Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2011., 11:33   #1
Lightbulb Fatmagül'ün Suçu Ne / spoileri



Turska serija, drama, koja je meni otela srce :-)

Druga sezona pocinje u cetvrtak. 8.9. u 20:00 sati.

Fatmagülün Suçu Ne 2.Sezon Fragman
http://www.youtube.com/user/fatmagul.../3/HOSKnTK6VW0

Fatmagülün Suçu Ne 2.Sezon Fragman 2
http://www.youtube.com/user/fatmagul.../1/N3oXwmj-77g

Fatmagülün Suçu Ne 2.Sezon Fragman 3
http://www.youtube.com/user/fatmagul.../0/YYb93gVvNCA
klepetusa is offline  
Old 02.09.2011., 11:38   #2
Serija je fenomenalna... tema teska... ja sam na 34toj epizodi i sve pohvale za Beren i Engin kako iznose svoje likove... Ma cela glumacka ekipa je odlicna, nemam zamerki.

Hvala sto si pokrenula temu, bas sam se pitala hoce li ko krenuti???

Nesto se pitam da li je Asu stvarno abortirala ili samo to rekla Mustafi??? I ona Mukardes, hoce li konacno prestati da petlja stvari, a svaka joj cast za hod i stav... ))

\Pozz
KlinkaNis is offline  
Old 02.09.2011., 11:57   #3
Quote:
KlinkaNis kaže: Pogledaj post
Hvala sto si pokrenula temu, bas sam se pitala hoce li ko krenuti???

Nesto se pitam da li je Asu stvarno abortirala ili samo to rekla Mustafi??? I ona Mukardes, hoce li konacno prestati da petlja stvari, a svaka joj cast za hod i stav... ))

\Pozz
Mrvica me malo pogurnula...hvala joj
Kad sam ja pocela gledati cinilo mi se da sam prilicno usamljena, ali sad nas se vec nesto i sakupilo...

Ako/kad seriju pocne prikazivati BHT1 moze se otvoriti novi topic za one koji gledaju prvi put i ne vole spoilere.

U casu kad je Asu rekla da je abortirala nisam ni ja bila sigurna da je tome stvarno tako, ali sad kad je Mustafa ubio Vurala cini mi se da je bolje da jest.
Muki ce na par epizoda biti med i mlijeko, ali poslije ne vjerujem bas...mozda ce generalno stati na stranu FG, ali u prirodi joj je da stalno nesto petlja
klepetusa is offline  
Old 02.09.2011., 12:17   #4
vidis ja volim spojlere ili tips... mi smo pokrenuli diskusiju na FB o seriji pa mi tako kazu ponesto... a ima puno koji su gledali koji gledaju seriju... narocito sada kada nam je Velicanstveni Joe sve to spakovao i postavio na MU...

Joe jos jednom hvala ako navratis!!!

Muki mi je zakon zena... znaci stalno joj se nesto mota po glavi, smislja petlja... joj najaca je bila kada je prisluskivala Fat i Ebe kako citaju pismo a Kerim je vidi... joj koliko sam se smejala... ali dobi ona batine... dosla sam do dela kada su otvorili restoran i stize joj cvece od Mustafe koje on nije poslao.

U globalu u celoj prici najvise ispastaju Mustafa, Kerim i Fat...

Serija stvarno ima tesku temu i super su prikazali kako se ko nosi sa svojim grehom... recimo Valura ubija griza savest, ali zeli da se iscupa, Selim je malo priglup i nema svoj stav, samo da ostane sa Melt, a Erdogan je jak lik, bori se za svoj polozaj, igra prljavo ali i mora tako zbog ljudi koji ga okruzuju... jedino tako moze da se odrzi... najludji je bio kada ukrao pistolj iz sefa i onako pokazuje na kam...Kerim je ono kao decko iz komsiluka... pokusava da se iskupi za svoju gresku...

bas me cure interesuje vase misljenej o Selimu, Vularu i Erdoganu???
KlinkaNis is offline  
Old 02.09.2011., 12:36   #5
Quote:
KlinkaNis kaže: Pogledaj post
vidis ja volim spojlere ili tips... mi smo pokrenuli diskusiju na FB o seriji pa mi tako kazu ponesto... a ima puno koji su gledali koji gledaju seriju... narocito sada kada nam je Velicanstveni Joe sve to spakovao i postavio na MU...
U pravu si, hvala Joe

Quote:
KlinkaNis kaže: Pogledaj post
bas me cure interesuje vase misljenej o Selimu, Vularu i Erdoganu???
U prave ladice si ih svrstala...Vural se stvarno kaje i ne moze se nositi s tim sto se dogodilo, međutim nije dovoljno hrabar da prizna istinu nazalost...Selim je labilan karakter, ovisi o tome kako ga postavi Erdogan ili netko drugi...da ga se pritisne samog brzo bi propjevao...e...a Erdogan se ne kaje ni zeru...prestrasno

