Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2011., 01:16   #1001
Quote:
asi62 kaže: Pogledaj post
kada si pomenula Halita, jeste li cule veceras da su u Istanbuli veliki protesti zbog serije u kojoj Halit glumi Sulejmana Velicanstvenog, navodno da je Sulejman prikazan kao veliki hmmmm ljubitelj zena...navodno serija baca lose svijetlo na period osmanlijskog carstva...Halitu cak prijete i smrcu zbog uloge
ma budale i idioti.
a harem u topkapiju je tamo služio kao znanstveno-istraživački centar ili šta? svi su bili andjelčići, pravi sveci. moš mislit.
Mina is offline  
Old 27.01.2011., 01:20   #1002
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ma budale i idioti.
a harem u topkapiju je tamo služio kao znanstveno-istraživački centar ili šta? svi su bili andjelčići, pravi sveci. moš mislit.
baš tako
sortiadictos is offline  
Old 27.01.2011., 01:25   #1003
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ma budale i idioti.
a harem u topkapiju je tamo služio kao znanstveno-istraživački centar ili šta? svi su bili andjelčići, pravi sveci. moš mislit.
i ja kazem moš mislit , a kod njih harem na haremu, i jos uvijek u nekim zabacenijim i manje osvijestenim dijelovima Turske vaze serijetski zakoni ( vise od jedne zene )...
asi62 is offline  
Old 27.01.2011., 01:26   #1004
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
Imas celu temu o ovoj seriji na spojlerima, devojke su vrlo potkovane informacijama i o seriji i o svim pratecim dogadjijma . Veceras je u Turskoj prikazana 4. epizoda, ja je takodje pratim.
Tešekular pogledacu
asi62 is offline  
Old 27.01.2011., 02:11   #1005
Quote:
asi62 kaže: Pogledaj post
i ja kazem moš mislit , a kod njih harem na haremu, i jos uvijek u nekim zabacenijim i manje osvijestenim dijelovima Turske vaze serijetski zakoni ( vise od jedne zene )...
Pa nisu tu toliko žene u pitanju, koliko pijenje alkohola i sl. jer od oca Sulejmanovog sultani su bile halife vrhovni poglavari muslimana, i sad je činjenica da ovo neke muslimane vrijeđa takvo prikazivanje sultana. A da po šerijatskom zakonu mogu imati do 4 žene ali ako ih mogu izdržati i mislim da je to dolaskom Ataturka u Turskoj ukinut šerijatski zakon
seeni is offline  
Old 27.01.2011., 04:34   #1006
aaaaaaaaa Ovaj je bolji i od Neše Bridzisa

Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
ja podrzavam tu njegovu politicku ambiciju, uvek mi je drago kada vidim(u ma kojoj zemlji) da u vlasti ucestvuju ljudi koji imaju nesto iza sebe,ma kojom se profesijom bavili, od ovih profesionalnih politicara mi se
Koliko sam mogla da shvatim, on politicki vuce malo udesno. Zato je mozda zasluzna njegova majka. Jedva sam isceprkala ovu sliku, davno sam je nasla pa zaboravila gde
A evo i clanka o tome

http://www.haberdelisi.com/magazin-h.....-89254h.html
Ne radi mi link. Možeš popraviti?

