Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2013., 22:26   #1
Probušena hrskavica na uhu - savjeti, prijedlozi, pomoć

Bok
Evo na početku da vam kažem da imam dosta pitanja o tome, i molio bih vas da mi ne postavljate linkove od drugih topica jer sam ih sve pročitao i užasno su stari a vjerujem da se dosta tog doznalo (što se tiče proizvoda i ostalog) u zadnje 3 ili 2 godine.

Već duže vremena razmišljam probušit hrskavicu na uhu, e sad zanima me da li mogu probušiti u zlatarni i hoće li biti problema ako bušim pištoljem .
Nadalje zanima me jel to stvarno toliko boli ili ljudi pričaju bajke?
Jel se smije to "prati" alkoholom (mislim na ranu) ili baš suprotno?
Da li se mogu kako zaštititi od infekcije, imali kakvi proizvod koji bi očistio sve to (joj kako glup ispadam kad ovo pitam )

ii zanimaju me užasno iskustva. čekam vaš reply
__________________
and i don't give a fuck ;)
TwentyForFour is offline  
Old 09.05.2013., 13:50   #2
ispričavam se na duplom postu al išao bi prekosutra bušiti pa me zanimaju sve ove gluposti

ajde netko
__________________
and i don't give a fuck ;)
TwentyForFour is offline  
Old 09.05.2013., 14:33   #3
Quote:
TwentyForFour kaže: Pogledaj post
Bok
Evo na početku da vam kažem da imam dosta pitanja o tome, i molio bih vas da mi ne postavljate linkove od drugih topica jer sam ih sve pročitao i užasno su stari a vjerujem da se dosta tog doznalo (što se tiče proizvoda i ostalog) u zadnje 3 ili 2 godine.

Već duže vremena razmišljam probušit hrskavicu na uhu, e sad zanima me da li mogu probušiti u zlatarni i hoće li biti problema ako bušim pištoljem .
Nadalje zanima me jel to stvarno toliko boli ili ljudi pričaju bajke?
Jel se smije to "prati" alkoholom (mislim na ranu) ili baš suprotno?
Da li se mogu kako zaštititi od infekcije, imali kakvi proizvod koji bi očistio sve to (joj kako glup ispadam kad ovo pitam )

ii zanimaju me užasno iskustva. čekam vaš reply
Upit o tehnikalijama trebaš postaviti na mjestu na kojem planiraš obaviti navedeni zahvat.

PDF Zdravlje je "mjesto" na kojem se dobronamjerno i konstruktivno raspravlja, razmjenjuju iskustva i preporuke kako (p)ostati zdrav.

Samovoljna destrukcija i prekid kontinuiteta kože i ušne hrskavice svakako nije postupak koji promiče zdravlje na bilo koji način, dapače, može značajno ugroziti zdravlje osobe koja se podvrgava tom zahvatu, kako kozmetski, tako i funkcionalno


Radom kako si tražio:
SAVJET: Uho ostavi zdravim i intaktnim kakvo i jest.
PRIJEDLOG: Na neki konstruktivniji način se istakni (edukacija,sport,glazba,volontiranje...)
POMOĆ: Vidi pod SAVJET i PRIJEDLOG.
body halleck is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.