Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2011., 01:43   #81
Quote:
a ti taman mozes jedan sal da ispletes pa ga posaljes Demiru/Muratu
eto moj demire/murate ako ikada naletiš na ovo , javi ti meni..trnutačno samo sive boje imam, al za tebe nabavim koju god hoećš...
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 05.01.2011., 09:41   #82
Quote:
eadem kaže: Pogledaj post
Evo njega i Tube izvan seta
Kako si samo pašu, odličan par bi bili
V element is offline  
Old 05.01.2011., 14:05   #83
a vidi njih dvojice



__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 05.01.2011., 14:24   #84
pazi buraka gore na slici! ... mislim, mora se definitvno priznati da su turci zgodni! šta jes-jes ...
Mina is offline  
Old 05.01.2011., 14:28   #85
Burak, lik
Altina01 is offline  
Old 05.01.2011., 14:31   #86
hahah pa di sit to našla, svaka čast, zgodni su
V element is offline  
Old 05.01.2011., 14:31   #87


Titanik na turski nacin
Ova verzija ima happy end. Firtina se nije potopila
Altina01 is offline  
Old 05.01.2011., 15:08   #88
İyi günler cure, pozvan sam da uvdem disciplinu u ove redove? Ima kakvih problema? Došao sam autom ako treba koju da "privedem"



Mina is offline  
Old 05.01.2011., 15:11   #89
Mislim da nas ima vise no sto moze da stane u tom njegovom autu
Trebao je poci kombijem!
Altina01 is offline  
Old 05.01.2011., 15:33   #90
Quote:
Altina01 kaže: Pogledaj post
Mislim da nas ima vise no sto moze da stane u tom njegovom autu
Trebao je poci kombijem!

ja nesto mislim da nije bila ovakva pomama za latino glumcima (mislim na muskarce)na nasim prostorima kada se pocelo sa prikazivanjem njihovih serija...ili nam ovi vise leze
bbojanas is offline  
Old 05.01.2011., 15:34   #91
...ovakav policajac....me može pretrest kad god poželi......
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 05.01.2011., 15:38   #92
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post

ja nesto mislim da nije bila ovakva pomama za latino glumcima (mislim na muskarce)na nasim prostorima kada se pocelo sa prikazivanjem njihovih serija...ili nam ovi vise leze
čuj, iza nas je 500tinjak godina formiranja ukusa ...
oni latino su mi svi neki metroseksualci, plaču ko curice, još kad vidim da su našminkani i rastegnuti, baaaa.
Mina is offline  
Old 05.01.2011., 15:49   #93
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
čuj, iza nas je 500tinjak godina formiranja ukusa ...
oni latino su mi svi neki metroseksualci, plaču ko curice, još kad vidim da su našminkani i rastegnuti, baaaa.

neverovatno je zaista koliko smo se svi mesali, postoje identicni tipovi lica i muskih i zenskih ovde i kod njih, a btw, ne znam da li ste znale da Murat ima 50% arapske krvi, majka mu je Sirijka, mislim da mu to i daje tu dodatnu egzoticnu crtu
bbojanas is offline  
Old 05.01.2011., 16:04   #94
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post

ja nesto mislim da nije bila ovakva pomama za latino glumcima (mislim na muskarce)na nasim prostorima kada se pocelo sa prikazivanjem njihovih serija...ili nam ovi vise leze
Ima na ovom forumu tema ''najljepše glumice iz mex sapunica'', samo ću reći da se niti jedna ne može ni mjeriti sa Tubom ili Berguzar...

Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post

neverovatno je zaista koliko smo se svi mesali, postoje identicni tipovi lica i muskih i zenskih ovde i kod njih, a btw, ne znam da li ste znale da Murat ima 50% arapske krvi, majka mu je Sirijka, mislim da mu to i daje tu dodatnu egzoticnu crtu
E to sam i ja primijetila, da znam i u stvarnom životu ljude koji bi prošli pod Turke samo tako...imam čak i prijateljicu kojoj je tata Sirijac hehe
V element is offline  
Old 05.01.2011., 16:08   #95
tko je ovaj u ljubičastoj košulji što ga svi znate?

čini mi se da je zaluđenost Turcima više posljedica moćnih likova, svi oni osvajaju na drugi pogled
__________________
...
u prolazu... is offline  
Old 05.01.2011., 16:09   #96
... da se nadovezem, nadam se da necu previse otici off topic
Neverovatno je koliko ima slicnosti u kulturi. Ja u svakoj epizodi primetim po nesto novo. Pocev od shustikli na televizorima (mada je to odavno kod nas "seljacki", ali vidja se). Imamo cak i neke iste reci, a tek kada sam videla stabla drveca okrecena do pola (to je valjda zastita od stetocina)! Nikada nisam videla na nekom americkom rancu da drvece krece.
Zatim, obicaji - ono sa zlatnikom u sapunu. Kod nas se novcic stavlja u pogacu za badnje vece. Naravno nije isto, ali je simbolika ta... I td, itd... sigurno ima jos puno toga, ali ovo mi je prvo palo na pamet.
Altina01 is offline  
Old 05.01.2011., 16:13   #97
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Ima na ovom forumu tema ''najljepše glumice iz mex sapunica'', samo ću reći da se niti jedna ne može ni mjeriti sa Tubom ili Berguzar...
E to sam i ja primijetila, da znam i u stvarnom životu ljude koji bi prošli pod Turke samo tako...imam čak i prijateljicu kojoj je tata Sirijac hehe
Da, meni su njih 2 ubedljivo najlepse i medju turskim glumicama, to je ista vrsta lepote, ona najmocnija
bbojanas is offline  
Old 05.01.2011., 16:14   #98
Quote:
u prolazu... kaže: Pogledaj post
tko je ovaj u ljubičastoj košulji što ga svi znate?

čini mi se da je zaluđenost Turcima više posljedica moćnih likova, svi oni osvajaju na drugi pogled
Burak iz Binbir Gece. Burak je lik, ne znam kako se stvarno zove.
Meni je super saliti se na konto ovih glumaca. Mislim da su zgodni zgodni su . Kakvi su privatno, ko bi ih znao
Mi ih svakako dozivljavamo kroz iluziju koju nam pruzaju likovi.
Altina01 is offline  
Old 05.01.2011., 16:17   #99
Quote:
u prolazu... kaže: Pogledaj post

čini mi se da je zaluđenost Turcima više posljedica moćnih likova, svi oni osvajaju na drugi pogled
Da na drugi pogled svi redom, zato su možda i toliko privlačni, muškarci imaju ono nešto a žene su ljepotice...

Quote:
Altina01 kaže: Pogledaj post
... da se nadovezem, nadam se da necu previse otici off topic
Neverovatno je koliko ima slicnosti u kulturi. ...
Zavisi otkud si, meni je baka iz like, čak joj prezime na turskom znači lješnjak
ja sam ih prepoznala masu, koje iskreno nisam vidla igdje drugdje osim kod nje...

Sori na offtopic
V element is offline  
Old 05.01.2011., 16:17   #100
...možemo mi reč Latino loveri i te spike...al kad ti dođe Turak, sav misteriozan, zavede te pogledom, nema spasa...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.