Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2013., 16:25   #41
svakako tih dva tjedna uzmi paralelno i neki probiotik za zaštitu crijevne flore, s obzirom na tako udarnu kuru lijekova

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 15:14   #42
Zdravo

Vec oko pola godine na listu lijeve noge imam neko crvenilo i popucalu kozu.Boli nema a ni svrbeza osim mozda bas ako bi ja poceo da cesem i to malo..Zadnjih dana samo malo stavljao rakije i neke kreme od stare za ranice pa vjerujem da se i od toga malo vise doslo do razjedanja.
Otprilike ako moze vase misljenje?
Hvala..

Evo i slike http://imgur.com/azq3TEO
Fallconi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 23:52   #43
i u pola godine ti nijednom nije palo na pamet otić doktoru?
ovak preko neta ti nitko ne može dati dijagnozu niti ti može prepisati lijek čak i da je 100% sigurna o čem se radi.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 18:28   #44
Poštovani,
na obje noge (donja polovica potkoljenice) već 2 mjeseca imam crvenilo i strašno suhu kožu koja puca. Najbolje bih to objasnila kao neke "strijaste pukotine"... Sad se počelo pojavljivati i na stražnjoj strani noge (isto potkoljenica) . Ponekad primijetim poneki mjehrić. Dosta svrbi.
Prošle godine je bilo isto... Počne zimi, "razbukta" se u proljeće, a smiri ljeti.
Otprilike u 4. mjesecu prošle godine otišla sam liječniku jer je bilo stvarno loše (kao i sada) i on mi je propisao kortikosteroidnu mast i rekao da je to najvjerojatnije neka alergija.
Poslije nanošenja masti mi je bilo bolje, ali opet se vratilo.

Kupila sam shea maslac i ulje noćurka, napravila kremu i mažem to, ali ne prolazi.

Sutra idem liječniku, ali voljela bih čuti i vaše mišljenje jer se bojim da će moj doktor opet reći da je alergija (napomena:njemu je sve- vjerojatno alergija )
limuntrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.