Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2009., 10:50   #1
Anno 1404 [*]

Evo taman sam dobio igru i mogu reci da je to jedna od najboljih igara koje sam ikada igra... Ako ju imate posto je tek izasla pisite o njoj... i imam jedno pitanje... igram ju oko 2h al jos nisam skuzio kako se grade novi trejd sipovi zbog trgovine jer jos uvijek nemam kamene rudnike :S
nobody12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 03:13   #2
U procesu nabavke sam, preko posrednika za domaće tržište "Razor1911". Čini mi se kao jako dobra igra, prošli nastavci su bili dosta popularni u određenim krugovima, tako da ne očekujem da će ovaj podbaciti.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 12:00   #3
igrica je stvarno dobro razradjena... potrosnja i proizvodnja su jako dobro balansirani, trejdanje je predobro razradjeno, misije su stvarno odlicne... ugl. sve je super samo mi se cini da je malo lose optimizirana jer mi malo troka na nekim mjestima a imam dobru konfiguraciju, al je i dalje igrivo
nobody12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 18:37   #4
60€ ne dajem ni za jednu igru koja ne traži održavanje super kompjutera. Igra je sigurno skroz ok ali bude pričeko da padne na neš normalno (20-30€).

BTW koliko je to zahtjevno? Jel ima šanse da ga vrti laptop sa 4500MHD?
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 02:41   #5
neznam ja sam presao sad kampanju i totalno mi se isplatilo dat pare... sta da kazem igrica mi je najbolja strategija koju sam ikad igrao tako da ju svima preporucam
nobody12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 23:18   #6
preodlična igra koliko kompleksna, a tek sam na petom chapteru. Još ima tih civilizacija koje treba otkriti, he. A jbt... kakva je to gamad od naroda, ja im ispunim sve zahtjeve, a oni ne žele napredovati ako im ne smanjim poreze...

E zanima me samo da li ima još uvijek lov na kitove radi kitovih sala?

Isprva sam mislio da će najveći minus biti nedostatak editora mape i slično, ali čim sam čuo da je potrebno bar 15 sati za jedan scenarij...
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 13:55   #7
presao jucer, fenomenalna igra
__________________
Zato!
Trakavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 16:11   #8
Ja je isto upravo "nabavljam"

Kratim vrijeme s Dawn of War II dok čekam
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 18:58   #9
fora je.. opushtajucha strategija... sam moram bolji komp dobaviti.. jer nemrem bash detalje dizati
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 22:40   #10
neznam sta da kazem osim da ju jos igram te je stvarno preprepreprejebena
nobody12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 10:19   #11
Ja počeo napokon, prešao prve 3 misije kampanje. Fora igra, makar ponekad malo prespora za moj ukus. Čekajući da ti brod donese tools na drugi otok da bi tamo nekaj za quest sagradio je dosadno do boli.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 17:06   #12
stisni + i ubrzaj vrijeme ...
__________________
Zato!
Trakavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 14:57   #13
Heh, nisam niti znao za to

Jedna stvar mi jako fali u igri (što je imao npr Colonization novi), a to je da kod automatskog trgovanja nema mogućnost da podesiš koliko hoćeš da min resursa ostane u warehouse. Ovako moraš svako malo pregledavati sve warehouse da vidiš dali si sve prodao ili prenio i da onda smanjiš ili prekineš trgovanje time.
Nepotrebno iritantno.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2009., 01:04   #14
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Jedna stvar mi jako fali u igri (što je imao npr Colonization novi), a to je da kod automatskog trgovanja nema mogućnost da podesiš koliko hoćeš da min resursa ostane u warehouse. Ovako moraš svako malo pregledavati sve warehouse da vidiš dali si sve prodao ili prenio i da onda smanjiš ili prekineš trgovanje time.
Nepotrebno iritantno.
može se, može se...kada (s onim + i -) dodaš neki resurs u 'trading block', možeš odabrati do koje razine nudiš taj resurs...samo klikneš na ikonicu tog resursa kojim trguješ i podesiš slider kako ti paše (sa strane će ti pisati nešto u stilu sell up to (broj) t of (resurs))...
ista stvar i s brodskim rutama...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 11:33   #15
Kampanju napokon završio, sada sam scenarije započeo igrati. Fora igra, ali kampanji niti ne dobiješ priliku sve izgraditi što se nudi.

Sada ću se u scenarijima guštati.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 18:16   #16
ma ja sam malo odustao od igre kada sam došao u 6 kampanju, odbilo me to vrijeme za napad i to što se svodi na rat... Ma uskoro ću na godišnji, pa ću nastaviti dalje.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 15:21   #17
Pa kampanja je super lagana. Mali trik da ti odam. Tu misiju moraš izgubiti, samo je fora koliko ćeš questova stići srediti prije nego popljugaš. Tako da se ne zabrinjavaš previše. I zadnja misija imaš kao neki timer ali čini se da on ništa ne odlučuje, a svi fights su tako da niti ne trebaš brodove graditi.

Osim toga cijela kampanja je kao neki tutorial napravljena, i to mi je fora. Prava igra počinje tek s scenarijima i continues play.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 18:34   #18
super onda. Ma baš mi je sjajna igra, čak puno bolja od pretprošlog nastavka.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 00:17   #19
Plz mala pomoc

U mislim, 4 ili 5 misiji kad treba na onom otoku skupit kljuc i skrinju ne mogu pronaci nikako skrinju. Pregledao sam sve na otoku (od onih koje sam skuzio) i nema, samo kljuc.

Blejim u onu oluju jer sam pomislio da ju treba skuzit tamo i nista.
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 18:01   #20
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Plz mala pomoc

U mislim, 4 ili 5 misiji kad treba na onom otoku skupit kljuc i skrinju ne mogu pronaci nikako skrinju. Pregledao sam sve na otoku (od onih koje sam skuzio) i nema, samo kljuc.

Blejim u onu oluju jer sam pomislio da ju treba skuzit tamo i nista.
e da, sjećam se tog dijela, i mene je iznervirao, he. Mislim da moraš najprije napraviti one muslimanske ratne brodove, pa ćeš tek moći doći do te škrinje...
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.