Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 19:51   #321
Stiže nam nova ekzpanzija
Sims 4 jungle adventure datum izlaska 27 februar
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 20:52   #322
Vidjeh trailer. Veselim se i jedva cekam istrazivanje katakombi i piramida . To mi je bilo super u Simsu 3 .
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:04   #323
https://youtu.be/eWJyw2RU_HQ
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:20   #324
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Vidjeh trailer. Veselim se i jedva cekam istrazivanje katakombi i piramida . To mi je bilo super u Simsu 3 .
Iskreno taj exp izgleda ko krizanac simsa3 i castaweystorisa jer sadrzi elemente i iz jedong i iz drugog pa cak i i nes iz sims 2
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 15:04   #325
Nadam se da je tocnooo seasonsiii .

http://simscommunity.info/2018/03/04...n-development/
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 22:55   #326
Ovaj sims 4 je postao prava krava muzara za ea nom stop neki stuf packovi stancaju dlc game packove stufpackove ko na pokretoj traci
Opet novi staf pack za cats and dogs
Pa dokle vise dosadili vise samo da bi sto vise zaradili zaista su nisko pali
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 00:21   #327
Ti kao da si do sada bila slijepa pa odjednom progledala. Simsi su uvijek bili takvi, hrpa dodataka za lovu, a ništa besplatno. I nije EA nisko pao, oni su već jako dugo dno dna što se tiće love, samo što ti baš nisi upućena u zbivanja oko drugih igara (npr. SW Battlefront 2).
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 15:43   #328
Pogledala sam trejler za nove petse i meni se svidja rozi hrcak, opcija da sama kreiras ljubimca...jos da je besplatno..
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 17:36   #329
Vezano za Simse i naplaćivanje dodataka, evo par članaka iz 2007 na tu temu:

__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 17:52   #330
Staf izlazi oko 13 ozujka
My first pet
Imat ce hrcke stakore jezeve
I pazite sad ovo mini bufalo
I nove stveri za pse i macke
Mogli su stavit miniponija a ne mini bufala lol
Bubalos aka bufalo
Nece bit zeceva kornjaca ptica
I neke stvari se nece moć koristit ako se nema cats and dogs exp to je u biti staf pack za cats and dogs
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 19:28   #331
So...stuff pack za stuff pack..
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 20:09   #332
Misterij otkriven
Bubalos je unio pomuntnju pa su na kraju fanovi otkrili o cemu se radi
Svi su misli da je bubalos mini bufalo ali nije nego kao neka vrsta pokemona
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 15:54   #333
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Pogledala sam trejler za nove petse i meni se svidja rozi hrcak, opcija da sama kreiras ljubimca...jos da je besplatno..
Nema rozog hrcka
To je bubalos koji izglada kao mali bufalo ali u glodavac obliku
Hrcak ima sam smeđu bjelu boju
Stakor sivu a jez sivo bjelu boju
Novost je da se simsi mogu razboljet ako ga glodavac ugrize od koje mogu umrjet ako se ne izljece a i zarazna je bolesni sim moze prenjet na sve sims ukucane a ba sve simse u igri pa cak i na susjede koji je onda šire dalje
Najgori je 3 stupanj kad sims postane zarazan a i posljedni stadij bolesti i simsu preostaje sami par sati zivota
A ako se sim vrati u zivot vratit ce se u obliku duha bjesnog ogromnog glodavca zute prozirne boje
I da ne mozes ih kreirat dolaze samo u standard boji bez mogćnosti promjene boje
Jedino se psi i macke mogu kreirat u cas i s novon opciju da nose istu obleku kao njihovi gazde
Npr ak sim ima majicu istu takvu moze i pesek nosit
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 13:53   #334
Ako ikada i dođe do ekspanzije sa godišnjim dobima i vremenom aka Seasons, dajem i ruku i nogu da će poslje toga izaći i game pack povezan s time i barem 3 stuff packa. Što mi iskreno izaziva lagani osjećaj mučnine u želucu koliko neke kompanije mogu bit ljigave, a s druge strane imati profit i dobit. I tko god kaže da je tako bilo oduvijek- nije. Da i Sims 3 je imao puno ekspanzija i stuff packova, ali barem nisu radili stuff packove koji su napravljeni da rade ISKLJUČIVO sa drugim expansion packom. A da ni ne pričamo o tome da u ekspanziji (ili stuff packu), bi bilo puno više sadržaja i stvari nego u ekspanzijama i stuff packovima koji su sada.

Da prije su postojali oni paketi koje su u shopu se mogli kupiti što je sada ekvivalent stuff packa, a game pack bi bila neka alternativa stuff packu, I dok se slažem sa game packovima kao takvima da su bolji koncept od stuff packa, ne slažem se s činjenicom da koštaju 20$ , jer to nije realna cijena svakog tog game packa. A isto je i sa stuff packovima 10$ za par stvari je previše. I ne samo to nego to je više nego što su nekada koštale stvari u shopu i stuff packovi. Jedino sa čime se slažem su game packovi jer iako su 20$ (ne vrijedi svaki game pack toliko, jer ne dodaje toliku vrijednost gameplayu), imaju dovoljno stvari da bi vrijedili toliko.