Negdje sam pročitala, ovde mislim, Vajt je stavila intervju, da Murat podržava Erdogana i njegovu stranku (znači konzervativac), to je premijer Turske, vođa stranke koja je do prije nekoliko godina bila zabranjena jer je bila protiv sekularizma, proislamska politički. Kad su se reformirali, odmakli od nerealnih ciljeva (pitanje je na koliko dugo vremena) dobili su izbore i pod pritiskom USofA, kao, podržavaju priključivanje Turske EU..istovremeno rade zaokret prema Bliskom istoku, naročito palestinskom pitanju, kojeg sad otvoreno podržavaju. Onaj incident s Izraelcima od prije par mjeseci, onim brodovima s humanitarnom pomoći za Palestince, direktno je izazvao Erdogan. Ispituje teren, nema više u rukavicama. A Muratova politika je u stilu ... kud svi Turci, tu i mali Mujo. Meni opet draži takav nego da je prema van neki bezlični multikulti give peace a chance koji u sebi misli nešto skroz drugo, da bi ti sutra zabio nož u leđa.
Meni je potpuno normalno da Turci naginju arapskom muslimanskom svijetu više nego kršćanskoj Evropi i da se ulaskom u EU boje gubitka svojih osobitosti i preglasavanja, što ne znači da su protiv/neprijatelj Evrope. Problem je u tome što ljudi imaju osjećaj, i ne samo u Turskoj, da se sve događa mimo njih i usprkos njima, i da njihove/naše probleme rješava netko drugi/treći/četvrti, pa i to stvara otpor.


(p.s. Vidjet ćemo šta će govoriti u intervjuu Gloriji, aha!)
Adadjo is offline  
Old 27.01.2011., 04:53   #1007
Dzamp araund, slušati natašte!



(ovaj u sredini je Murat! Bojana, ovaj prvi je Ibrahim )

http://animoto.com/play/GmHqUljhIhMthN8jDCz1MQ




**********



Laku noć...()
Adadjo is offline  
Old 27.01.2011., 11:27   #1008
Buđenjeee!

(Bolja verzija, gornji link preskočite!)


http://animoto.com/play/0s21zX0QkJ6icqhp7DPdcA








(Kako sam krenula, do kraja dana bit će još 15 verzija - budite tu! )

Zadnje uređivanje Adadjo : 27.01.2011. at 11:41.
Adadjo is offline  
Old 27.01.2011., 13:06   #1009
Sad ću zvučati k'o Džemal Aga, ali nimalo se ne slažem s njegovim političkim ambicijama, političari su rijetko omiljeni, a kad imaju poštene namjere, ne mogu ih realizirati. Osim toga, do dolaska Attaturka Turska je bila u teškim problemima (posebno nakon prvog svjetskog rata), ukinuo je sve što se moglo ukinuti, odvojio religiju od države, ukinuo kalifat, arapsko pismo zamijenio latinicom, zabranio nošenje fesa i feredži..naravno da je uklonio (likvidirao) većinu političkih protivnika. Sadašnja vlast dovodi u pitanje sekularizam, što mislite, da Attaturk nije poznavao svoj narod i što mu se sve može dogoditi ako nastave po starom? Tursku je pretvorio u modernu svjetovnu državu. Stoga živio Gazi Mustafa Kemal Paša Attaturk! Svaka ti čast Murate k'o glumcu, ali okani se politike.
Aeba is offline  
Old 27.01.2011., 13:30   #1010
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaa Ovaj je bolji i od Neše Bridzisa



Ne radi mi link. Možeš popraviti?

Negdje sam pročitala, ovde mislim, Vajt je stavila intervju, da Murat podržava Erdogana i njegovu stranku (znači konzervativac), to je premijer Turske, vođa stranke koja je do prije nekoliko godina bila zabranjena jer je bila protiv sekularizma, proislamska politički. Kad su se reformirali, odmakli od nerealnih ciljeva (pitanje je na koliko dugo vremena) dobili su izbore i pod pritiskom USofA, kao, podržavaju priključivanje Turske EU..istovremeno rade zaokret prema Bliskom istoku, naročito palestinskom pitanju, kojeg sad otvoreno podržavaju. Onaj incident s Izraelcima od prije par mjeseci, onim brodovima s humanitarnom pomoći za Palestince, direktno je izazvao Erdogan. Ispituje teren, nema više u rukavicama. A Muratova politika je u stilu ... kud svi Turci, tu i mali Mujo. Meni opet draži takav nego da je prema van neki bezlični multikulti give peace a chance koji u sebi misli nešto skroz drugo, da bi ti sutra zabio nož u leđa.
Meni je potpuno normalno da Turci naginju arapskom muslimanskom svijetu više nego kršćanskoj Evropi i da se ulaskom u EU boje gubitka svojih osobitosti i preglasavanja, što ne znači da su protiv/neprijatelj Evrope. Problem je u tome što ljudi imaju osjećaj, i ne samo u Turskoj, da se sve događa mimo njih i usprkos njima, i da njihove/naše probleme rješava netko drugi/treći/četvrti, pa i to stvara otpor.


