Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2012., 20:12   #1
MAXtv To Go

za max tv to go mi treba iphon ili neki drugi smart phone . u ht - u prodaju iphone uz tarifu 100 za 1100 kuna .

mene zanimaju programi koje nemam na kabelskoj a pratio bi ih na mttg za 50 kuna mjesecno pa me zanima kakva je slika i zvuk televizije preko iphona ?

iskustva ?
shatun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:58   #2
Da li ko koristi uskugu MAXTV to GO match? Naime platio sam uslugu full season ali imaju problema sa streamovima?
libar30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:32   #3
Quote:
shatun kaže: Pogledaj post
za max tv to go mi treba iphon ili neki drugi smart phone . u ht - u prodaju iphone uz tarifu 100 za 1100 kuna .

mene zanimaju programi koje nemam na kabelskoj a pratio bi ih na mttg za 50 kuna mjesecno pa me zanima kakva je slika i zvuk televizije preko iphona ?

iskustva ?
los jer nemozes prebaciti u "landscape" mod sliku, pa je jako mala slika... na kompjuteru je sve ok, slika je dobra i kvaliteta je ok.... i ja sam uzeo radi iphonea ali sam iskljucio na kraju jer to nema nikakvog smisla. Ako koristis na kompjuteru onda je ok, na telefonu ne.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 14:44   #4
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
los jer nemozes prebaciti u "landscape" mod sliku, pa je jako mala slika... na kompjuteru je sve ok, slika je dobra i kvaliteta je ok.... i ja sam uzeo radi iphonea ali sam iskljucio na kraju jer to nema nikakvog smisla. Ako koristis na kompjuteru onda je ok, na telefonu ne.
kako nebi mogao gledat u landscape modu na iphone? Ja uredno vidim i u landscape modu preko cijelog ekrana )
Vare is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 03:38   #5
Quote:
Vare kaže: Pogledaj post
kako nebi mogao gledat u landscape modu na iphone? Ja uredno vidim i u landscape modu preko cijelog ekrana )
preko safarija?
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 08:38   #6
Da preko safarija
Vare is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 00:05   #7
Quote:
Vare kaže: Pogledaj post
Da preko safarija
meni to nije radilo... mozda je onda do Safarija bilo...
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 17:38   #8
Danas se ne mogu spojiti na maxtv to go. Kažu da je problem kod njih. Izbacuje grešku 200, stream not found. Jel se netko uspio spojiti?
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 21:23   #9
Koristi netko max tv to go na mobitelu? Meni se desava da me izbacuje nakon par minuta gledanja! Ima netko isti problem?
__________________
u izradi....
xAragonx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 20:42   #10
Meni je to na mobitelu problematično, ja povežem mob s lapom pa tamo gledam..... Nego, to već našisah na drugoj temi a mogu i ovdje, nisu m baš posv ejasni ti paketi.....

Taj osnovni je 25 kn, to je OK, nije neki iznos a meni treba TV preko 3G signala a promet se ne naplaćuje pa mi to odgovara. Drugi paket je 50kn, sportski, zvao sam službu za korisnike i služba mi kaže da ako uzmem sport paket da će mi uzet 25kn, 25+25=50. Samo meni odma uzelo 50 kn pa ispada da sam potrošio 75kn
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 11:22   #11
Imam jedno pitanje. Sta je to Max To Go i dali to moze ici na moj mobitel HTC Explorer?

(nemojte mi zamjerati na to sto nisam informirana ali tek sam se doselila u Hr pa neznam)
Die Frau is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 12:12   #12
evo ovako,imam jedan problem pa ako ko može pomoć

Prilikom plaćanja zadnjeg računa ponuđena mi MaxTV to go na probni rok od 3 mjeseca koji sam uzeo.Međutim,kada sam pokušao pokreniti programe koji su mi na raspolaganju nisam uspio,iako sam se ulogirao na stranicu maxtv.tportal.hr/tv.Prije toga sam pokušao ući na stranicu m.maxtv.tportal.hr/tv međutim javljalo mi je grešku da moje računalone može pristupiti toj stranici.Zbog obveza zadnjih dana nisam stigao više probati pokrenuti MaxTV to go.Danas,prije 10ak minuta sam pokušao ali već mi prilikom prijave na stranicu javlja da korisnik sa mojim podacima ne postoji(!!).
Sad,zanima me u čemu je greška i što napraviti da se ona ne javlja,odnosno da znam hoću li deaktivirati MaxTv to go.
Unaprijed hvala na odgovoru


EDIT:
Problem riješen,sve radi normalno

Zadnje uređivanje pingvin-zd : 21.02.2013. at 12:33.
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 10:20   #13
jel bi se mogao taj maxtv to go možda gledati iz neke druge države?
__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 16:28   #14
Vjerojatno da, al ćeš plaćat cijenu prometa. U Roamingu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 14:43   #15
Quote:
Die Frau kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje. Sta je to Max To Go i dali to moze ici na moj mobitel HTC Explorer?

(nemojte mi zamjerati na to sto nisam informirana ali tek sam se doselila u Hr pa neznam)
Moze ic na tvoj mob, to je gledanje određenih TV programa na tabletu,racunalu,mobitelu, a vise infornacija


http://mob.hr/maxtv-to-go-tv-na-mobi...-ili-racunalu/

https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/maxtv-to-go
__________________
Split
mungo is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 20:29   #16
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Vjerojatno da, al ćeš plaćat cijenu prometa. U Roamingu.
ako je na wifi-u neće ništa plaćat.....
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 22:25   #17
Slučajno otkrio da mi sad maxtv to go radi na mobitelu, i to savršeno bez najmanjeg trzaja. Samo nije mi jasno zašto ponekad imam one crne okvire na rubu ekrana a nekad ne, jednostavno sam nestane

Ima li kakvih šansi za ubacit možda neki novi kanal, možda National G ili Viasat History, a ako ništa barem onaj History?
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 08:51   #18
Crni rubovi zavise od formata u kojem se neki programi emitiraju (16/9 ili 4/3).
Ne možeš dodavati programe , samo možeš uzeti skupli paket. Pogledaj na netu šta sve sadrže skuplji paketi.
Pozdrav.


Sent from my iPhone 3gs using Tapatalk 2
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 13:45   #19
Uz tarifu plan za obitelj XL sam dobila max tv to go, i trazi mi telekom ID i sifru da se logiram, i upisem u max tv vodič, a neće mi uci :/ Zasto to?
Lunula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 19:05   #20
Za gledati max tv na mobitelu ništa od toga nije potrebno, jednostavno upišeš u google maxtv to go i zatim klikneš na onaj drugi kvadratić i sve fukcionira. Naravno pod uvjetom da si napravila telekom ID i to baš na taj broj mobitela...

Quote:
davor2210 kaže: Pogledaj post
Crni rubovi zavise od formata u kojem se neki programi emitiraju (16/9 ili 4/3).
Ne možeš dodavati programe , samo možeš uzeti skupli paket. Pogledaj na netu šta sve sadrže skuplji paketi.
Pozdrav.


Sent from my iPhone 3gs using Tapatalk 2
Pa nisam ni mislija da sam dodajem programe, nego eto pitam ima li nade za dodati jedan dokumentarni program, po mogućnosti povijesni.....

Zadnje uređivanje assassin : 25.05.2013. at 19:21. Reason: Spojeno- koristi tipku Edit
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.