Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2012., 09:41   #1581
pozdrav

ja bi se ovdje zahvalila jednom gospodinu pomorcu,kao i jednoj gospodji koji su nam pomogli da nam ne isključe struju i bar malo meni i djeci uljepšaju blagdane
__________________
ko se nije rodija s dišpetom u sebi,ne moze zajebati sve zivotne bure i oluje
Samo Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 15:00   #1582
Pitanje za sve prisutne , posto zivimu Zagrebu gdje bi trebao napraviti Pomorsku knjizicu ???
Petrobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 19:33   #1583
Quote:
Petrobras kaže: Pogledaj post
Pitanje za sve prisutne , posto zivimu Zagrebu gdje bi trebao napraviti Pomorsku knjizicu ???
vidin da si dobija odgovor na drugon forumu sritno!
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 19:42   #1584
Quote:
Petrobras kaže: Pogledaj post
Pitanje za sve prisutne , posto zivimu Zagrebu gdje bi trebao napraviti Pomorsku knjizicu ???
Lučka kapetanija u Rijeci, to je najbliže gdje ćeš taj dokument izvaditi, pretpostavka je da imaš sve ostale dokumente koji su ti potrebni da bi izvadio knjižicu, uostalom mogu ti oni to poslati i poštom, ako ti se ne da ići u Rijeku osobno.
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 21:45   #1585
Quote:
batelant kaže: Pogledaj post
vidin da si dobija odgovor na drugon forumu sritno!
hvala , sve mi je jasno , a srece ce mi i trebati . plovim 30 god , zadnjih 7 na offshore i sada me porezna ganja , pa moram ponovo aktivirati matrikulu i prijaviti se
Petrobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 14:10   #1586
Quote:
Petrobras kaže: Pogledaj post
hvala , sve mi je jasno , a srece ce mi i trebati . plovim 30 god , zadnjih 7 na offshore i sada me porezna ganja , pa moram ponovo aktivirati matrikulu i prijaviti se
jesi na nasoj matrikuli ili... ubiti pitan gluposti nisi cim je moras aktivirat... sta ti porezna radi?
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 20:15   #1587
Quote:
batelant kaže: Pogledaj post
jesi na nasoj matrikuli ili... ubiti pitan gluposti nisi cim je moras aktivirat... sta ti porezna radi?
Zvali su me radi dokazivanja porijekla imovine , a inace sam na mirovinsko prijavljen kao poljoprivrednik. Sada slijedi dalje , moram prikazati gdje radim , a to znaci da se trebam prijaviti kao pomorac i sve dalje , dokazivanje da sam 183 dana godisnje van Hrvatske . No sve je jos u postupku kod porezne , pa cu vidjeti sto i kako dalje kad se vratim kuci
Petrobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 20:27   #1588
e da da porijeklo imovine i mislija san da nece nac shemu kako ukebat ekipu sta ne naviga na nasu matrikulu... koji su to smradovi... nije dovoljno sta doneses pare u RH i placas sva sranja ovde... nego te/nas jos ebu sa ovin pizdarijama...
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 22:48   #1589
Quote:
batelant kaže: Pogledaj post
e da da porijeklo imovine i mislija san da nece nac shemu kako ukebat ekipu sta ne naviga na nasu matrikulu... koji su to smradovi... nije dovoljno sta doneses pare u RH i placas sva sranja ovde... nego te/nas jos ebu sa ovin pizdarijama...
Da i ja sam mislio da ce biti tako , ali ocito je porezna pocela raditi svoj posao kako treba , fali drzavi novca. Do sada nisam nista trazio od drzave i nisam nista ni davao , je da sam svu svoju zaradu trosio u hrvatskoj ali ko mari za to , ocito ako imas 2 stana i 2 auta ti si"" bogat covjek"" i red je da i drzavi platis
Petrobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 00:10   #1590
Quote:
Petrobras kaže: Pogledaj post
Da i ja sam mislio da ce biti tako , ali ocito je porezna pocela raditi svoj posao kako treba , fali drzavi novca. Do sada nisam nista trazio od drzave i nisam nista ni davao , je da sam svu svoju zaradu trosio u hrvatskoj ali ko mari za to , ocito ako imas 2 stana i 2 auta ti si"" bogat covjek"" i red je da i drzavi platis
e pocela da... bilo bi to lipo da nisu dvostruka mjerila... ali dobro to je druga i duga tema... a o tome da nedajemo hm kroz svaki proizvod od cackalice pa do auta 25% ide drzavi pa sad... ipak ''ulijemo'' pare u RH proracun koje nisu prilivanje iz supljeg u prazno nego direktni priliv love iz vani...
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 11:46   #1591
sritan sv nikola svima onima koji ga slave po julijajnskom kalendaru! zivili!
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 21:23   #1592
sablja,mačeta donešena sa plovidbi

mozda sam zalutala na vaš forum,ali imam jednu molbu imam neprocjenjivu stvar predivnu sablju,mačetu s predivnom izrezbarenom futrolom,donešenom iz iraka il irana i plovidbe svjetskim morima,dar od mog rodjaka koju čuvam godinama,al sad bi je zbog velikih financijskih teškoča htjela negdje il nekome prodati,pa mi molim vas nadjite nekoga,pp
__________________
ko se nije rodija s dišpetom u sebi,ne moze zajebati sve zivotne bure i oluje
Samo Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2012., 01:25   #1593
sanja pomorci su poznati po kupovanju sablji i slonovace od provjerenih trgovaca sritno s tin!
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2012., 22:54   #1594
Sretan Bozic i Nova Godina svim pomorcima i njihovim obiteljima , a posebno onima koji su trenutno daleko od svojih domova
Petrobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 19:52   #1595
Cestit i Blagoslovljen Bozic onima sta navigaju na brodu i familiji sta naviga doma, mirno more i sritan povratak kucama!
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 11:25   #1596
POZDRAV

Čestit i blagoslovljen Božić svima!!!! novi sam na forumu i molim ako itko zna što o firmi envoy energy oil and gas. dobio sam njihovu ponudu za posao i odma su mi poslali ugovor da potpišem, toliko je idealno, da me strah da nije kakva muljaža.unaprijed zahvaljujem!!!
timunjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 11:36   #1597
Quote:
timunjer kaže: Pogledaj post
Čestit i blagoslovljen Božić svima!!!! novi sam na forumu i molim ako itko zna što o firmi envoy energy oil and gas. dobio sam njihovu ponudu za posao i odma su mi poslali ugovor da potpišem, toliko je idealno, da me strah da nije kakva muljaža.unaprijed zahvaljujem!!!
s kojeg si maila dobija ponudu? mos odma po tome dosta znat ako nije neki javni email servis onda je moguce da je ponuda prava... ali provjeri zovi na telefon/skype...
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 13:53   #1598
Quote:
batelant kaže: Pogledaj post
s kojeg si maila dobija ponudu? mos odma po tome dosta znat ako nije neki javni email servis onda je moguce da je ponuda prava... ali provjeri zovi na telefon/skype...
A zva sam prije uru vrimena na mobitel, niko se ne javlja. mail je [email protected], imaju i stranicu na webu. ništa, probat ću na fiksni telefon. prijatelju, tebi svakako veliko hvala! budi pozdravljen!
timunjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 22:44   #1599
pozdrav, zanima me da li je engine cadet i app. electrician isto??? ili se tu misli na nesto drugo.... please help, da se nebrukam po aplikacijama!!! tnx
lovac07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 20:39   #1600
nista od tog posla

evo pogledaj link vezanu za tu tvoju ponudu
http://www.fraudwatchers.org/forums/...ad.php?t=59189
nino_st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.