Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2007., 11:34   #201
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Je li?

A jesi siguran da su te cure svima lijepe?
jesam
copyman is offline  
Old 03.10.2007., 11:35   #202
Quote:
copyman kaže: Pogledaj post
ja se ne mogu zaljubit u ružnu curu. Jebiga
poanta je u tome da ono što je tebi najljepše na svijetu nekome drugome je ružno, i obrnuto.....
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 03.10.2007., 11:36   #203
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
možda ta druga osoba osim što ima dobru dušu se zna odlično seksat? možda ima neke druge kvalitete?

ali to nije bitno... ovde govorimo o onom najprizemnijem aspektu, o fizičkom izgledu... možda netko s nekim ni u snu po "fizici" ne bi bio s nekim, ali...
Ma vidi, da bi netko uzivao sa nekim, posebno u tom sexualnom smislu, osoba sa kojom iste "stvari" upraznjava ne smije i ne moze mu biti ogavna i buditi gadjenje u njemu.
Sto se boldane recenice tice- upravo ti to ja i tvrdim. U trenutku kad smo nekog upoznali, ne mora nas automasti "oboriti" njegova fizicka strana. Medjutim, kada smo se zaljubili u nesto drugo na toj osobi ona nam postaje lijepa. Dakle- ljepota uistinu jest u oku promatraca.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 03.10.2007., 11:40   #204
Primjer: Prijatelj mog zaručnika, inače prosječna izgleda ima toliko ružnu curu da si vi to ne možete niti dočarati. Dovoljno je reći da u svom životu nisam vidjela toliko ružnu ženu i otkada sam vidjela nju, promijenili su mi se kriteriji i gotovo nitko više mi nije ružan jer je ona nešo posebno. Toliko je ružna da je ne možeš prestati gledati, nešto te naprosto tjera da piljiš jer se ne možeš načuditi. Meni samoj je neugodno kad se toga sjetim i užasno me je sram što je ona meni tako ružna, sram me je uopće to govoriti i pisati jer znam da si cura nije kriva i da sam se ja mogla roditi takva. Nisam jedina koja je to primijetila. I zaista ne mogu dokučiti što je on u njoj vidio, ali nešto očito jest. Čak moj zaručnik koji inače ne želi nikada ništa negativno reći o bilo kojoj ženi rekao je da je prilično neugledna. To je najgore što on može komentirati. No iznenadilo me kad mi je rekao da je bivša djevojka od tog njegovo prijatelja bila još "neuglednija" (čitaj ružnija) od ove, a njemu je bila privlačna. Hoću reći da je svatko barem nekome privlačan ma koliko se mi čudili ili ne razumijeli kako.
Burmanska mačka is offline  
Old 03.10.2007., 11:42   #205
Quote:
lavica55 kaže: Pogledaj post
poanta je u tome da ono što je tebi najljepše na svijetu nekome drugome je ružno, i obrnuto.....
postoje standardi u ljepoti tj. povodiš se za ostalima oko sebe. Cijeli zapadni svijet tj. moderni dio čovječanstva ima istu ili vrlo sličnu percepciju o ljepoti. Nitko ne može tvrdit da je Adriana Lima ružna, bez obzira na godine i rasu.

Inače rađena su i istraživanja o temi što je nama zapravo lijepo. Primjetili su da je kod svih lijepih ljudi izražena velika simetričnost lijeve i desne strane lica. Također se zna u kolikom postotku nos mora zauzimati lica, uši, obrazi, usne... Ispalo je da Elizabeth Hurley ima skoro savršeno lice. S čime će se uglavnom složiti svi.
Uglavnom, povodljivi smo. Nekada je debela žena bila sexy jer su tako svi mislili. To pokazivalo da je zdrava, da se dobro hrani i da je sposobna rodit djecu....

