Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2016., 18:08   #21
Quote:
Geppetto kaže: Pogledaj post
Tvoja krajnja visina će biti oko 179 cm.
To se jednostavno može izračunati po formuli (visina oca + visina majke + 13 cm za dječake ili - 13 cm za djevojčice) / 2.

Ta formula je dosta pouzdana iako može pogriješiti za nekoliko cm više ili manje, ali za 11 cm jako teško.
Wait, what?

Tete su mi obje visinom nadmašile svoje roditelje. What now?
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 18:24   #22
Sve je moguće!!
MADUKATURA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 23:09   #23
Quote:
MADUKATURA kaže: Pogledaj post
Sve je moguće!!
Thanks Shia
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 17:07   #24
Što sir i mlijeko?
__________________
Armija je bila izdana od strane oficira sklonih nacionalizmu.Da je na vrijeme suzbijeno stvaranje stranačkih paravojski,rata ne bi bilo.
Ponsa Ne So is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 03:31   #25
Počni se odmah rokati hormonom rasta i još radi pullover vježbu kako bi proširio prsni koš.
Visina i građa su više epigenetika nego genetika znači ovise o tvojoj aktivnosti i prehrani.
Brad7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 13:08   #26
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Počni se odmah rokati hormonom rasta i još radi pullover vježbu kako bi proširio prsni koš.
Visina i građa su više epigenetika nego genetika znači ovise o tvojoj aktivnosti i prehrani.
i sjebi si cijeli zivot sa ovim postupkom
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 18:13   #27
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
i sjebi si cijeli zivot sa ovim postupkom
Neće si ništa sjebat s ovim postupkom, nemaš pojma o čemu pričaš.
Brad7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 19:49   #28
Koja snaga argumenata
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 21:55   #29
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Neće si ništa sjebat s ovim postupkom, nemaš pojma o čemu pričaš.
da pogodim ti si teretana freak kojem je normalno gutat kemiju i sopat se proteinima cijele dane

ne znas koliko je opasno uzimat umjetni hormon rasta bez da ga trebas za lijecit neku ozbiljnu bolest, opasno je uzimat bilo koji umjetni hormon ili steroide al dobro sam ti tupi svoje valda ce doc mod pobrisat ove opasne savjete
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 22:28   #30
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
da pogodim ti si teretana freak kojem je normalno gutat kemiju i sopat se proteinima cijele dane

ne znas koliko je opasno uzimat umjetni hormon rasta bez da ga trebas za lijecit neku ozbiljnu bolest, opasno je uzimat bilo koji umjetni hormon ili steroide al dobro sam ti tupi svoje valda ce doc mod pobrisat ove opasne savjete
Koliko je opasno daj mi pojasni
Vidi se da nemaš pojma o čemu pričaš, hormon rasta je prirodni hormon kojega nam tijelo prirodno proizvodi.
Pokretaču teme, ako želiš narasti do 190 onda napravi kako sam ti rekao, ako ne ništa, ostani mali, tvoj je izbor.
Brad7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:24   #31
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Koliko je opasno daj mi pojasni
Vidi se da nemaš pojma o čemu pričaš, hormon rasta je prirodni hormon kojega nam tijelo prirodno proizvodi.
Pokretaču teme, ako želiš narasti do 190 onda napravi kako sam ti rekao, ako ne ništa, ostani mali, tvoj je izbor.
pokretacu teme zanemari bilo koji savjet i nemoj se nervirat oko jebene visine kaj bude bice

a sto se tice hormona rasta njegovo tijelo ga sasvim dovoljno proizvodi, ak ne vjeruje nek ode doktoru, uzimanje jebenog umjetnog hormona ima posljedice koje mos lako nac guglanjem, pa postoji medicinska terapija gdje se daje hormon rasta i to se ne daje sam tak nego kad imas neku dijagnosticiranu bolest, tak da nemos ni doc do hormona osim prek crnog trzista
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 16:05   #32
Quote:
Geppetto kaže: Pogledaj post
Tvoja krajnja visina će biti oko 179 cm.
To se jednostavno može izračunati po formuli (visina oca + visina majke + 13 cm za dječake ili - 13 cm za djevojčice) / 2.