U cijeloj toj prici gotovo jednako mi se gade njihovi roditelji...i ja sam roditelj i razumijem ljubav prema djetetu, ali to sto oni rade nema opravdanja...bas me zanima kako ce zavrsiti pricu s njima...i s Munir beyom

Zadnje uređivanje klepetusa : 02.09.2011. at 13:49.
klepetusa is offline  
Old 02.09.2011., 13:23   #6
ja jedva čekam da ova serija krene na tv-u,nemam srca je gledati preko računara nije mi isti doživljaj al odkada sam pročitala sinopsis me privukla..
-zvjezdica is offline  
Old 02.09.2011., 13:32   #7
cure, mene je trejler tj. reklama za samu seriju kada je tek počinjala jako privukla. nisam htjela ništa tražiti preko YT, nego sam se nadala da će neka naša TV kuća otkupiti seriju. sve mi se čini da ipak neće. međutim, ne znam gdje bih je sada mogla gledati sa prijevodom (1. sezona)?
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 02.09.2011., 13:48   #8
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
cure, mene je trejler tj. reklama za samu seriju kada je tek počinjala jako privukla. nisam htjela ništa tražiti preko YT, nego sam se nadala da će neka naša TV kuća otkupiti seriju. sve mi se čini da ipak neće. međutim, ne znam gdje bih je sada mogla gledati sa prijevodom (1. sezona)?
BHT1 je najavio seriju od jeseni tako da je vrlo vjerojatno da ce netko stavljati na YT s nasim prijevodom...pricekaj Minchi malo...

...na mrezi nema s prijevodom...mozes skidati s megauploada ili skidati s sluzbenog YT kanala i posebno eng subove koji su na adresi https://sites.google.com/site/whatis...t/fatmagulsubs s time da epizode od 3-8 nisu prevedene
klepetusa is offline  
Old 02.09.2011., 13:54   #9
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
BHT1 je najavio seriju od jeseni tako da je vrlo vjerojatno da ce netko stavljati na YT s nasim prijevodom...pricekaj Minchi malo...

...na mrezi nema s prijevodom...mozes skidati s megauploada ili skidati s sluzbenog YT kanala i posebno eng subove koji su na adresi https://sites.google.com/site/whatis...t/fatmagulsubs s time da epizode od 3-8 nisu prevedene
hvala ti klepetusa!!! znači ići će na BHT1? čekaj, to nije FTV nego još neki drugi kanal, zar ne? ja imam MAXTV pa moram pogledati da li hvatam taj kanal. u svakom slučaju SUPER!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 02.09.2011., 14:26   #10
ako se počne prikazivati na BHT1 a čim su pustili i najavu onda će vjerovatno uskoro biće sigurno epizode postavljane natabanu,ona postavljaju sve turske serije iz regiona
-zvjezdica is offline  
Old 02.09.2011., 14:37   #11


Kerim: ,,Znam da nikad neces zaboraviti proslost...znam da mi nikad neces oprostiti...znam da me nikad neces voljeti...usprkos svemu...svemu usprkos zelim samo malo nade...''

Ima li nade?



Var!

Mene fascinira lik Kerima...dobar decko kome se zbog jedne greske preko noci zivot promijeni...osjecaj krivice...kajanje...zelja da se iskupi za ucinjeno i da pomogne FG...bez obzira na nacin na koji ga ona tretira...bez obzira na sve sto mu je izgovorila...uvijek joj prilazi njezno i s nadom bez imalo agresivnosti...s obzirom na to koliki je mogao bi je prisiliti na sve, ali ne on je izabrao ljubav i strpljenje...
Engin Akyurek u ulozi Kerima je fenomenalan odabir...docarao ga je savrseno...iako nije bio na popisu u inicijalnom sastavu drago mi je sto on na kraju glumi
klepetusa is offline  
Old 02.09.2011., 14:52   #12
Promo-BHT 1
http://www.youtube.com/watch?v=6LeHi-Rav8g
S.N.O.B is offline  
Old 02.09.2011., 15:00   #13
Beren Saat
Ne sumnjam da je serija dobra samo zbog nje.

