Quote:
Što se tiče prijelaza u našu mrežu s VIP mobilne mreže, trebao bi provjeriti s njima postoji li ikakvo ograničenje (pretplatnički odnos) i ako nema, možeš zatražiti prijelaz kod nas i dobiti željenu SIM karticu
vip
Quote:
Ako broj prenosite u drugu mrežu onda ne radite raskid, u tom slučaju je potrebno javiti se na prodajno mjesto mreže u koju prelazite. Kod njih potpisujete zahtjev te ga oni nama šalju.
Meni je pretplata na VIPu minornih 25 kn i važi do 27.12. I sad ako ja hoću prebacit broj ranije što mi je za činiti?
I najjače mi je kaj su tmobile tak user friendly, pa mi se obraćuju s TI, a u vipu su ipak ipak gospoda pa smo si na VI.
__________________
Znas sve, znas kako je, nisi mali......
Kalfaluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:20   #45
Danas mi plavuša u T centru govori kako prijenos traje 4 dana. Računam ja i pitam "znači to će biti tek u ponedjeljak?" Odgovara ona i broji utorak (danas) jedan, srijeda dva, četvrtak tri, petak četiri. Rekoh joj da je 4 dana sasvim ok.
vlaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:51   #46
sumnjam da će ti ta ista plavuša i radit sam prijenos, a ako si ti pristao na 4 dana, to što je ona rekla krivi dan (a nigdje nema napismeno) mislim da ništa ne znači..
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:57   #47
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
a ako si ti pristao na 4 dana, to što je ona rekla krivi dan
Pristao sam na 4 dana da ona to lakše shvati.
Pismeno kaže 30.11., a danas je 27.11. To je tri dana u neplavokosoj dimenziji svemira.
vlaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 23:29   #48
oke onda

mislim da ta plavuša onda neće još dugo raditi tamo
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 00:01   #49
zna li netko postoji li kakav zakonski rok za ponovni prijenos broja? evo, da budem malo jasniji, npr. prenesem broj iz tmobile-a u tele2. jel ima kakav zakonski rok da moram ostati u tele2 mrezi određeno vrijeme prije nego mogu ponovno prenijeti broj u neku drugu mrezu? nadam se da sam bio jasan.
mirooooooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 23:03   #50
Quote:
mirooooooo kaže: Pogledaj post
zna li netko postoji li kakav zakonski rok za ponovni prijenos broja? evo, da budem malo jasniji, npr. prenesem broj iz tmobile-a u tele2. jel ima kakav zakonski rok da moram ostati u tele2 mrezi određeno vrijeme prije nego mogu ponovno prenijeti broj u neku drugu mrezu? nadam se da sam bio jasan.
bio je prije 3 mjeseca
al sad su i to ukinuli--mozes saltati koliko ti volja
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 23:52   #51
A jel ima sada koji provajder kakvu akciju s mobitelima i to ako se prebacis
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 23:57   #52
Quote:
vhrkac kaže: Pogledaj post
bio je prije 3 mjeseca
al sad su i to ukinuli--mozes saltati koliko ti volja
hvala na odgovoru!
mirooooooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 01:18   #53
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
A jel ima sada koji provajder kakvu akciju s mobitelima i to ako se prebacis
vip - bonovi = 1200 kn - dobiješ 50 kn nakon prvog poziva i onda 23 mj još po 50 kn na račun nakon što ti nadoplatiš bonom od 50 kn..
pretplata = 24 mjeseca 50% popusta na izabranu tarifu i 50% popusta na mobitele
- oboje do 31.12.

tele2 - nudi Revoluciju za 135 kn (piše da je bolja, neda mi se čitat detaljno)
- do 31.12.

tomato - ništa

bonbon - kopirano sa njihove stranice: "Ako preneseš broj u bonbon do 28. veljače 2013. možeš aktivirati opciju 1000 bonbon minuta za 1 kn mjesečno, svaki mjesec do kraja 2014."
- kao što piše do 28.2.2013.

t-mobile - bonovi = ništa
pretplata = 12 mj 50% popusta na tarifu ako je ugovor od 24 mj, ili 6 mj ako je ugovor od 12 mj. vrijedi za tarife EXTRA total+ L/XL/XXL, EXTRA obitelj+ L/XL/XXL
- do 31.12.

