Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2016., 23:08   #21
Quote:
laksativ kaže: Pogledaj post
Kad stižu titlovi? Slabo je to.

Koji je točno smisao plaćanja Netfliksa, ako mi netko može objasniti?
Kao uvijek rečeno je uskoro
Netflix ima 3 nivoa i postoje 2 kategorije koje su različite: kvaliteta slike i jeli ih se može gledati više istovremeno
Ja sam uzeo najjeftiniju verziju za 6,99 eura
Pogledao sam već jednu epizodu i vrlo sam zadovoljan.
Mana je što nema te tri serije jer mene zanimaju 2 (House of cards i Arrested Development)
Ipak planiram pogledati neke filmove koje nikako da pogledam, a od serija ću još vidjeti. Svakako ovo smatram drastičnim pomakom unaprijed za Netflix
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:17   #22
Ma ne, čekaj. Pitam nešto sasvim drugo; čemu NETFLIX, ako me razumiješ? Čemu?

Znači, plaćaš INTERNET, i plaćaš NETFLIX za koji je potreban isti taj - INTERNET, ako me razumiješ, jel.

Zašto, pobogu? Zašto si si uvećao račun za INTERNET za 50 kn?
laksativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:19   #23
Netlix došao u Hrvatsku!

Ima li bolje vijesti?

Evo ljudi prilika da dokažemo da ćemo zbilja platit i legalno gledat.

Dakle, imaju tri modela, 8, 10 i 12 eura, čini mi se.

Prvi je mjesec besplatan.

Uzeo sam si Premium paket. 12 eura.

Imaš netflix na 4 uređaja, moš gledat na ps-u, tabletima, mobitelima, xboxu, appletvu.

Ima novih serija i filmova.

Recimo, Under the Dome, Brooklyn 99, Saul, Bates Motel, 12 Monkeys, Hannibal, Sense 8, the Originals.
Ima i klasika, Dexter, Black Mirror, Arrow, Daredevil.

Ima i filmova: Matrix, Gravity, LOTR...

Ma ludilo brale!

Stigao je Netflix!!!

Prijavite se bar za ovaj prvi mjesec besplatni pa vidite.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:22   #24
Katastrofa ponuda, nema ništa starijih klasik serija za pogledati, da ne govorim o katastrofa izgledu titlova, ima samo engleski što nije problem, ali šta bodu u oči ti titlovi, gledam na računalu
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:25   #25
Od 130 novo dodanih država (danas), nekako sumnjam da će jedna Hrvatska sa 4,5ml stanovnika im biti prioritet da sve to lokaliziraju tako brzo. Sa ovim proširenjem danas su dodali arapski, korejski i kineski jezik .. dakle sve "kapitalci" od jezika. Da ne govorimo da to i košta, a ne bi se čudio da su i autorska prava podijeljena na sa prijevodom i bez prijevoda jer već smo imali takvih slučajeva kod televizijskih kuća pa možda Netflix upravo tako nešto i koristi na određenim tržištima kako bi ponudio isti sadržaj kao drugi servisi koji to nude sa prijevodom (HBO GO, Picbox i OYO TV imaju dosta sadržaja koji se mogu naći na Netflixu).
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:26   #26
Po meni za nas Hrvate puno bolja varijanta a i jeftinija je Pickbox!

I DA zato nema House Of Cards na Netflixu jer je dostupan na Pickboxu. https://www.youtube.com/watch?v=po-PysbviC8

Istina ogranicenje je kada putujes ali i sa Netflixom postoji isto to ogranicenje. Frend iz SAD/a putovao sa njihovom pretplatom u Europu i nije mogao gledati filmove, pisalo bi da je usluga ogranicena za SAD. Tako da moj izbor za sada je Pickbox.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:27   #27
Može li mi netko, smisleno, odgovoriti na moja pitanja? Zašto si bezrazložno povećavate račun za INTERNET plaćanjem NETFLIXA!?
laksativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:29   #28
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Od 130 novo dodanih država (danas), nekako sumnjam da će jedna Hrvatska sa 4,5ml stanovnika im biti prioritet da sve to lokaliziraju tako brzo. Sa ovim proširenjem danas su dodali arapski, korejski i kineski jezik .. dakle sve "kapitalci" od jezika. Da ne govorimo da to i košta, a ne bi se čudio da su i autorska prava podijeljena na sa prijevodom i bez prijevoda jer već smo imali takvih slučajeva kod televizijskih kuća pa možda Netflix upravo tako nešto i koristi na određenim tržištima kako bi ponudio isti sadržaj kao drugi servisi koji to nude sa prijevodom (HBO GO, Picbox i OYO TV imaju dosta sadržaja koji se mogu naći na Netflixu).
Neće biti prioritet, ali će sigurno napraviti. Kako ja znam engleski meni to nije neki problem, iako je uvijek ljepše imati titlove
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:33   #29
NETFLIX!

Ja sam se prijavio za premium uslugu i works like a charm.

Sasvim respektabilna ponuda za početak koja će se s vremenom širiti.

A bit će i lokalizacija.

Danas sam jako sretan, napokon mjesto gdje legalno mogu gledati serije i filmove.

Evo sad sam počeo Black Mirror gledat.
Sve je tako jednostavno i fantastično.

To se čekalo.

