Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2006., 15:51   #81
Opet ponavljam, ovo nije tema o moralu, niti o tome što je prirodno, što nije.
Molim vas još jednom, da se pridržavate teme i ne chatate o moralu kad takvih tema,a jednu poveću je i korisnica aola postavila ima na bacanje, tu se samo traže informacije.Koga briga što o operacijama mislim ja, ti ili netko 15-ti
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 16:11   #82
Quote:
snjoxi kaže:
drito konj, daj procitaj post od pocetka, vec je pisano - umjetni kuk vs umjetne sise i psihicke tegobe.
pa psihicki problemi nece nestat kad sise ugradi, nego kad poradi na sebi i svom stavu, egu, ili ako je potrebna zesca pomoc - ima strucnjaka za to.
ak je netko NESRETAN RADI MALIH SISA onda fakat ima veci psihicki problem.
ak to gledas kao korektivno kozmeticki zahvat, a ne po zivot i zdravlje vaznu operaciju ( sto ugradnja kuka svakako je) onda nema potrebe za dusevnim izlijecenjem, koje se, vec sam stoput rekla, tak i tak nece rijesit ugradnjom sisa.

a ti, duso, svoje ovce samo drzi u svom kraju, tu nam ne trebaju.
Koka, ne radi se o psihičkim problemima. Ajmo ovako. Recimo debela si. I sad, osjećaš se loše radi toga, to je isti tip psihičkih tegoba. I vježbaš godinu dana ko pas i isklesaš se. Da li su psihičke "tegobe" ostale ili su nestale postizanjem cilja?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 20:26   #83
Quote:
snjoxi kaže:
ak je netko NESRETAN RADI MALIH SISA onda fakat ima veci psihicki problem.
Ne mora značiti. Najbolja prijateljica mog bivšeg dečka je bila sasvim ravna - doslovno uopšte nije imala grudi. Išla je kod lekara i najpre su joj rekli da je to neki hormonalni poremećaj, lečili je raznim lekovima, ali nije pomoglo. Inače je slatka cura, visoka, ima vrlo lepo lice, duge noge, ali je strašno patila što nema grudi. Išla je uvek na skrovite plaže i kupala se u majici, bilo je stid da se svuče pred muškarcem i generalno je bila zbog toga nezadovoljna. I na kraju se odlučila na operaciju. Nije ugradila neke posebno velike grudi - mislim da je 3 u pitanju - ali od tada se naprosto preporodila. Kolika je njena sreća što sad može obući usku i dekoltovanu majicu, što se može svući u kupaći kostim, što se više ne stidi da se svuče pred dečkom! Inače je cura bila sasvim OK i pre te operacije, OK je i sad, samo je jednostavno srećnija. I ja je razumem. Mislim da bih i sama strašno patila da sam bila u njenoj situaciji i vrlo je moguće da bih odlučila što i ona. Jednostavno, nekome nešto smeta, nekome ne. Neko prihvata npr. da se ugoji 10 kg i sasvim mu je to u redu, a neko očajava i ne može sebe podneti sa viškom kilograma. Jednostavno - ljudi se razlikuju.
Inače, da budem u vezi sa temom , moram priznati da se grudi ove cure što se operisala ne razlikuju od običnih. Da je ne znam od ranije, ne bih nikad primetila da su veštačke. Ona kaže da se samo malo sa strane, ispod pazuha, osećaju silikoni, ali i to doslovno ako ih 'tražiš'.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 22:48   #84
Hm, koliko sam čula od svojih muških prijatelja koji su imali čast pipati umjetne sise nijednom od njih se nije svidjelo. Ni ja ne bih voljela pipati umjetna muda. Što je neprirodno odbojno je. Ali tko voli nek izvoli.
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 22:51   #85
........di ću veće od ovih,pa poletit ću..............
__________________
"Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.(Schopenhauer).....
*Domy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 22:56   #86
Quote:
Drito Konj kaže:
Koka, ne radi se o psihičkim problemima. Ajmo ovako. Recimo debela si. I sad, osjećaš se loše radi toga, to je isti tip psihičkih tegoba. I vježbaš godinu dana ko pas i isklesaš se. Da li su psihičke "tegobe" ostale ili su nestale postizanjem cilja?
Ili odeš na liposukciju i utezanje, a kad se za nekoliko mjeseci opet udebljaš ajme čuda