Zadnje uređivanje dire Dawn : 30.11.2012. at 01:24.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 18:13   #54
prilikom prebacivanja broja kod drugog operatera, da li vrijedi jos uvijek pravilo da moras biti min 3mj kod novog operatera?

negdje sam procitao da tog vise nema, mozes mijenjati kako god hoces!

hvala..
ambasada is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 19:54   #55
nema toga više. sad možeš i ako hočeš, prebaciti se kod jednog i za par dana kod drugog. barem su meni tako na forumu objasnili
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 19:29   #56
Imam pitanje u vezi prebacivanja broja...
Ja sam 29.11.2012.g u VIP centru zatražio prekid pretplatničkog odnosa te prebacivanje mog broja u Tomato.
Rekli su mi da me prvo prebacuju na VIPme te da ću morat kupit bon za pozive,a da će mi se sa VIPme prebacit na Tomato 5.12.2012.g. (čak je navedeno vrijeme između 8:00 i 11:00).

Danas sam kontaktirao SZK od VIP-a i nisam dobio nikakav odogovor od njih, poslao sam email VIP-u na koji su mi moram reći dosta brzo odgovorili ali nisam opet dobio odgovor, evo šta sam dobio : " Ljubazno Vas molimo da kontaktirate našu Službu za korisnike na broj 091 770, jer putem e-maila radi zašite podataka korisnika nismo u mogućnosti vršiti provjeru prijenosa broja."

Vjerujem da je ovo greška 091 770 ....šta mi je dalje za napravit ?
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 20:12   #57
Pa nekako mi je logično da ti je sljedeći korak poziv na 091 7700.
Da li ti je jučer došao sms da će broj biti prenešen u tomato? Možda je prijenos odbijen iz nekog razloga. Uglavnom, zovi SZK pa pitam. Šta možeš drugo?
vlaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 21:37   #58
Quote:
lion406 kaže: Pogledaj post
Danas sam kontaktirao SZK od VIP-a i nisam dobio nikakav odogovor od njih,
Ja tu vidim da sam ih zvao...šta od 2x trebam i treći ili šta ???

Nisam dobio nikakav SMS, ali pazi sad zanimljivosti...ženin broj smo isti dan sve na istom mjestu obavili za prebacivanje također u Tomato i dok sam vam pisao onaj post gore žena mi kaže nemam više mreže LOL ....i rekoh ajmo probat stavit SIM od Tomata, i nakon nekog vremena evo mreže za Tomato

Evo njoj smo sve obavili i sve 5....ali ja sam uredno na VIP-u i dalje
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 22:58   #59
Hmh, shvatio sam samo da si im mail poslao. Ovo "kontaktirao" je valjda poziv, pa nakon toga slanje maila. Šta su odgovorili u tom prvom zvanju?

Prijenos svakog broja je zaseban i brojevi nemaju muževe i žene. Njen je uredno prošao, a tvoj je zapeo. Ako još uvijek imaš Vipov signal pa nazovi i pitaj, jer u mailu su ti rekli da nazoveš. Ovako im mail može poslati bilo tko. Ako ih nazoveš s tog broja onda valjda time verificiraš da si korisnik broja.
vlaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 23:51   #60
Kontaktirao sam SZK (Službu Za Korisnike) 2x .... i rekli su mi prvi put da ono što mi kažu u VIP centru da 90% nije točan podatak jer on ne vidi kod mene da se treba realizirat danas prijenos broja (tada sam zvao sa svog broja) i da mu je žao ali je tako to i da ne zna kad će mi prebacit (da je inače u tom vremenu između 8 -11h).
Onda drugi put zovem sa ženinog i sad drugi lik mi kaže ne isto ali u konačnici isto da ne zna kad će mi prebacit jer ništa ne vidi osim da smo zatražili prijenos broja...eto ženin prebacili.

U drugom mail-u sam ih pitao da ukoliko treba da ću se prijavit na VIP-ovu stranicu te ću kao registriran korisnik poslat onda opet mail sa njihove stranice (naravno više nisam dobio odgovor)....

Kako točno ide da ukoliko ti kasne sa prebacivanje da imaš pravo tražit nadoknadu za svaki sat što čekaš... thx
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.