Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 14:19   #3241
Moj "visoki izvor" iz T-coma mi kaže da Discovery želi ponovo sjesti za stol sa MaxTv-om i da su spremni znatno korigirati svoje megalomanske financijske prohtjeve ( drugim riječima, cifra koju sada traže za svoj komplet koji uključuje i Eurosport kanale je puno bliža onoj koju je MaxTv nudio ).
To je jedan od razloga što one pozicije koje je do sada imao Discovery nisu dane drugim, novim programima, kako u SD tako i u HD kvaliteti....
Sve bi se trebalo riješiti u slijedećih mjesec ili dva....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:04   #3242
Quote:
vin09mon kaže: Pogledaj post
maxtv2go na androidu radi fenomenalno, ali na windowsu katastrofa..stream se nakon par min zablokira, mirroring na tv ne radi..da li je i kod vas tako?
Meni na androidu suped ali na kompu lose...to je do kompa...na novijim racunalima sam testirao i radi super
toniv3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:21   #3243
ne znam, ja imam laptop star 1.5 godine, 6 giga rama, 1080p rezolucija..
i maxtv2go radi uzas, nakon par min se stream smrzne jer onaj browserplugin prestane raditi...win 10 je u pitanju
vin09mon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 20:11   #3244
Quote:
vin09mon kaže: Pogledaj post
ne znam, ja imam laptop star 1.5 godine, 6 giga rama, 1080p rezolucija..
i maxtv2go radi uzas, nakon par min se stream smrzne jer onaj browserplugin prestane raditi...win 10 je u pitanju
Isto i meni na dva računala win 10 i win 7pro.Pisao sam prigovore no rezultat nula bodova.Android kao što i drugi pišu radi super.
d2267 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:34   #3245
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Moj "visoki izvor" iz T-coma mi kaže da Discovery želi ponovo sjesti za stol sa MaxTv-om i da su spremni znatno korigirati svoje megalomanske financijske prohtjeve ( drugim riječima, cifra koju sada traže za svoj komplet koji uključuje i Eurosport kanale je puno bliža onoj koju je MaxTv nudio ).
To je jedan od razloga što one pozicije koje je do sada imao Discovery nisu dane drugim, novim programima, kako u SD tako i u HD kvaliteti....
Sve bi se trebalo riješiti u slijedećih mjesec ili dva....
Pozlatile ti se riječi... :klap:
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:26   #3246
Quote:
joule1309 kaže: Pogledaj post
Pozlatile ti se riječi... :klap:
Ovo što Discovery grupa sada radi u Hrvatskoj sa enormnim financijskim prohtjevima nije ništa novo u njihovom poslovanju.... tako nešto se događalo u čitavoj Europi, od Italije do Rumunjske.... na primjer u Italiji su bili pred izbacivanjem is Sky grupacije i u zadnji čas se postigao dogovor na način da su svoje tražene cijene morali spustiti za više od 60%.....
Istina je da je Discovery "iskrcao" ogromnu lovu za prava za Olimpijske igre, Bundesligu i Grand Slam turnire ( to su najskuplja prava koja su otkupili - spominju se iznosi od 1,3 do 1,5 milijardi Eura ) i to pokušavaju vratiti višestrukim uvećanjima iznosa koji se plaćaju za njihove programe....
U Hrvatskoj su kordiniranom akcijom i dogovorom najvećih igrača na području Pay tv kanala ( Max Tv-a i VIP-a... cca 85% tržišta ) dovedeni u situaciju da ako se ne dogovore barem sa jednim od njih, njihov ostanak na našem tržištu nema ekonomske opravdanosti i može se očekivati odlazak u slučaju nepostizanja dogovora prihvatljivog svim stranama....
Vrijeme će pokazati....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:54   #3247
Ovo su samo nagađanja
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:11   #3248
Quote:
ag007 kaže: Pogledaj post
Ovo su samo nagađanja
Pa nigdje nije napisano da su se dogovorili već samo to da će se pokušati ( ponovno ) dogovoriti....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:42   #3249
F1?
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:05   #3250
Quote:
williamszd kaže: Pogledaj post
F1?
Za sada ništa službeno ( navodno su pregovori u tijeku ) iako počinje za mjesec dana ali mi se nekako čini da bi moglo ostati na Arenama ... mada je navodno i VIP zainteresiran....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:49   #3251
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Za sada ništa službeno ( navodno su pregovori u tijeku ) iako počinje za mjesec dana ali mi se nekako čini da bi moglo ostati na Arenama ... mada je navodno i VIP zainteresiran....


Javi ako ista saznas.
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:04   #3252
Quote:
williamszd kaže: Pogledaj post
F1?
Ide na Areni i dalje.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 00:23   #3253
Ja tek sad skuzija tipku OK da prikazuje sta je na kanalu i sa pritiskom u desno sta je sljedece
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 11:10   #3254
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Ide na Areni i dalje.
To neka insajderska ili?
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:50   #3255
Evo, ako možemo vjerovati friškim informacijama, portal F1plus objavio vijest da se F1 i slijedeće 3 godine može pratiti na MaxTv-u točnije Arena sport kanalima....
https://www.f1puls.com/gdje-pratiti-formulu-1/
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:30   #3256
Ja ću i dalje s engleskog Sky, minuta kašnjenja streama mi ne smeta

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:26   #3257
Ima li još netko problema sa Sportklubom HD? Kod mene stalno zamrzava slika? Ton ide normalno. Ostali HD kanali rade besprijekorno.


Sent from my iPad using Tapatalk
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:05   #3258
Quote:
WiseGuy kaže: Pogledaj post
Ima li još netko problema sa Sportklubom HD? Kod mene stalno zamrzava slika? Ton ide normalno. Ostali HD kanali rade besprijekorno.


Sent from my iPad using Tapatalk
Je, i kod mene u Rijeci ista stvar, Liverpool se gleda u SD kvaliteti....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:07   #3259
Quote:
WiseGuy kaže: Pogledaj post
Ima li još netko problema sa Sportklubom HD? Kod mene stalno zamrzava slika? Ton ide normalno. Ostali HD kanali rade besprijekorno.


Sent from my iPad using Tapatalk
I kod mene SK1 HD (sada Barcelona) slika stane a zvuk nastavlja.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:16   #3260
Kod mene je ok.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
vin09mon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.