Ta formula je dosta pouzdana iako može pogriješiti za nekoliko cm više ili manje, ali za 11 cm jako teško.

i moj je brat treao biti po toj formuli 184,5 a ispao je 197
IZABELA2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 16:34   #33
Quote:
Eropero kaže: Pogledaj post
Znaci za 2 mjeseca cu 14 godina i visok sam 167cm.....tata mi je visok 182 a mama 163.....postoji li sansa da narastem 190 znaci 8 cm vise od tate?mozda bavljenje kosarkom ili konzumiranjem sira i mlijeka ...molim odgovore. Hvala
ja sam negdje čitala da kosti rastu kad spavaš pa te nedostatak sna može tu zajebat u ovoj dobi. Još stigneš narasti, ali mislim da to neće bit više od max15cm

ne kužim zašto si toliko opterećen visinom kad još uvijek rasteš

bitno ti je i da se baviš nekakvim sportom i da se zdravo hraniš(puno voća i povrća, ali ako ti genetski nije određeno da ćeš bit visok 190cm, ništa ti neće pomoći).
S hormonom rasta bi se mogao gadno zeznut ako ga uzimas na svoju ruku, zapravo koliko znam nije ni legalno i ne moze se samo tako kupit a ti nisi medicinski slučaj da ti se daju injekcije s hormonom rasta.

nekako mislim da je ovo više psihičke naravi kod tebe, još si teen, i ja sam o svačemu tada razmišljala

i bez alkohola!
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 22:50   #34
hormoni ne djeluju na samo jednu specificnu tjelesnu karakteristiku, vec na vise njih. tako da ako ti hormon rasta pomogne narasti, budi siguran da ce ti sjebati nesto drugo, neki drugi tjelesni proces. hormoni su malo ozbiljnija kemija, i takve stvari bi trebalo pustiti da tijelo samo regulira. to nemoj nikako uzimati sam, vec iskljucivo ako imas neki problem pa pod kontrolom lijecnika.

a sto se tice visine, jbg, nitko nije savrsen. svatko ima svoje mane, i treba se pomiriti s tim.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:08   #35
Quote:
Eropero kaže: Pogledaj post
Znaci za 2 mjeseca cu 14 godina i visok sam 167cm.....tata mi je visok 182 a mama 163.....postoji li sansa da narastem 190 znaci 8 cm vise od tate?mozda bavljenje kosarkom ili konzumiranjem sira i mlijeka ...molim odgovore. Hvala
Tek ti je 14. Raste se do 24.e godine, najozbiljnije. Glavni dio je onaj do 17.e kasnije se produzis jos koji cm

Nemoj pit, pusit i drogirat se i preskakat obroke. Nemoj ici u teretanu i nabildavat se. Spavaj 8 sati u komadu. Biti ces sretan i rast ces xD
Dex Durex is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 12:14   #36
Quote:
Eropero kaže: Pogledaj post
Znaci za 2 mjeseca cu 14 godina i visok sam 167cm.....tata mi je visok 182 a mama 163.....postoji li sansa da narastem 190 znaci 8 cm vise od tate?
Postoji.

A ako ovo "Ero" u nicku označava podrijetlo, narast ćeš i preko 190.
Ladno.




Quote:
Gunster kaže: Pogledaj post
Mislim da cak ovi od 190 na vise imaju cak i vise muka od nizih.
Je, život mi prepun muka.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 22:11   #37
Hahahaha, ja visok skoro 190 pa se ne brinem. Moćno je bit visok, al me zato ovo današnje moderno doba s vremena na vrijeme ubije. Saginjanje, bol u leđima ponekad... Pa ti budi visok i živi u 21. stoljeću. Puuu... Siguran sam da je autor narastao već 10 cm od zadnjeg posta.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:41   #38
punoljetni rodjak mi je visok 170 a brat od 15 godina mi je visok 190 pa sad... ko ce znat
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:22   #39
Opa... e, to stvarno nije normalno... Genetika ili prehrana? Čudno... Pitam za ovog koji je visok 190.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 08:10   #40
Quote:
enzoh kaže: Pogledaj post
Opa... e, to stvarno nije normalno... Genetika ili prehrana? Čudno... Pitam za ovog koji je visok 190.
genetika najvise, svi skoro u obitelji su mi visoki - mater jos amo rec prosjek 175 tu negdi a otac mi je bia visok 188 tako nesto. oba materina brata imaju dva metra. tetka 180. i tako ima ih jos tako da je brat povuka na njih, a ovi nizi rodjaci su malo popusili al jbg. a brat je inace bia skroz normalne visine/gradje, al u zadnje 3 godine je narasta pun k, doslovno se udupla u visinu
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.