Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2015., 09:27   #1661
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
Odlično! Hvala!
Cardassia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 16:57   #1662
Ljudi pomagajte...opet me uvatila manija da hocu zamijeniti stol u blagovaoni. Sadasnjeg bih prodala i uzela drveni hrastov stol (pravo drvo, imitacije i kombinacije ne bih), dimenzija 160*90 i da ima onako deblje noge. Prva ideja je bila izbijeljeni hrast, ali me forumski puk izveo na pravi put i skuzila sam.da najbolje pase natur boja. Gledala sam po netu, vidjeh u Drvodjelca nesto te u bosanca Misko group. Ima li ko iskustva s njima? Cox i Old time - ko je proizveo vase stolove?
__________________
sve ili ništa
AppleT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 18:45   #1663
Quote:
AppleT kaže: Pogledaj post
Ljudi pomagajte...opet me uvatila manija da hocu zamijeniti stol u blagovaoni. Sadasnjeg bih prodala i uzela drveni hrastov stol (pravo drvo, imitacije i kombinacije ne bih), dimenzija 160*90 i da ima onako deblje noge. Prva ideja je bila izbijeljeni hrast, ali me forumski puk izveo na pravi put i skuzila sam.da najbolje pase natur boja. Gledala sam po netu, vidjeh u Drvodjelca nesto te u bosanca Misko group. Ima li ko iskustva s njima? Cox i Old time - ko je proizveo vase stolove?
Naše stolove je proizvela jedna firma koja je otišla u stečaj,nažalost, jer su stolovi preeeedobri,bar moj,a od coxice bi trebao biti isti.Proizvedeni su za njemačko tržište.Firma je bila u Osijeku.Mogu se jedino raspitati da nije netko slučajno nastavio raditi...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 19:34   #1664
Quote:
AppleT kaže: Pogledaj post
Ljudi pomagajte...opet me uvatila manija da hocu zamijeniti stol u blagovaoni. Sadasnjeg bih prodala i uzela drveni hrastov stol (pravo drvo, imitacije i kombinacije ne bih), dimenzija 160*90 i da ima onako deblje noge. Prva ideja je bila izbijeljeni hrast, ali me forumski puk izveo na pravi put i skuzila sam.da najbolje pase natur boja. Gledala sam po netu, vidjeh u Drvodjelca nesto te u bosanca Misko group. Ima li ko iskustva s njima? Cox i Old time - ko je proizveo vase stolove?
(oprosti, ali odvalila sam!)

inače, potpuno podržavam tvoje želje. i sama maštam o tome... jednog dana... eh da!
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 19:44   #1665
Apple, zašto ne daš raditi stol kod stolara? Mi smo takav stol dali raditi po mjeri, ali ga, doduše zbog specifičnih dimenzija (240x80) nismo ni mogli naći gotovog pa smo ga morali dati raditi.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 20:51   #1666
Miška ima posvuda.
http://misko-group.com/kontakt/
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 21:55   #1667
Old hvala na info..ako cujes da jos proizvode, javi
Maiken- odvalila si na ime? jer mi se cine ok proizvodi. bosanci imaju dobre drvene proizvode, a cula sam da je jeftinije kupiti tamo nego u nas...
kakadu - bojim se da bi me oderali. poznanica radila stol po mjeri slicnih dimenzija, oko 6000 kn. ne dam tolko. 3000 tops!!
edit: city, ma odo ja u zepce sama po stol! oce ko samnom?
__________________
sve ili ništa

