Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.01.2011., 14:26   #1
ljubavne krize i problemi

ovako..imam jedan malo ozbiljniji ili se meni barem čini da je to ozbiljniji problem..molim vas da mi ga pomognete riješiti!!
prije svega: ja imam nepunih 19 godina a ona 17 )
evo problem je ovaj :
u vezi sam sa predivnom curom već skoro 7 mjeseci i to mi je prva prava duža veza..stvar problema je u ovome!!
ja nju Volim i nebi mogao bez nje..ali prošla me je ona neka zaljubljenost, mislim ja sam prije bio lud za njom i ona mi je u puno slučajeva pokazala da se mogu oslonit na nju i na milion i načina mi je pokazala da me Voli..mi smo iz istog mjesta Našica i stvar je u tome što je ona preko tjedna u školi u Osijeku i dokazivala mi je koliko me Voli time što je bježala iz škole, radila nemoguče stvari za mene, spavala kod mene a znala je da ako je roditelji uhvate u tome da neče dobro završiti..ovako meni je prva 4 mjeseca bilo savršeno, vjerovatno me je držala ta zaljubljenost o kojoj svi govore i onda me je bilo uhvatilo jedno razdoblje kada sam počeo sumnjat u to dali ja nju Volim i budala kaki jesam pokušao sam prekinut s njom ali ne, nemogu i sada neželim..želim da se samo vrati sve ono lijepo što smo prošli..ona mi je prijateljica, mama na nekin način, brine se o meni i mojim problemima i Ljubav sve u jednom..rekla mi je da je i nju držala ta faza mjesec i pol dana u kojima nije znala šta osijeća prema meni i rekla mi je da se nebrinem da je to sasvim normalno u svakoj dugoj vezi..ja znam i iskreno planiram život s njom..Volim je i nebih mogao bez nje, mislim mogao ali bilo bi teško..ona zna riješenje za sve moje probleme..tjera me da budem odrasliji da se ponašam zrelo i da ona je puno zrelija osoba od mene, možda ne po godinama ali po ponašanju je..a ja sam još uvijek djete..stoga molim vas da mi pomognete i da me uvjerite da je ovo sve samo prolazno..ja nju obožavam i planiram daljnji život s njom a i ona samnom i jednostavno neželim to sve upropastiti, možda se samo previše brinem..molim vas ako mi možete pomoć bio bih vam zahvalan do kraja života..naglašavam iskreno ju VOLIM <3
lukaiketi is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger