Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2015., 20:01   #581
@ princess krafna - ak mislis nekaj kupiti od Valere kupuj jer ti je vecina rasprodana i ostali izlozbeni primjerci. Meni danas telefonski povukli iz Rijeke zadnji original od jednog modela
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 12:19   #582
Smile HITNOO!

Pozdrav svima!

Zanima me koji su najbolji fenovi za do 250 kn i gdje predložene kupiti i Zg-u?

(Budući da se baš ne razumijem u to što jedan fen čini dobrim, tražim nešto što će mi u kratkom roku osušiti kosu i biti što tiši )
Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 03:46   #583
Molim preporuku koji od ova 3 uzeti, ako tko koristi

valera swiss power 4 ever

parlux 3800 eco ceramic IC

parlux 385 IC
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 21:30   #584
Parlux su profesionalni fenovi s dugogodisnjim iskustvom, provjereni u vrhunskim salonima i s njima ne mozes pogrijesiti
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:19   #585
Jel se ovo isplati?
http://www.elipso.hr/prilika/rowenta...cv4921-akcija/

Da me ne navuku
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 20:49   #586
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
Jel se ovo isplati?
http://www.elipso.hr/prilika/rowenta...cv4921-akcija/

Da me ne navuku
Mislim da ovo nije neka ultra ponuda, jer se za te novce da naći sličnih fenova stalno (npr remington). Ovaj ima ione/keramičku rešetku ili tako nešto? ako nema ništa od toga, onda se definitivno ne isplati nikako

Možda ti nabava.net bude korisna stranica, tamo možeš uspoređivati cijene jednog proizvoda po različitim dućanima
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 12:02   #587
http://www.lookfantastic.com/diva-pr.../10575702.html
Što mislite o ovome? I nigdje ne piše, ima li normalnu utičnicu?
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 22:07   #588
Piše da dolazi sa setom UK i europskih utičnica u zadnjem odlomku. Ali ako ne misliš fen kupovati negdi drugo, ova stranica ti više ne šalje stvari van Ujedinjenog Kraljevstva.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 23:21   #589
Hvala na info, nisam imala pojma... A šalje li hqhair? Tamo je ista cijena pa mi je svejedno od kud ću naručiti... Nikad nisam ništa naručivala sa tih stranica pa eto kao što se vidi nisam upućena
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Piše da dolazi sa setom UK i europskih utičnica u zadnjem odlomku. Ali ako ne misliš fen kupovati negdi drugo, ova stranica ti više ne šalje stvari van Ujedinjenog Kraljevstva.
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:03   #590
Ne znam za HQhair, mislim da isto ne jer spadaju pod istu krovnu firmu. Nisam sigurna, ali mislim da od svih tih britanskih beauty stranica još samo feelunique šalje stvari k nama.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:53   #591
da, ne salje ni hqhair, provjereno... Bas steta...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 11:41   #592
Talijanski Gamma Piu ima super fenove. Dreox je isto dobar. Label.m-ov predobar...
mirjanamalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 18:44   #593
oooh, taman kad mislim da sam apsolvirala temu evo hrpa novih marki za koje nikad cula... Ima li toga kod nas? Odustajem od narucivanja od tko zna kuda! Spremna sam dati do 500 kn za fen! Ok slinim na hgd i valeru ali ipak, nisam frizer niti idem na modnu pistu svaki dan tako da mi zbilja ne treba svemirsko cudo od fena za 1000 kn!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 23:22   #594
Ma niti ne moraš dati prek 500 kn za kvalitetan fen... Znam da se tu spominju svakakvi nekakvi, al ja sam ti za jedno 250 kn još prije kojih 8 godina u Konzumu kupila Rowentin fen - jak, keramika, ioni - dan danas me služi ko da sam ga jučer kupila.

Ako si baš želiš Valeru, gle u Elipso, ima ih i ispod 500 kn. I Braun na 20% sniženja od 15.8. do 25.9.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 09:05   #595
Hvala, baš mjerkam Braun u Elipsu, mislim da ću na kraju njega kupiti...
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 09:13   #596
Quote:
sunnyflower kaže: Pogledaj post
Hvala, baš mjerkam Braun u Elipsu, mislim da ću na kraju njega kupiti...
Imam ti Valeru 7200, bila je na nekom popustu prije par godina 375 kn. U usporedbi s nekoliko Braun fenova, ona je 100 puta bolja, ne napuše i ne isuši kosu kao Braun.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 11:59   #597
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Ne znam za HQhair, mislim da isto ne jer spadaju pod istu krovnu firmu. Nisam sigurna, ali mislim da od svih tih britanskih beauty stranica još samo feelunique šalje stvari k nama.
ja prosli mjesec narucila s hq i salju k nama. a prekjucer narucila s look-a paket, isto salju. njihove cijene su malo vise napuhane naspram onih na feel-u, ali se sad tamo placa shipping pa ispadne isto ako je iznos ispod 50 eura.. tj. ovisno sto se kupuje

Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Ma niti ne moraš dati prek 500 kn za kvalitetan fen... Znam da se tu spominju svakakvi nekakvi, al ja sam ti za jedno 250 kn još prije kojih 8 godina u Konzumu kupila Rowentin fen - jak, keramika, ioni - dan danas me služi ko da sam ga jučer kupila.

