Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 23:31   #721
Jel to SportKlub reciklira N1 studio? Mogli su barem neku drugu pozadinu staviti, ili im studio nije baš tako high-tech

N1


SK


N1


SK
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 23:52   #722
To već odavno rade.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 23:57   #723
Pa što je tu čudno? Imaju istog vlasnika, N1 vrti njihove sportske vijesti, kad je neka tema o nogometu znao je Hodoba sa SK biti gost... Pa oni su povezani na više načina.
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 00:01   #724
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
To već odavno rade.
Rijetko gledam te njihove emisije, sad reko idem prebacit na Super Bowl i da nema SK loga gore mislio bi da sam fulo kanal
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 00:11   #725
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Rijetko gledam te njihove emisije, sad reko idem prebacit na Super Bowl i da nema SK loga gore mislio bi da sam fulo kanal
Emisija su išle iz njihovog studija ako se to može nazvati studijem do ovog vikenda. Studio o španjolskoj i engleskoj ligi išao je iz studija iz kojeg ide Pressing.
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 00:14   #726
A znači još i studio Pressinga koriste, ili su koristili što li već svejedno

TV kuće unutar istog kanala odvajaju studije različitih emisija, a ovi za dva različita kanala guraju sve svoje emisije u 2-3 studija. To što su im isti vlasnici ih nimalo ne "opravdava".
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 00:18   #727
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
A znači još i studio Pressinga koriste, ili su koristili što li već svejedno

TV kuće unutar istog kanala odvajaju studije različitih emisija, a oni za dva različita kanala guraju sve svoje emisije u 2-3 studija. To što su isti vlasnici ih nimalo ne "opravdava".
Slažem se, ali kad već koriste volio bi da ga češće koriste kao kolege iz Srbije koji imaju studijske emisije gotovo svaki dan. Ali da ne idemo off topic nebitno
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 00:19   #728
N1 Srbija je otišao i "korak dalje" pa nekad koriste studio Grand produkcije.
BiH verzija nema u blizini druge kanale iz United Grupe pa su "prisiljeni" koristiti samo N1 studio

Inače pri samom pokretanju kanala su naveli da planiraju pokrenuti i verzije za Sloveniju, Crnu Goru i Makedoniju. Očigledno od toga nema ništa.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 00:21   #729

Predlažem onda da i N1 i Nova TV vode dnevnik iz studija Nove TV. Ipak je ljepsi, moderniji. A i taman N1 do 19 sati završi, i od 19.15 krene na Novoj. Mozda i bude, taman da zvrsi onaj proces spajanja sto se prica vec par mjeseci.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 08:33   #730
Meni je ovo super jer je to ogromni Upgrade za Sport klub Hrvatska. Onaj impovizirani studio me zivcirao jer je bio ko los zvuk tako da je ovo super. Neka jos na N1 uvedu sportske vijesti na Hrvatskom i to je to.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 11:53   #731
Quote:
Daky585 kaže: Pogledaj post
N1 Srbija je otišao i "korak dalje" pa nekad koriste studio Grand produkcije.
BiH verzija nema u blizini druge kanale iz United Grupe pa su "prisiljeni" koristiti samo N1 studio

Inače pri samom pokretanju kanala su naveli da planiraju pokrenuti i verzije za Sloveniju, Crnu Goru i Makedoniju. Očigledno od toga nema ništa.
Grand produkcija je u 51% vlasništvu United grupe pa je i to logično.
mediadaily is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:21   #732
Uskoro kreće albanski informativni kanal A2, u ekskluzivnom partnerstvu sa CNN-om

Ovi news kanali u "ekskluzivnom partnerstvu" sa CNN-om niču ko gljive poslije kiše, to se izgleda negdje zabadava dijeli

Šalim se, razumljiva mi je ta želja za promociju novog kanala kroz brand tako jednog velikog news kanala poput CNN-a, no čudi malo kako CNN nije ponudio svim tim kanalima da se pokrenu kao njegove franšize, ako se toliko "diče" tim partnerstvom (znamo da i naš N1 to još uvijek tako ponosno ističe i gdje bi trebao i gdje ne bi) mogu zamisliti kako bi objeručke prihvatili da se mogu zvati recimo CNN Adria, i koliko bi to imalo jaču snagu kod same publike, posebno u početku. Danas masa kanala po svijetu prodaje svoje ime kroz franšize, posebno to imamo razvijeno na poljskom tržištu gdje gotovo iza svake veće strane kuće stoji neka domaća (poljska) i to super funkcionira. Dobiješ već gotovu "ljusku" u koji samo ubaciš domaći sadržaj. Na kraju krajeva CNN Turk je tako u početku krenuo. Ili je to preskupo ovim našim domaćim igračima
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:37   #733
To je već dugi dugi niz godina tako, lijepo piše da ima već preko 1.100 affiliatea (podružnica, poslovnica), niš čudno, osim možda nama jer s time nismo bili upoznati do relativno nedavne pojave regionalnog info kanala s ovih, ex yu prostora.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:47   #734
Nije čudno da je netko partner sa nekime, čudno je zašto taj kome je to partnerstvo toliko bitno i ističe to kao nešto "ekskluzivno" i "wow" (a sam kažeš da ima 1,100 filijala po cijelom svijetu, dakle sama brojka kaže da nije ništa tako "ekskluzivno") to svoje partnerstvo nije proširio na nešto više pa da onda zaista bude "ekskluzivan" po tom pitanju. Vidimo to na nekim drugim tržištima da je svoju franšizu upravo tako CNN širio. Da li za to nisu postojali uvjeti, financije, što li? Volja/želja za time sigurna jest jer tu svoju CNN stranu itekako ponosno ističu
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 00:04   #735
To je od samog CNN-a došlo da se tako stavi uz logo, ne obrnuto, a zašto, hmmm-who knows.
Po meni sitnica koja ne smeta.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:17   #736
U zadnje vrijeme se uhvatim da puno više gledam i volim HRT4.
N1 je postao dosadan i skroz bezidejan.
Nekih oko 5 sati programa popunjavaju s gostima koji pričaju valjda i po sat vremena, udaviše!
HRT4 svoj program bar popunjava s onim sitnim vjesticama, pa i prognozom, brže izmjenjuju goste, izmjenjuju teme. A ovi su postali užasno monotoni.
Ako tako nastave više ih neću ni gledati
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:02   #737
Ništa novo šafrona. Već dugo N1 pretjeruje u intervjuima. Nema smisla razgovarati po 45 minuta s jednom osobom, a televizija je vec dulje propagandni kanal SDP-a i Glasa. Čim vidim ovog Novokmeta i recikliranje teme neke sirijke na koju je naletio vlak, odmah gasim N1

No i dalje su najbrži u plasiranju vijesti i javljanju s terena.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 18:23   #738
Otkako su krenuli sa programom mogu ga gledati ali sam , kad se sve zbroji, možda gledao nekih 2 sata.... jednostavno ne stigne na red...
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 10:40   #739
Što im znači onaj znak u lijevom kutu na Evo TV-u? Podsjeća me na znak SportKluba
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 12:19   #740
Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
Što im znači onaj znak u lijevom kutu na Evo TV-u? Podsjeća me na znak SportKluba
Svi kanali iz njihove grupe imaju taj znak. I Grand TV i TOP TV...
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.