Tako da, moje mišljenje je da postoji univerzalna ljepota i da ljepota nije u očima promatrača. Samo šta će se neko zadovoljit sa manje, a to je već druga priča
copyman is offline  
Old 03.10.2007., 11:44   #206
Znam mnoge ljude kojima je Cameron Diaz ružna. Julia Roberts se ne uklapa u standarde.
b'elana is offline  
Old 03.10.2007., 11:46   #207
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Ma vidi, da bi netko uzivao sa nekim, posebno u tom sexualnom smislu, osoba sa kojom iste "stvari" upraznjava ne smije i ne moze mu biti ogavna i buditi gadjenje u njemu.
Sto se boldane recenice tice- upravo ti to ja i tvrdim. U trenutku kad smo nekog upoznali, ne mora nas automasti "oboriti" njegova fizicka strana. Medjutim, kada smo se zaljubili u nesto drugo na toj osobi ona nam postaje lijepa. Dakle- ljepota uistinu jest u oku promatraca.
molim razlikovati ogavno i ružno... ogavno je nešto što ne možeš ni smislit, ružno je nešto što ti se ne sviđa ali možeš živjeti s tim...

pitanje je, što s fizičkim izgledom u raznim fazama odnosa:
1. prvi pogled
2. upoznavanje
3. stupanje u vezu
4. bivanje u vezi

rekao bih da važnost fizičkog izgleda eksponencijalno pada od prve do četvrte točke...

osobno, kad sam s nekim u vezi, njen izgled mi je kao omot paketa... kad ga skinem, više ga skoro i ne primjećujem, bio on raskošan, bio on skroman...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 03.10.2007., 11:47   #208
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Znam mnoge ljude kojima je Cameron Diaz ružna. Julia Roberts se ne uklapa u standarde.
to je već preseravanje. Jer nemožeš reć da je Cameron ružna. Ni meni ona nije ništa posebno, bezvezna mi je, ali nije ružna. To je isto kao i kad neke kažu da je Brad Pitt ružan. Kako može bit ružan? To su mi baš buntovne teen wannabe fore
copyman is offline  
Old 03.10.2007., 11:49   #209
Quote:
copyman kaže: Pogledaj post
to je već preseravanje. Jer nemožeš reć da je Cameron ružna. Ni meni ona nije ništa posebno, bezvezna mi je, ali nije ružna. To je isto kao i kad neke kažu da je Brad Pitt ružan. Kako može bit ružan? To su mi baš buntovne teen wannabe fore
ok, to za cameron stoji...

a carla del ponte? nemoš reć da je ona nije ružna...
 
Old 03.10.2007., 11:50   #210
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post

osobno, kad sam s nekim u vezi, njen izgled mi je kao omot paketa... kad ga skinem, više ga skoro i ne primjećujem, bio on raskošan, bio on skroman...
suside, ja bi te sad najradije oženila
 
Old 03.10.2007., 11:51   #211
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
suside, ja bi te sad najradije oženila
čuvaj se ti mala za stanu...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 03.10.2007., 11:51   #212
Bitan mi je izgled u toj mjeri da me cura mora necime privuci. Da li to znaci da je ona neka ultra ljepotica ili ne, sasvim svejedno.

Jednostavno toliko da mogu reci "Bas je zgodna" ili "Bas je slatka" ili nesto tog tipa.

S druge strane, ako mi se njeno ponasanje, razmisljanje i ostalo ne svidja, dzaba joj izgled. Nece ici.

S trece strane() nekada neka cura i nije toliko privlacna na prvi pogle, ali kad ju upoznas, vidis da ti je slicna u dosta stvati i odmah nekako "postane ljepsa".

Sve ovisi tko gleda i sta "trazi", tj. na sta "pada".
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Old 03.10.2007., 11:51   #213
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
ok, to za cameron stoji...

a carla del ponte? nemoš reć da je ona nije ružna...
je ružna je. I to je SVIMA ružna. Vidiš da je ljepota univerzalna
copyman is offline  
Old 03.10.2007., 11:52   #214
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
čuvaj se ti mala za stanu...
nisan rekla da oću, nego da bi
 
Old 03.10.2007., 11:53   #215
Quote:
copyman kaže: Pogledaj post
je ružna je. I to je SVIMA ružna. Vidiš da je ljepota univerzalna
ipak nije dovoljno ružna, udana je...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 03.10.2007., 11:54   #216
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
nisan rekla da oću, nego da bi
sad bi nešto reka ali neću...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 03.10.2007., 11:54   #217
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
sad bi nešto reka ali neću...
ajde, naši smo, reci...
 
Old 03.10.2007., 11:57   #218
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
ajde, naši smo, reci...
nisan reka da oću, nego da bi...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 03.10.2007., 11:57   #219
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
ipak nije dovoljno ružna, udana je...
nebi ni meni smetala glavna haaška tužiteljica koliko god bila ružna
copyman is offline  
Old 03.10.2007., 11:57   #220
basta, care,..
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger