Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 16:58   #7501
Sto ljudi sto čudi.
Mene je najmanje trema tresla prvi put, a i inače nisam neki tremaš, imam nekog iskustva s javnim nastupima i tako.
Međutim, drugi put me je trema uništila totalno da nisam znao kako se zovem. Treći i četvrti (i zadnji ) put me isto trema uništila na početku, ali bi se uspio smiriti kako emisija ide.
Jedan od ciljeva svakako je da Tarik ne skuži da si nervozan, jer počne to potencirati u tri pizde materine, kao da nanjuši krv, što te može dodatno shebati.
Inače su svi ok tamo, paze te i maze, osjećaš se pomalo kao u konc logoru jer imaš točno određene smjerove kojima se moraš kretati, moraš paziti na koju stranu se okrenuti i kad, prostor u kojem moraš stajati pri brzopoteznim je obilježen selotojepom i jedva ti stanu cipele u njega, reflektori ti sa svih strana tuku u oči, Tarik konstantno baca neke šale koje katkad imaju, ali još češće nemaju smisla. I tako, totalno frendly okruženje
horatius is offline  
Old 17.02.2018., 19:56   #7502
Quote:
Hrki777 kaže: Pogledaj post
Hvala...znači nema semafora
Da li možeš nešto više reći o nastupu na tvu...kako se razbija trema isl.
Koliko traje test,proba prije pravog snimanja...šta se probava?
A ne znam što bih ti rekao. Nisam imao neku tremu, ali me dekoncentracija vjerojatno koštala na ploči.
Na probi će ti objasniti doslovno sve i mislim da ti i to dosta razbije tremu.
jurkon is offline  
Old 18.02.2018., 13:45   #7503
Hvala bivšim igračima na dojmovima

Za brzopotezna pitanja u 1. fazi...da li koja će pitanja dobiti koji natjecatelj utječe slučajan,random odabir kompjutera/tehnike iz režije, ili igrači prije snimanja izvlače pitanja sa kovertama?
Hrki777 is offline  
Old 18.02.2018., 17:54   #7504
Quote:
Hrki777 kaže: Pogledaj post
Hvala bivšim igračima na dojmovima

Za brzopotezna pitanja u 1. fazi...da li koja će pitanja dobiti koji natjecatelj utječe slučajan,random odabir kompjutera/tehnike iz režije, ili igrači prije snimanja izvlače pitanja sa kovertama?
edititam jer sam stekao utisak da se na ploči ( a možda i na brzopoteznim) neka pitanja daju koja baš odgovaraju natjecateljima ...kad se daje online prijava za pojedine sektore pitanja dajemo od 1 do 5 kako nam leži koje područje znanja
Pada mi na pamet da se pitanja na ploči barem 1-2 dadnu vezano za grad/regiju, zanimanje isl. koje je vezano za natjecatelja

Da li bi moglo biti tako..jeste li vi to primjetili?
Hrki777 is offline  
Old 19.02.2018., 18:15   #7505
Dok nisam zaboravio, kaže Tarik na početku " malarac komaričar", umjesto komarac malaričar. Jer je komarca prvi natjecatelj imao u brzopoteznim.
__________________
“Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!”
Bob Rock
omahen is offline  
Old 19.02.2018., 18:32   #7506
U Europi ili cijelom svijetu
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Old 19.02.2018., 18:32   #7507
Sto me nasmija ova Dubrovcanka.

Ona postavlja pitanje u minuti brzopoteznih.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Old 19.02.2018., 18:44   #7508
I još preporučuje svima višu a ona hladno uze srednju
canca is offline  
Old 19.02.2018., 18:52   #7509
oke, moram joj dat čisto jer umirem od smijeha cijelu epizodu koliko je preslatko čudna <3
__________________
Happy bananas are all alike; every unhappy banana is unhappy in its own way.
BananaKarenjina is offline  
Old 19.02.2018., 18:55   #7510
lagano Mladen...
canca is offline  
Old 19.02.2018., 18:58   #7511
Dosta velike pare u igri, pa je tarik čitao brže mladenu.
jpm is offline  
Old 19.02.2018., 18:59   #7512


opet će nas za par tjedana tarik prozivati, ali stvarno zadnjih pola minute mu se jezik petljao koliko je brzo pokušavao pročitati pitanja...
ratni profiter is offline  
Old 19.02.2018., 18:59   #7513
Dubrovčanka svakako rasturila, sa svojim pod pitanjem u brzopoteznim (Kad se moglo vidjet kako Tarik ili netko drugi radi nešto sa rukama), te sa svojim dugim odgovorom "Ona danas dolazi iz Zagreba"

I taj slatki glasić naravno
JaimeLav is offline  
Old 19.02.2018., 19:10   #7514
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
pa je tarik čitao brže mladenu.
jedva stigao disat, u jednom cugu sve

angot is offline  
Old 19.02.2018., 20:40   #7515
Quote:
omahen kaže: Pogledaj post
Dok nisam zaboravio, kaže Tarik na početku " malarac komaričar", umjesto komarac malaričar. Jer je komarca prvi natjecatelj imao u brzopoteznim.
To je bila (jeftina) šala, ne greška.
redscro is offline  
Old 19.02.2018., 20:44   #7516
Quote:
redscro kaže: Pogledaj post
To je bila (jeftina) šala, ne greška.
Ne bi rekao, klasični lapsus linguae.
__________________
“Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!”
Bob Rock
omahen is offline  
Old 19.02.2018., 20:47   #7517
Ne, to je klasična dječja fora koju sam čuo već milijun puta.
redscro is offline  
Old 19.02.2018., 20:58   #7518
Quote:
ratni profiter kaže: Pogledaj post


opet će nas za par tjedana tarik prozivati, ali stvarno zadnjih pola minute mu se jezik petljao koliko je brzo pokušavao pročitati pitanja...
I time zapravo nepotrebno trošio vrijeme ("Koji...koja...koji"), pa se to izniveliralo.
egerke is offline  
Old 19.02.2018., 21:03   #7519
Quote:
egerke kaže: Pogledaj post
I time zapravo nepotrebno trošio vrijeme ("Koji...koja...koji"), pa se to izniveliralo.
Znači, priznaješ da je žurio?
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Old 19.02.2018., 23:32   #7520
Ne, ukazujem na to da je kontinuirano brže čitanje nemoguće, jer se osoba nužno spetlja i u konačnici još i sporije čita. I inače je čitanje lovcima zahtjevnije, jer Tarik ne zna kada će doći odgovor, dok kod natjecatelja čuje zvuk prijave i čitanje imena, što znači da može predahnuti na sekundu.
egerke is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.