Jel mi može netko ukratko reć o čemu se radi?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 02.09.2011., 15:21   #14
zvjezdica, na veliku žalost natabanu samo postavlja tuđe i tek ako će netko postavljati drugi, onda će to on staviti na svoj kanal...nadam se da će se ipak naći netko tko će postavljati, bilo bi stvarno šteta, jer serija je stvarno dobra i bilo bi šteta ne gledati

minči i ja se nadam da je to na maxtv...

lolita imaš dosta o seriji na temi od beren, pa možeš pročitati, ali koliko sam ja razumjela, a nisam gledala, nego samo čitala, četiri prijatelja siluju djevojku koja je zaručena, ali poslije to negiraju i zaručnik povjeruje, ali jedan od ove četvorice se ženi za nju, ali ona ne može zaboraviti što joj se dogodilo....to ukratko

inače kad će početi serija za one koji neće spojlati, jer se ne može otvoriti na glavnoj temi jer serija nije u hrvatskoj, može se raditi da se spojleri pišu bijelim slovima, to smo radili na AvC temi, napiše se spojler na vrju i bijela slova, pa onda tko želi čita, a tko ne ne vidi
mrvica 1234 is offline  
Old 02.09.2011., 15:27   #15
tnx na info, evo na engl. sve o seriji na stranicama KANAL D. mene je trejler privukao samo tako.

http://sales.kanald.com.tr/series/02.html
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 02.09.2011., 15:32   #16
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Beren Saat
Ne sumnjam da je serija dobra samo zbog nje.

Jel mi može netko ukratko reć o čemu se radi?
I ja sam pocela gledati zbog Beren, ali vjeruj mi da je cijela ekipa dobra.

Ukratko: FG je djevojka zarucena za Mustafu. Erdogan, Selim, Vural i Kerim su prijatelji koji poslije Selimovih zaruka zavrse na plazi pod utjecajem alkohola i pokoje tabletice. Pred jutro FG koja krene ispratiti zarucnika ribara naleti na cetvorku. Nesto sto je zapocelo kao zafrkancija zavrsi kao nocna mora. Trostruko silovanje. Zarucnik joj okrene leđa, a da ju nije ni saslusao. Da bi se istina zataskala FG i Kerim prisiljeni su ozeniti se i preseliti se u Istanbul.
klepetusa is offline  
Old 02.09.2011., 15:49   #17
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
inače kad će početi serija za one koji neće spojlati, jer se ne može otvoriti na glavnoj temi jer serija nije u hrvatskoj, može se raditi da se spojleri pišu bijelim slovima, to smo radili na AvC temi, napiše se spojler na vrju i bijela slova, pa onda tko želi čita, a tko ne ne vidi
Moze i tako, ali ja sam otvorila ovu temu FGSN 2. Sezon koja na neki nacin jest spoiler tema, ali mi je nestalo pola naziva.
Moderator? Zasto?
Ako i kad se serija pocne prikazivati u 'nasim krajevima' zasluziti ce temu serije za 'nove' gledatelje...
klepetusa is offline  
Old 02.09.2011., 16:16   #18
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
Moze i tako, ali ja sam otvorila ovu temu FGSN 2. Sezon koja na neki nacin jest spoiler tema, ali mi je nestalo pola naziva.
Moderator? Zasto?
Ako i kad se serija pocne prikazivati u 'nasim krajevima' zasluziti ce temu serije za 'nove' gledatelje...
nažalost ne tako ti je bilo i s AvC, on se prikazivao na FTV i još je trajala sezona u turskoj, ali nije se moglo samo jedna na spojlerima, ali sve se da dogovoriti, nije bilo problema

upravo provjerila nažalost nema na maxtv BHTV, znači morat ću se nadati da će to netko postavljati

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 02.09.2011. at 16:32.
mrvica 1234 is offline  
Old 03.09.2011., 01:43   #19
joj o Kerimu mogu vam pisati dve strane.... decko je na mestu... ali on je nije silovao... ali je njegova greska sto nije ih pokusao spreciti... moram da spremam dorucak... u svakom slucaju gledajte seriju... prikazuje kako taj uzasan zlocin utice na razlicito na ljude... ima puno predivnih recenica koje izgovara Kerim ali i Beren...

Klepetusa odlicno si izvela sa slicicama... ja sam dosla do 35 ep... uf sto mi milo sta im rade u zatvoru... da vide akko je kada se neko na njih izivljava

pisemo se curice
KlinkaNis is offline  
Old 03.09.2011., 12:36   #20
Quote:
KlinkaNis kaže: Pogledaj post
Klepetusa odlicno si izvela sa slicicama... ja sam dosla do 35 ep... uf sto mi milo sta im rade u zatvoru... da vide akko je kada se neko na njih izivljava
Hvala
Problem je jedino sto Erdogan nikad nece shvatiti poruku jer je zao u dusi

Fatmagul (Beren saat)



Djevojka cista srca...nakon sto rano izgubi roditelje zivi s hajmo reci mentalno sporijim bratom i njegovom 'zanimljivom' zenom...moze li se oporaviti od teske traume...mogu li joj u tome pomoci osobe koje dozivljava kao neprijatelje?





klepetusa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.