Zadnje uređivanje AppleT : 03.05.2015. at 22:06.
AppleT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 01:15   #1668
Quote:
AppleT kaže: Pogledaj post
Old hvala na info..ako cujes da jos proizvode, javi
Maiken- odvalila si na ime? jer mi se cine ok proizvodi. bosanci imaju dobre drvene proizvode, a cula sam da je jeftinije kupiti tamo nego u nas...
kakadu - bojim se da bi me oderali. poznanica radila stol po mjeri slicnih dimenzija, oko 6000 kn. ne dam tolko. 3000 tops!!
edit: city, ma odo ja u zepce sama po stol! oce ko samnom?
Ja sam htjela stol od punog drva-hrasta ,ali je morao biti na razvlačenje,sklopljen min.180 cm dužine i 90-100 širine,a kada je raširen bar 220 cm i dugo sam tražila,tj. našla sam puno njih koji bi mi napravili,ali preeeeskupo! 5,6,7 tk i rekla sam da nedam toliko.I tako sam kopala kopala i preko Njuškala našla ovoga ,k'o da mi ga je Bog poslao,idealan
Nadam se da će i coxica biti isto tako zadovoljna kada ga sastave,a cjenu koju smo platile sam mogla samo sanjati
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 10:25   #1669
To se zove dobra kupnja! Bas zato necu dat radit, to su te cijene, tu mac. Cak sam gledala vani, po danskoj, dosta ima jeftinijih, za 2500 ddk mozes naci savrsen stol (a ddk je tu negdi s kunom). Tu je problem shipping, oko 1.000 kn...
Sumnjam da cu i ja naci na njuskalu pa cu zovnit Miska da da ponudu...
__________________
sve ili ništa
AppleT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 11:09   #1670
Quote:
AppleT kaže: Pogledaj post
To se zove dobra kupnja! Bas zato necu dat radit, to su te cijene, tu mac. Cak sam gledala vani, po danskoj, dosta ima jeftinijih, za 2500 ddk mozes naci savrsen stol (a ddk je tu negdi s kunom). Tu je problem shipping, oko 1.000 kn...
Sumnjam da cu i ja naci na njuskalu pa cu zovnit Miska da da ponudu...
ja sam lani trazila ponudu od miska i cijena je bila skroz o.k. već sam skoro odlučila kod njih naručiti kad mi je uletio ovaj kojeg sam na kraju uzela...
pogledaj si i u spin valisu imaju dva tri modela o.k. stolova po pristupačnoj cijeni hrastov puno drvo čak mi se čini i da je jedna forumašica uzela njihov stol
ja sam se kod miska zapalila za onaj raspucali od isušenih dasaka i greda baš mi je bio
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 12:01   #1671
Jerry koliki je tvoj stol? Mozes mi u pp napisat koliko te miskec trazio?
__________________
sve ili ništa
AppleT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 12:17   #1672
Quote:
AppleT kaže: Pogledaj post
Jerry koliki je tvoj stol? Mozes mi u pp napisat koliko te miskec trazio?

moj je 200x100, a tražila sam ponudu za 220x100 i cijena je bila cca 770 eura s dostavom na adresu, s time da možeš dogovoriti i debljinu stola i sve...
traži ponudu za dimenzije koje tebi trebaju stvarno su djelovali profi i odgovorili čini mi se na upit isti dan...

skoči i do lesnine đir možda imaju nešto od punog drveta, ja sam ovaj svoj platila zbilja sitno cca 3500 za 200x100
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 12:41   #1673
Hvalaaa! skroz dobra cijena za 220 cm... lani sam gledala u lesnine, tada sam gledala.izbjeljeni hrast, 160 cm je bio 5800 kn, previse...
__________________
sve ili ništa
AppleT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 16:13   #1674
ja sam izradu svog stola platila puno manje od navedenih cifri, ali stolar je bio poznanik pa je vjerojatno cijena bila prijateljska. iako sigurno nije radio za cijenu koja mu je neisplativa.
inače, blagovaonsku klupu (opet hrastovu) isto sam radila po mjeri kod nekog tipa kojeg sam slučajno našla na njuškalu. klupom sam zadovoljna (napravio je kako sam nacrtala), a cijena je bila stvarno sića. ne znam kome se isplati u doba recesije tražiti sulude cifre. mislim, uvijek možeš tražiti, a hoćeš li onda raditi i imati posla, to je drugo pitanje.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 19:57   #1675
Moram priznati da me Misko ugodno iznenadio, imaju super stvari...
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 15:23   #1676
gdje mogu naći dobar izbor većih tegli za biljke od terakote i ostalih neplastičnih materijala po ok cijenama?
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 15:35   #1677
Bauhaus, Pevec i slična mjesta
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 16:24   #1678
u bauhausu su cijene sulude.
pod tim mislim da mi se ne daje 400-500 kuna za jednu teglu.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.

Zadnje uređivanje Kakadu : 06.05.2015. at 16:37.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 17:37   #1679
Nazovi vrtne centre pa ih pitaj (bolje nego da obilaziš), nisu baš "usput, po gradu".

Kod mene nema terakote pa nisam obraćala pažnju na takve tegle.
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 21:44   #1680
mi smo lijepe tegle kupovali u zrinjevcu u jurisicevoj.

gdje kupiti vinske plutene cepove?
ne pijemo toliko vina, a trebaju mi za dekoraciju

vec sam pitala u nekoliko wine barova i na jednom imanju u zagorju, pa nitko ne zeli ni dati ni prodati : /

druga opcija je ebay. znam da ih mnogi narucuju iz portugala.
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.