Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2011., 21:08   #61
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
@Mamina Princeza uffff ta mi je fotka njamiiii
..tak sam i ja reagirala kad sam ju vidla..baš je ono pravi macho frajer...totalno grrrrrrrrrrrrrrrrr...

već se vidim kak sam ga stisnula uza zid...da ga malo pregledam...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 04.01.2011., 21:19   #62
- ako mu je ovo supruga ... nije mi nesto!



- valjda na pauzi ...


... tezak li je ovaj glumacki zivot ... uhhh tezak, al' sta bi ... mora se ...


Mamina_Princeza imas dobro oko! Opet pravo u sridu! Cekamo dalje ...
monimalu is offline  
Old 04.01.2011., 21:30   #63
...evo još malo slikica...nisu sve pravu u sridu...al trudim se... monimalu

__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 04.01.2011., 21:42   #64
[QUOTE=monimalu;30891716]- ako mu je ovo supruga ... nije mi nesto!

to mu je supruga..ona glumi u ezelu..odnosno pojavit ce se u kasnijim epizodama...
danyyy is offline  
Old 05.01.2011., 00:06   #65
Quote:
to mu je supruga..ona glumi u ezelu..odnosno pojavit ce se u kasnijim epizodama..
da , da ramizova kćerka

ma u svakom slučaju ona je mni simatična, al asi mi nekako puno bolje izgleda s demirom


i da kako volim kad muško ima fine očale joooj prvo ezel, pa demir ...ah obojici divnooo stoje
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 05.01.2011., 00:37   #66
http://www.youtube.com/watch?v=gigYhmsPCSU

jel ovo naš demir


http://www.youtube.com/watch?v=H3yAUg-gb4Q
i žena mu je ovdje
hahah...glazba je čudo i očale
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 05.01.2011., 00:43   #67
Ask ve Ceza - jel nektko gledao slučajno ...čini mi se da nije loša...ev piše da je mini serija, al nešto puno ep ima
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 05.01.2011., 00:51   #68
nikako mu supruga ne pristaje ... asi i on su mi kao nokat i prst!
Mina is offline  
Old 05.01.2011., 00:52   #69
Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=gigYhmsPCSU

jel ovo naš demir


http://www.youtube.com/watch?v=H3yAUg-gb4Q
i žena mu je ovdje
hahah...glazba je čudo i očale
Ja sam odgledala ovaj film, sve u svemu, pa i nisam nesto odusevljena, mislim da on moze i bolje, a ova Baren mi nesto ne lezi inace, sva mi je nekako prozracna, ja licno ne volim taj tip zenske lepote...

