Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2017., 03:09   #201
Grafika u jedinici je ludilo, a u duji će bit još bolja, imaju nove neke šeme... vizualni masterpiece.
Essegg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:23   #202
https://www.youtube.com/watch?v=eebUV7hJswk
Tko ce docekati dvojku gdje je još 2018
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 23:32   #203
Drugi dio dolazi 3. travnja.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 23:27   #204
Uskoro :klap:
https://www.youtube.com/watch?v=LgCTt02KTYg
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 18:43   #205
fino, samo kaj je dosta skupo, 50$ ili 75$ ako hoces slijedeca 3 dlca.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 23:00   #206
Zar nisu odgodili release date?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 11:56   #207
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
fino, samo kaj je dosta skupo, 50$ ili 75$ ako hoces slijedeca 3 dlca.
Dobro,postoje i drugi nacini kak doc do igre dok ne pojeftini...
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 20:35   #208
Izašla je za mene najiščekivanija igra godine:klap:
https://www.youtube.com/watch?v=8K3AuyFtxts
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 21:37   #209
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Izašla je za mene najiščekivanija igra godine:klap:
https://www.youtube.com/watch?v=8K3AuyFtxts
Koliko se može upustit u dvojku bez da je osoba završila jedinicu? Oće mi falit neki detalji? Jedinicu sam započeo i prestao negdje na četvrtini/trećini jer nisam imao vremena u tom momentu (a igra mi se čini masovnom), nikad nisam prešao do kraja a nakraju sam pročitao spoilere i na tome je sve završilo.
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 21:46   #210
Ne znam jer nisam jos igrao igru,tek je danas izasla,ali vidim da ima nekih likova iz jedinice..
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2018., 03:04   #211
Quote:
Rift kaže: Pogledaj post
Koliko se može upustit u dvojku bez da je osoba završila jedinicu? Oće mi falit neki detalji? Jedinicu sam započeo i prestao negdje na četvrtini/trećini jer nisam imao vremena u tom momentu (a igra mi se čini masovnom), nikad nisam prešao do kraja a nakraju sam pročitao spoilere i na tome je sve završilo.
Evo počeo sam igru,na početku možeš opisati cijelu povijest prije dvojke,znači sve što si napravio u jedinici a možeš igrati i po defaultu ili random klikati što se zbivalo prije,bilo bi lijepo da završiš jedinicu iako nije pretjerano bitno
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 13:28   #212
Mene malko iritira taj kao open world kojeg i tu forsiraju malo, dakle imaš brodić i sad ploviš kam god hoćeš, potapljaš druge brodove i istražuješ.
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 16:45   #213
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Mene malko iritira taj kao open world kojeg i tu forsiraju malo, dakle imaš brodić i sad ploviš kam god hoćeš, potapljaš druge brodove i istražuješ.
Ja sam još na početku,isprobavam klase,nemogu se odlučiti dal da krenem kao čisti rogue-assassin ili kao neka multiclassa...assassin+paladin=holy slayer assassin je krhak i brzo umre dok je u kombinaciji sa paladinom bolji..samo je tamo opet mana što puno sporije i manje dobiva ability-e...tako da isprobavam igrati sa raznim klasama dok ne izaberem ono pravo za sebe
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 19:08   #214
Zavrsio...niti bolje niti losije od prvog dijela.

I da, ima puno bugova...
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 19:49   #215
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Zavrsio...niti bolje niti losije od prvog dijela.

I da, ima puno bugova...
Ak je kao prvi ja zadovoljan,guštao sam u jedinici nekoliko puta ne samo jednom.

Vec ja nemam baš vremena pa ce mi se produziti na mjesec dana igranja sigurno polako,svaki kutak mape istražiti
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 22:44   #216
Eh da i puno je laksa od jedinice pa obavezno igraj na veteran ili damned tezini..

Ja sam odigrao na veteran i mozda 2 fighta sam morao ponavljati...pred kraj lik mi je oneshotao skoro sve.....

To su vec rekli da ce popraviti u patchu..
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 13:50   #217
Koje ste klase isprobali? Ja igram Liberatora (paladin/druid), nije mi nešto jak.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 19:59   #218
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Koje ste klase isprobali? Ja igram Liberatora (paladin/druid), nije mi nešto jak.
Probavao sam ih nekoliko i za prvi prolaz sam odlučio za assassin+paladin(bleak walker)=holy slayer
nisam daleko dogurao ali za sada sa backstabom riješava skvakoga na kog sam naletio..i da prebacio sam sa normal na veteran,od companiona trenutno imam Edera-fighter,Xoti-priest,Serafen-cipher i Aloth-wizard.

Mislim da ti paladin i druid i nisu neka sinergija,prije bi rekao..paladin+figter,paladin+priest ili druid+wizard...ili radije igraj samo sa jednom klasom za prvi prolaz.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.