Uglavnom, ko se hoće umjetno nadograđivat nek izvoli al draži su mi ljudi koji riješe problem vježbajući godinu dana.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 23:02   #87
ajde neka nam se postavljacica topica javi kad napravi nove sise... zanimaju me info o bolovima i slicnom, kao sta rekoh jedina koju ja znam da je to napravila je "umirala" od bola
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 12:10   #88
Ja sam jednom gledala jednu pomalo retardiranu emisiju na MTVu ili VH1 gdje se mladi idu operirat kak bi izgledali kao slavni.
Uglavnom jedna cura je željela ličiti na Britney Spears, pa je operirala grudi i nos.
Ono što su nam pokazali je ona natečena u predjelu lica, umirala od boli, samo je ležala na leđima i donosili su joj obloge, to je trajalo navodno jedno tjedan dana, ali nakon toga je sve bilo ok i bila je zadovoljna svojim izgledom.
Za ljepotu se treba trpit
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 12:41   #89
Bolesno
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2006., 14:31   #90
Quote:
unspeakable kaže:
Bolesno

agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 00:55   #91
Quote:
unspeakable kaže:
Ili odeš na liposukciju i utezanje, a kad se za nekoliko mjeseci opet udebljaš ajme čuda

Uglavnom, ko se hoće umjetno nadograđivat nek izvoli al draži su mi ljudi koji riješe problem vježbajući godinu dana.
Nisi ti malo fulala ovdje? Il mi stvarno želiš reći da žene jednogodišnjim vježbanjem mogu povećat grudi sa 1 na 3 ili 4?

Nemoj kenjat, samo sam usporedio. Neke stvari se mogu sredit prirodnim putem, i te bi se tako sređivat i trebale. Neke druge ne mogu, i ja ne vidim di je problem sa sređivanjem na dostupne načine. Samo rekoh, "psihički problemi" djevojke s malim grudima, koja poseže za operacijom nisu ništa veći od "psihičkih problema" osobe koja je nezadovoljna tijelom, ali isto može isklesat prirodnim putem.

Zato prestanite kenjarit sa spikom da žene koje nisu zadovoljne sa prirodnim sisama imaju psihičkih tegoba.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 01:23   #92
Quote:
Drito Konj kaže:

Zato prestanite kenjarit sa spikom da žene koje nisu zadovoljne sa prirodnim sisama imaju psihičkih tegoba.
Nego kaj je nedostatak samopouzdanja zbog premalih sisa nego psihička tegoba?
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 01:42   #93
Quote:
unspeakable kaže:
Nego kaj je nedostatak samopouzdanja zbog premalih sisa nego psihička tegoba?
A razlog za operaciju mora bit ISKLJUČIVO nedostatak samopouzdanja? Da odmah pretpostavim da svi koji upisuju raznorazne fizičke aktivnosti, teretanu, aerobike i slično pate od nedostatka samopouzdanja?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 01:58   #94
sad bum se i ja uključila

dakle,da netko ima antene umjesto ušiju il bob-rock-nos,svi bi odmah rekli odi,popravi to. i znam ih brdo koji su to napravili (prednjače ovi sa ušima).
meni nikak nije jasno zakaj se povećanje grudi odvaja od toga?
ja sam došla do zaključka da masa ljudi po defaultu misli da je takva žena površna,da oće sise-balone zato da bi si našla bogatog mužjaka itd. zakaj nitko to ne misli za ove kaj ravnaju noseve?

razlike između povećanja sisa i zatezanja ušiju nema. osjećaj je isti. nisi zadovoljan s nečime,a falabogu,može se popravit.

sve kaj se veli protiv plastike se može reć i protiv tetoviranja.
al se ne veli. a zakaj?
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 02:38   #95
Quote:
Drito Konj kaže:
A razlog za operaciju mora bit ISKLJUČIVO nedostatak samopouzdanja? Da odmah pretpostavim da svi koji upisuju raznorazne fizičke aktivnosti, teretanu, aerobike i slično pate od nedostatka samopouzdanja?
Koji to drugi razlog može bit za nekog tko želi imat veće sise/usne ili manji nos? Ja se stvarno ne mogu sjetit.

Imaju problem u glavi. Debeli uglavnom imaju problem prije nego uopće postanu debeli. Zato bit nezadovoljan težinom i veličinom sisa nije jednako. Netko odluči problem riješit brzinski prečacem, netko vježbanjem (mozga), netko živi sjeban cijeli život. Mene uopće ne dira tko izabere kaj, njihova stvar. Moja je stvar smatrat jedan od tih načina boljim.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 02:51   #96
Mislim stvarno...toliko dugo su pojedinci na ovom forumu (kvantiteta postova svjedoči o tome), a sve što se meni čini je da se najviše voli skrenuti s teme i krenuti sa svađom (baš sam gledala malo po forumu - u prosjeku nakon 12 posta kreću neka prepucavanja)...
Ja uopće nisam skužila da je ovdje netko pitao što se misli o plastici, već su se tražile informacije. Da je cura pitala: "U dvojbi sam - nož da ili ne" pa da ovi neki ovako raspravljaju, ali ona je tražila informaciju, a ne mišljenje o tome.
(Naravno, sad bi se mogao javiti neki biser i reći kako je ovo internet - otvoren je pristup svima i komentarima kako je koga volja ...Samo jesu li pojedinci čuli ikada za bon ton na netu i za, nerijetko nepisana, pravila foruma? Npr. da se držimo teme, a umjesto da odvlačimo s teme koju je autor topica postavio, možemo otvoriti svoj topic i njega usmjeriti u pravcu koji želimo - u ovom slučaju to bi bilo "Što mislite o plastičnoj operaciji/silikonima, etc..." . Usput, tada će oni koji kasnije dođu na forum moći prelistati po starim naslovima...a kad dođu na ovaj, pitanje je hoće li se u šumi odgovora koji ne pripadaju ovdje, snaći, odnosno, pronaći odgovor...sigurno hoće, na kraju...ali zar stvarno treba listati strane i strane i strane ove teme da bi konačno pronašao odgovor, a samo zato što pojedinci ne znaju kako se u kojem trenutku ponašati....Nema smisla...)