(p.s. Vidjet ćemo šta će govoriti u intervjuu Gloriji, aha!)
zna li itko kad bi trebao biti intervju?makar gledam na nasoj tv opet gleda ispocetka na netu i svaki put sam sve više opcinjena
lili prvic is offline  
Old 27.01.2011., 13:45   #1011
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post

....
Ma Turci su osvajači, to što su se malo ''smirili'' zadnjih 100 godine je obična pauza
Sve ove serije koje mi gledamo su prije odobrene od njihovih ministarstava, sve je to u službi Turske...a njima je najvažnije ostati između Istoka i Zapada a opet svoji...sjetimo se koliko je exYU imala koristi zbog sličnog položaja...što se tice Palestine svima je jasno da njih treba zaštititi ali opet nije lako protiv SAD-a i Izraela...uff sorry na offtopic, ponjelo me, čim vidim Muratove slike poblesavim

Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
Veceras je Halit tj Sulejman krenuo u pohod na Beograd a mi odosmo duboki off
Nadam se da će i kod nas krenuti prikazivati....zamisli si samo gledati u istoj večeri Murata, Kenana i Halita....aaaaaaahahhahaha
V element is offline  
Old 27.01.2011., 14:02   #1012
Quote:
Aeba kaže: Pogledaj post
Sad ću zvučati k'o Džemal Aga, ali nimalo se ne slažem s njegovim političkim ambicijama, političari su rijetko omiljeni, a kad imaju poštene namjere, ne mogu ih realizirati. Osim toga, do dolaska Attaturka Turska je bila u teškim problemima (posebno nakon prvog svjetskog rata), ukinuo je sve što se moglo ukinuti, odvojio religiju od države, ukinuo kalifat, arapsko pismo zamijenio latinicom, zabranio nošenje fesa i feredži..naravno da je uklonio (likvidirao) većinu političkih protivnika. Sadašnja vlast dovodi u pitanje sekularizam, što mislite, da Attaturk nije poznavao svoj narod i što mu se sve može dogoditi ako nastave po starom? Tursku je pretvorio u modernu svjetovnu državu. Stoga živio Gazi Mustafa Kemal Paša Attaturk! Svaka ti čast Murate k'o glumcu, ali okani se politike.
i ja sam za neka ga u glumackim vodama jossss duuugggoooooo
asi62 is offline  
Old 27.01.2011., 14:26   #1013
...eto da se malo odmorite od rasprave uz neke slikice...
















...Savas&Jasemin...



__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 27.01.2011., 14:41   #1014
ipak mi je bolja Tuba... nekako si bolje "leze" ... bolja hemija
asi62 is offline  
Old 27.01.2011., 14:45   #1015
...paparazzi slikice Murata i Burčin...





__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 27.01.2011., 14:47   #1016
princezice maminaaaaa ne kvari mi uzitak
asi62 is offline  
Old 27.01.2011., 14:52   #1017
Quote:
asi62 kaže: Pogledaj post
princezice maminaaaaa ne kvari mi uzitak
...pa ne kvarim užitak...dajem vam povoda da ponovo započnete raspravu Tuba vs. Burčin...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 27.01.2011., 15:19   #1018
...evo još nekoliko slikica Murata&Burčin...onda ću si dati malo mira sa njima...časna pionirska..:D






__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 27.01.2011., 15:19   #1019
[QUOTE=Mamina_Princeza;31374108]....

Noooooooooooooooooooo
Ubila si mi svaku nadu, waaaaay
V element is offline  
Old 27.01.2011., 15:20   #1020
mamina princeza prestani, ne mogu ih gledati ovako....sretne
V element is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.