Ako si baš želiš Valeru, gle u Elipso, ima ih i ispod 500 kn. I Braun na 20% sniženja od 15.8. do 25.9.
ja sam imala cijeli zivot rowentine, braun itd fenove.. i nije istina da nema razlike. prosli mjesec sam se pocastila sa ghd fenom i ne mogu se nacuditi rezultatima koje dobivam.. inace mi kosa nakon susenja bude kao griva, a s ghd-om bude sjajna, mekana i izgleda njegovano.. ja bih definitivno ulozila u malo skuplji fen.. za valeru ne znam kakvi su, nisam citala review-ove
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 13:22   #598
Imam već godinama ovaj fen - Braun Creation 1900W, s ionima (onom tipkom za hladni zrak itd.):

http://www.njuskalo.hr/susila-fen/br...oglas-17799896

...ali ostavljam ga na moru u vikendici preko godine da ne moram uvijek vući iz Zagreba. Uvijek sam mislila fen kao fen i da mi kosa slučajno ispadne puno bolja s tim Braun fenom na moru, ali sad na temi vidim da je to čitava nauka. U Zagrebu imam neki Philipsov i Rowentin i nisam baš zadovoljna s njima, ovaj Braun je definitivno puno bolji i puno brže posušim kosu s njim (ne znam koja je brzina puhanja), a kosa super izgleda, jako sjajna, podatna, mekana i uopće ne isušuje kosu.

Sad gledam na elipsu, pošto sam s ovim Braunovim zadovoljna, da li da nabavim neki Braun novije generacije (za Zagreb, ovaj ostaje u viksi ). Vidim na popisu da imaju te ionske za koje navode da je veća brzina sušenja, morali bi biti dobri kad mi je ovaj stariji model tako dobar.

Ili koji bi Valerin model od ovih na popisu u elipsu sad bio najbolji?

Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Imam ti Valeru 7200, bila je na nekom popustu prije par godina 375 kn. U usporedbi s nekoliko Braun fenova, ona je 100 puta bolja, ne napuše i ne isuši kosu kao Braun.
Ima li još uvijek taj model za kupiti? Ili koji bi bio aktualni pandan tom modelu, recimo od ovih koje trenutno imaju u elipsu?

Quote:
Little Sophia kaže: Pogledaj post
ja sam imala cijeli zivot rowentine, braun itd fenove.. i nije istina da nema razlike. prosli mjesec sam se pocastila sa ghd fenom i ne mogu se nacuditi rezultatima koje dobivam.. inace mi kosa nakon susenja bude kao griva, a s ghd-om bude sjajna, mekana i izgleda njegovano.. ja bih definitivno ulozila u malo skuplji fen.. za valeru ne znam kakvi su, nisam citala review-ove
Sad sam izgubljena. Koji su ti ghd, gdje si ga kupila?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 13:36   #599
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Imam već godinama ovaj fen - Braun Creation 1900W, s ionima (onom tipkom za hladni zrak itd.):

http://www.njuskalo.hr/susila-fen/br...oglas-17799896

...ali ostavljam ga na moru u vikendici preko godine da ne moram uvijek vući iz Zagreba. Uvijek sam mislila fen kao fen i da mi kosa slučajno ispadne puno bolja s tim Braun fenom na moru, ali sad na temi vidim da je to čitava nauka. U Zagrebu imam neki Philipsov i Rowentin i nisam baš zadovoljna s njima, ovaj Braun je definitivno puno bolji i puno brže posušim kosu s njim (ne znam koja je brzina puhanja), a kosa super izgleda, jako sjajna, podatna, mekana i uopće ne isušuje kosu.

Sad gledam na elipsu, pošto sam s ovim Braunovim zadovoljna, da li da nabavim neki Braun novije generacije (za Zagreb, ovaj ostaje u viksi ). Vidim na popisu da imaju te ionske za koje navode da je veća brzina sušenja, morali bi biti dobri kad mi je ovaj stariji model tako dobar.

Ili koji bi Valerin model od ovih na popisu u elipsu sad bio najbolji?


Ima li još uvijek taj model za kupiti? Ili koji bi bio aktualni pandan tom modelu, recimo od ovih koje trenutno imaju u elipsu?



Sad sam izgubljena. Koji su ti ghd, gdje si ga kupila?
Mislim da je model 7000 kao moj stari 7200, imaš i model 8000 koji ima 2000W.
Vidi malo karakteristike na http://www.valera.com/en/Products/Pr...nal/Hairdryers
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 14:04   #600
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Mislim da je model 7000 kao moj stari 7200, imaš i model 8000 koji ima 2000W.
Vidi malo karakteristike na http://www.valera.com/en/Products/Pr...nal/Hairdryers
Mjerkala sam ovaj Braun:
http://www.elipso.hr/mali-kucanski/fenovi/BRAUN-HD580/
dok nisam tu na temi pročitala o Valeri.

U elipsu imaju Valeru 7000, a taj 8000 izgleda nemaju, a ne da mi se naručivati izvana. Sad ne znam, je li sigurno Valera bolja? Nije mi žao duplo platiti, ako je sigurno osjetno bolja.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.