S druge strane ekspanzije su teška smijurija, Get to work je dobar, napokon možemo na posao sa simsima i napokon se vratio Open for business, ali... taj pack je imao toliko više potencijala od toga da su mogli staviti više aktivnih zanimanja, do toga da implementiraju tehniku koja se na poslove primjenjuje u školu, do toga da Dine out game pack je mogao biti dio te ekspanzije a ne zaseban game pack, jer realno restoran i retail store skoro identično funkcioniraju uz iznimku toga da u restoranu još možeš i meni odrediti (dakle opet mužnja love). City Living nam vraća grad i fora je, osim što broj stanova i zgrada je razočaravajuć, a i sama ekspanzija osim novog gradskog kvarta ne pruža skoro ništa novo gameplayu. Get together- još gore.... dodali su novi grad i opciju klubova, i dok je grad barem meni stvarno fora i velik i ima puno kuća i slotova, sama ekspanzija ne pruža neko proširenje gameplayu. I na kraju Cats and dogs. To mislim da uopće ne treba objašnjavati se. Osim što su od ljubimaca napravili ekspanziju samo za 2 vrste ljubimaca, k tome su još napravili stuff pack isključivo vezan za to. Sims 3 je barem dodao nekoliko vrsti ljubimaca, konje, mačke, pse, rakuni itd.

Malo sam se raspištoljila i puno natipkala, ali ono što hoću reć je, da je ima fora stvari i nije da mi se Sims 4 ne sviđa, ali užasno hejtam EA jer je smanjila igru na 1/3 onoga što je bila, i čak i kada dobimo nešto što želimo ili što bi trebalo bit u igri, to je opet iskjeckano, da ili moramo kupiti dodatnih 3 dodataka ili se zadovoljiti onim djeličkom gameplaya i stvari koje je Sims 3 imao.

Čak i ovaj zadnji game pack, iako je fora ali je kopija World Adventures, koji je bio puno veći jer je imao 3 ogromna svijeta u koji si mogao putovati.

Jedino kada kupim nešto za simse je kad je veliko sniženje i to na Bundle packove jer se jedino tako isplati, a i to gledam ako mogu naći jeftinije tipa na g2a i sličnim stranicama.
 
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 19:46   #335
Cd- doll
I agree kak je krenulo i seasons bi mogo bit isjeckan na 4 djela prljece ljeto jesen zimu i koji ce se se svaki morat kupit već se nagađa da bi moglo bit tako
A sto se tice g2a i ebaya zaobiđi
Te stranice nemaju autorsko dopuštenje od ea da prodaju njihove igre igrači koji su kupili od tamo docekalo je iznenađenje od ea
Ea oduzima/miče sve igre koje su kupljenje na g2a i ebayu s igračavih origin ac
Ta 2 websita su na ea crnoj listi
Jedna moja frendica ostala je bez svih exp i staf packova uzeala joj ea jer su kupljene na g2a
A nije jedina ima jos rakvih slucajeva
I svi upozaravaju da se od tam ne kupuju igre jer cem ea maknut igre s njihovih ac
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 19:54   #336
Sreca nemam origin. Drugo zivio sims 3 seasons !!!!
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 11:36   #337
???

https://www.instagram.com/p/BhHHoEug1Hy/
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 13:28   #338
Meni je taj sims malo predosadan(skinula sam si sve simse i njihove dijelove)... nema ni auta, ograničen ti je opet obzor kretanje... umjesto da je bolji od sims 3, on je gori...
za sims 2 i 3...

jedina prednost je što imaš izbor tri posla na kojima možeš stvarno i ići

ne znam kak vama?
Thumbelina1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 18:08   #339
Iritatni load scren za sve pa cak i za posjet suseda prek puta sve se mora kupovat nema ništa free skoro i galerija ne moz nist nac sve strpano u isti kos nema podkatehorija kad trazeis nes s imenom tvorca nema sanse da izlista pa cak ni prek kreator id ne nađe neg se moras polsata mucit da nes nađes genijalci ea stavili da se mora upsat tocno ime nekog objekta simsa a ne kreatora kak je bilo dosad u simima 3 katstrofa taj koji je tu galeriju napravil svaka mu cast

Primjer neki dan trazim simse iz galerije da skinem

Upisem ime nema
Ptobam velikimi malim slovima
0 bodova
Upisem ime simsa 0 bodova
I nakraju doznam a i drugu kpji su imali isti taj problem
Sasvim trci naslov pod kojim je stavljeno i to nevzni
Lion king cubs

Znci ni
Kuvi ni kira
Ni ime kreatora neg
Lion kubs

Nice job ea
Umjesto da pojdostave oni zakmpliciraju
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 19:06   #340
Da ima 50% stvari iz simsa 3 u simsu 4 bio bi puno bolji... Supernatural, seasons, university, ambitions... Ali ipak igram oboje malo jedno malo drugo .
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.