A ovi koji fantaziraju da će stalno ilegalno skidat s neta, zaboravite... Kad tad ćete se morat "legalizirat", a Hrvatska i brže jer samo sad u EU, koji priprema nove zakone za jedinstveno digitalno tržište.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:37   #30
Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
Neće biti prioritet, ali će sigurno napraviti
I ja vjerujem da jednom hoće, ali ćemo pričekati još godinu/dvije minimalno. Daj Bože da sam u krivu
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:38   #31
Oni crtići nisu sinkronizirani?

tbw soundvision, svaka čast na screensima
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:42   #32
Quote:
laksativ kaže: Pogledaj post
Ma ne, čekaj. Pitam nešto sasvim drugo; čemu NETFLIX, ako me razumiješ? Čemu?

Znači, plaćaš INTERNET, i plaćaš NETFLIX za koji je potreban isti taj - INTERNET, ako me razumiješ, jel.

Zašto, pobogu? Zašto si si uvećao račun za INTERNET za 50 kn?
Zato što se ljudima više neda jebat sa ilegalnim torrentima, neki ni ne znaju, neki se boje virusa i šta ja znam...

Meni osobno je ovo baš dobro, imaš sve na jednom mjestu, dostupno i legalno, praktično... istina, na veći sadržaj ćemo se na čekati još koju godinu... Ali tu je opet ilegalni torrent koji ne bude nikada umro...

Ono isto tako možeš pitati koja je svrha plaćanja ip televizije tipa maxtv, iskon tv itd..
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:44   #33
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Zato što se ljudima više neda jebat sa ilegalnim torrentima, neki ni ne znaju, neki se boje virusa i šta ja znam...

Meni osobno je ovo baš dobro, imaš sve na jednom mjestu, dostupno i legalno, praktično... istina, na veći sadržaj ćemo se na čekati još koju godinu... Ali tu je opet ilegalni torrent koji ne bude nikada umro...

Ono isto tako možeš pitati koja je svrha plaćanja ip televizije tipa maxtv, iskon tv itd..
Upravu si, ne vidim smisao.

HDMI kabel u vrijednosti jedne mjesečne premium NETFLIX pretplate, dugoročno je jeftinija i dugoročno isplativija opcija.
laksativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:45   #34
Ja sam odusevljen u smislu gledanja serija jer gledam maratonski i naravno nadam se da ću uskoro moći preuzeti app za Samsung telku.

Ovdje i sada s njima počinje, a sve druge usluge će ili ispasti iz funkcije ili će se jednostavno širiti jer je Netflix fantastična konkurencija svima.
Ono što ameri imaju godinama došlo je i kod nas i konačno era legalnog gledanja filmova i serija. Vjerujem da će i dalje torrent biti zastupljen zbog novih serija dok se ne uvedu i serije sa zakašnjenjem od 24h ili mjesec dana od SAD-a no ovo je za početak više nego dovoljno.

House of Cards je na pickboxu i mislim da su oni kupili prava za prikazivanje nove sezone pa su ga zato maknuli sa Pickboxa. Pickbox je loš bio u početku, a s vremenom je postao ok i to samo ok. Ništa posebno ne daju, uzimaju tamo neki cifru od 39 kn što je za ponuđeno puno, a možeš gledati na dva uređaja dok je slika lošija nego na Netflixu.

Mogu samo reći krećemo u novu eru digitalne evolucije.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:49   #35
http://www.telegram.hr/kultura/ovih-...-ih-prikazuju/

bil obi zanimljivo saznati zasto se to ne moze gledati
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:55   #36
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
I ja vjerujem da jednom hoće, ali ćemo pričekati još godinu/dvije minimalno. Daj Bože da sam u krivu
Sve ovisi o zainteresiranosti, ako bude dovoljno korisnika, bit će brže i titlovi.

ITunes nije još došao kod nas (između ostalog) jer su probali u Sloveniji, a tamo baš nije najbolje prošlo.

Ovdje ako se prijavi dovoljno ljudi da im opravda troškove prijevoda, moglo bi bit već i ove godine.

Ja sam već poslao upit njima.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:56   #37
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Oni crtići nisu sinkronizirani?

tbw soundvision, svaka čast na screensima
Sinkronizirani su na engleski, njemački, francuski, korejski itd ili imaju njihove titlove. No naravno ništa nije na hrvatskom.

Zanimljivo je i da sav sadržaj nije preveden na sve jezike koje već podržava Netflix, tj. da ima recimo crtića koji su samo na engleskom i korejskom sa francuskim titlovima - dok drugih jezika nema. Čudna je ta djelomična lokalizacija, recimo naš HBO GO je preveden na sve jezike regije gotovo 99,9%. Ono poveseliš se filmu/seriji/crtiću, klikneš ga gledat a kad ono nije preveden na tvoj jezik. Ili sve prevedite ili ništa.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:58   #38
Evo jednog načina, odite na live chat u customer service i recite da želite hrvatske titlove.
Meni je neki Tyler rekao da će proslijedit moje želje svojima i da ih mogu očekivat soon. :-)

Idemo, zatrpavajte ih zahtjevima, pokažite da Hrvatska želi Netflix!
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 23:58   #39
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
http://www.telegram.hr/kultura/ovih-...-ih-prikazuju/

bil obi zanimljivo saznati zasto se to ne moze gledati
Valjda zato što prava na te serije drže drugi distributeri: npr. HBO, Pickbox...
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 00:00   #40
Cek cek, mogu li ja uzeti probni paket cist da vidim sto je to, bez da kasnije nastavljam kad treba placat?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.