(I da, ni ovaj moj odgovor nema veze s postavljenom temom...tako može biti izbrisan...Bilo bi zgodno da moderatori rade svoj posao kako treba.)

(Za autoricu posta: nemam pojma ništa o ovoj temi, došla sam tu samo zato što je bila zadnja pa sam je otvorila...Nadam se da si ipak dobila sve potrebne informacije)
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 13:05   #97
Quote:
unspeakable kaže:
Koji to drugi razlog može bit za nekog tko želi imat veće sise/usne ili manji nos? Ja se stvarno ne mogu sjetit.

Imaju problem u glavi. Debeli uglavnom imaju problem prije nego uopće postanu debeli. Zato bit nezadovoljan težinom i veličinom sisa nije jednako. Netko odluči problem riješit brzinski prečacem, netko vježbanjem (mozga), netko živi sjeban cijeli život. Mene uopće ne dira tko izabere kaj, njihova stvar. Moja je stvar smatrat jedan od tih načina boljim.
Dobro, ti tu pričaš o alternativama kirurškom povećanju grudi. Ono, neki drugi način blabla...da čujem koje su te alternative? A i ovo je interesantno, da debeli ljudi imaju problem u glavi i prije nego postanu debeli. Netko dobije posao programera recimo, i mora 12 sati dnevno provodit za compom, to mu je posao, radi ga par godina. I zdeblja se. On je prije tog debljanja imao problem u glavi? Onda ga imaju i mršavi ljudi, ljudi sa čudnom kosom, ljudi tamnije puti...sve su to karakteristike, kojima se može i ne mora metnut negativni predznak. A u krajnjoj liniji, nosioc karakteristike je taj koji će skužit da li mu nešto odgovara ili ne.

Ne kužim s kim se ti boriš ovdje. Tebe jebe, te ne poštuješ ljude koji su se odlučili na korektivni zahvat. Zakaj? Kaj te toliko jebe u njihovom izboru? Fulala si ceo fudbal ovdje, postavljajuć se kao pravednica koja zna kaj je ok i dobro za druge ljude, te radeć površnu analizu OSOBA, baziranu na nekom znanju o dijelu njihovog životnog izbora. Da li s takvom predrasudom ulaziš u mišljenje o ljudima bazirano na isto tako površnim informacijama o njima, ali drugog tipa?

Ontopic, nemam pojma o plastičnim kirurzima, rado bih pomogao, al fakat nemam pojma. I kao što je SaveAss rekla, fakat je jadno i nepristojno biti toliko offtopic, ali jebiga, morao sam se javit i offtopičarit, jer tolika količina osuđujućih odgovora koji veze s temom nemaju je jebeno sramotna. Podsjeća me na temu na ŽK na kojoj je cura pitala gdje može napravit abortus, a sjatilo se more ubermoralnih krava koje su srale o tome kako je to ubojstvo. Curi je informacije dalo nas par. Prestrašno.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 13:08   #98
drito, pa di si ti
ot: mijesas kruske i jabuke
nisam citala topic, ali dal bi po tebi i samoubojici koji pita na koji nacin da se najefikasnije ubije trebalo dati objektivan savjet, bez komentara?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 13:27   #99
Quote:
Natch kaže:
drito, pa di si ti
ot: mijesas kruske i jabuke
nisam citala topic, ali dal bi po tebi i samoubojici koji pita na koji nacin da se najefikasnije ubije trebalo dati objektivan savjet, bez komentara?

Hiihiihihh.....ma moram se na sve ovo nasmijati......Ajme meni....
agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 13:34   #100
Quote:
Natch kaže:
drito, pa di si ti
ot: mijesas kruske i jabuke
nisam citala topic, ali dal bi po tebi i samoubojici koji pita na koji nacin da se najefikasnije ubije trebalo dati objektivan savjet, bez komentara?
Daj natch, odi radi nekaj korisno, pleti tabletić il neš...
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.