A Burcin u ovom klipu....mislim da jos puno treba da radi na sebi, ona se toliko napreze u tim scenama gde treba pokazati neku jacu emociju da deluje bas izvestaceno
bbojanas is offline  
Old 05.01.2011., 00:54   #70
Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
Ask ve Ceza - jel nektko gledao slučajno ...čini mi se da nije loša...ev piše da je mini serija, al nešto puno ep ima
ja gledam, i jako mi se sviđa. Danas je uTurskoj išla 39 ep. ( 2.sezona)
sortiadictos is offline  
Old 05.01.2011., 00:56   #71
Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
Ask ve Ceza - jel nektko gledao slučajno ...čini mi se da nije loša...ev piše da je mini serija, al nešto puno ep ima
bacila pogled ja nekoliko puta, ima dosta ep. sa engleskim titlom, za sada me prica nesto ne privlaci, ima i nasilja, mafije, zenidbe zbog casti itd, Savas je dosta drugaciji lik od Demira, a i naravno, mislim da glavna glumica nije bas najsrecnije izabrana
bbojanas is offline  
Old 05.01.2011., 00:57   #72
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
ja gledam, i jako mi se sviđa. Danas je uTurskoj išla 39 ep. ( 2.sezona)
@sortiadictos, gde pratis?
bbojanas is offline  
Old 05.01.2011., 01:08   #73
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
@sortiadictos, gde pratis?
yt, ima nešto sa eng. titlovima, ali ne previše. Meni se glavna glumica nije baš nešto sviđala u početku, no sad mi je ok, a u posljednjim ep. je puno zgodnija.
Savas je bitno drukčiji lik od Demira. Meni je priča zanimljiva, velika zavrzlama, istina ima nasilja, borbe klanova, krvna osveta itd.
sortiadictos is offline  
Old 05.01.2011., 01:09   #74
Joj, kako je on meni dobar sa tim šalom oko vrata. Baš djeluje nekako buntovno, prkosno.
Ma
ema_kali is offline  
Old 05.01.2011., 01:12   #75
Quote:
yt, ima nešto sa eng. titlovima, ali ne previše. Meni se glavna glumica nije baš nešto sviđala u početku, no sad mi je ok, a u posljednjim ep. je puno zgodnija.
Savas je bitno drukčiji lik od Demira. Meni je priča zanimljiva, velika zavrzlama, istina ima nasilja, borbe klanova, krvna osveta itd.
tražim ja na yt , ev vidim da nema nešto puno ... a sviđa mi se radnja u seriji ...
a vidim i glume dosta poznatih lica, samo mi glavna glumica ne paše nešto...al pogledam malo pa se vjer predomislim
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 05.01.2011., 01:15   #76
Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
tražim ja na yt , ev vidim da nema nešto puno ... a sviđa mi se radnja u seriji ...
a vidim i glume dosta poznatih lica, samo mi glavna glumica ne paše nešto...al pogledam malo pa se vjer predomislim

ima oko 12 ep, sad sam baš pogledala, također sam našla sa rum. i bug titlovima

nije ni meni pasala, kažem.. tek u kasnijim epizodama, u prvoj mi je koma izgledala, no solidna je glumica
sortiadictos is offline  
Old 05.01.2011., 01:19   #77
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
ima oko 12 ep, sad sam baš pogledala, također sam našla sa rum. i bug titlovima

nije ni meni pasala, kažem.. tek u kasnijim epizodama, u prvoj mi je koma izgledala, no solidna je glumica
uh ako se naložim da gledam, oo ko će sve stić ... ev malo sam prelistala 1 ep ..i opet znači poslije 12 ep google translator radi
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 05.01.2011., 01:26   #78
Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
uh ako se naložim da gledam, oo ko će sve stić ... ev malo sam prelistala 1 ep ..i opet znači poslije 12 ep google translator radi
ma meni je ovo najveci problem, zato nekako i odolevam, bila sam na ivici da pocnem da je pratim ozbiljno, kad'sam skapirala da je pocela Asi u Hrv., pa sada idem od pocetka , uz sve druge obaveze ima da mi puknu i brak i posao i sve zivo
bbojanas is offline  
Old 05.01.2011., 01:28   #79
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
ma meni je ovo najveci problem, zato nekako i odolevam, bila sam na ivici da pocnem da je pratim ozbiljno, kad'sam skapirala da je pocela Asi u Hrv., pa sada idem od pocetka , uz sve druge obaveze ima da mi puknu i brak i posao i sve zivo
ma prikazivat ću je jednom tjedno na yt kao što u turskoj inače rade sa serijama , pa nekako ubacim u raspored
ev uči me majka plest , pa možda gledajući serije naučim nešto korisno...hahah..taman uz ovu
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 05.01.2011., 01:34   #80
Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
ma prikazivat ću je jednom tjedno na yt kao što u turskoj inače rade sa serijama , pa nekako ubacim u raspored
ev uči me majka plest , pa možda gledajući serije naučim nešto korisno...hahah..taman uz ovu
ako krene zaraza ovde i sa tom serijom, eto novog topica, pa novih slika, analiza, treba i to sve ispratiti

a ti taman mozes jedan sal da ispletes pa ga posaljes Demiru/Muratu
bbojanas is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.