Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2011., 00:41   #1
Asi (vol.2)

Kada se bude duhovi prošlosti, ljubav se pretvara u dramu...
Epska priča o nemogućoj ljubavi - "ASI" - nova serija od 20. prosinca na Novoj TV!


(Asi), 2007.- 2009., Turska

Dramska serija, pon-čet u 21 sat

Redatelj: Cevdet Mercan
Scenarij: Gul Dirican
Nese Cehiz
Bilal Babaoglu

ULOGE:
Tuba Büyüküstün ... Asiye 'Asi' Kozdžuoglu
Murat Yildirim ... Demir Dogan
Çetin Tekindor ... Ihsan Kozdžuoglu
Nur Sürer ... Neriman Kozdžuoglu
Selma Ergeç ... Defne Kozdžuoglu
Cemal Hunal ... Kerim
Tülay Günal ... Suhejla
Tülay Bursa ... Fatma
Aslihan Guner ... Gonca Kozdžuoglu
Necmettin Çobanoglu ... Ökkes
Saygin Soysal ... Aslan



Snažna priča o ljubavi dvoje jakih i ponosnih ličnosti koje u ostvarenju zajedničke sreće priječe utezi prošlosti. Epska drama ‘Asi’ jedna je od najboljih pripadnica žanra turskih dramskih serija.

U priči o novoj buržoaziji, ljubavi prema zemlji i Sredozemlju, ali i romanci, u središtu je jedna rijeka koja teče uzvodno. Njeno je ime Asi, kao i nadimak glavne junakinje Asiye. Ona ide suprotnim smjerom baš poput rijeke koja, za razliku od uobičajenog toka, gradom Antakyijom teče od juga prema sjeveru. Mladi Demir nakon mnogo godina vraća se privlačan, bogat i uspješan u rodni grad. Na toj zemlji njegova je obitelj pokopala tajne koje će njegovom i Asijinom životu priječiti put do sreće. Iako zaljubljeni, ponosni i vezani uz svoje obitelji Demir i Asi su neprijatelji uvjetovani grijesima njihovih predaka.


Serija se osim u Turskoj prikazivala u Rumunjskoj, Bugarskoj i zemljama Bliskog istoka. U arapskom svijetu postigla je nezapamćen uspjeh.

Seriju 'Asi' odlikuju izvrsna originalna glazba autora Naila Yutsevera, iznimna fotografija i pejzaži. Snimana je u Antayji, tajanstvenom i čarobnom gradu smještenom na obalama Sredozemnog mora, domu kulture stare tisuće godina .Izvrsna produkcija sa snažnom glumačkom postavom, dinamičnim scenarijem i režijom ostavit će snažan dojam na male ekrane. Ovo je oda prirodi, ljudskim mukama, zemlji, vodi i ljubavnoj boli.


Već tri generacije obitelj Kozdžuoglu posjeduje veliko imanje, a opstanak plantaže i farme njihov je najvažniji cilj. Vlasnik Ihsan Kozdžuoglu i njegova kći Asi rade i žive za svoju zemlju. Mnogo godina prije Demirova teta Suhejla i njegova majka došle su raditi na imanje obitelji Kozdžuoglu. Demirova majka utopila se u rijeci Asi koja teče blizu posjeda obitelji Kozdžuoglu.

Prošle su godine i Demir se vraća u svoj rodni grad kao imućni poslovni čovjek. Još uvijek ogorčen zbog okolnosti koje su njegovu majku odvukle u smrt Demir susreće Asi spram koje odmah osjeti veliku privlačnost. No životi obitelji Kozdžuoglu i Demirove obitelji isprepletene su događajima iz prošlosti, a oni će biti i konstantna prepreka u odnosu ovo dvoje mladih ljudi. Tajne počinju lagano dolaziti na vidjelo i potresati odnose nakon što se Suhejla vrati u Antakyju.

Demir saznaje da je obitelj Kozdžuoglu, jedna od cjenjenijih obitelji u regiji, vjerojatno odgovorna za smrt njegove majke. Odgovore zašto je njegova majka počinila samoubojstvo, Demir je odlučio potražiti na imanju Ihsana Kozdžuoglu. Demir svoj posao prebacuje u Antakyju i ondje kupuje imanje Džemala Age, Ihsanova tasta.

Izvor: MojaTVhr

Tema vol. 1: https://www.forum.hr/showthread.php?t=605949

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 15.03.2011. at 18:30.
Jay Bluebell is offline  
Old 15.03.2011., 00:44   #2
Hošgeldin!!!




.............

Vežite se, polijećemo!






ed. Hvala moderatoru na pomoći, mi smo tamam raspravljali ko će otvoriti novu temu. ()
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 15.03.2011., 00:47   #3
Nastavljamo razgovor o seriji Asi, večeras smo odgledali kraj 45. i došli do sredine 46. epizode.


Btw, gdje ste svi??
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 15.03.2011., 00:48   #4
Cure čekam vas.Idemo......

mariana7 is offline  
Old 15.03.2011., 00:48   #5
Nastavak Thanks Jay


Nezaboravni prvi





@minci Dobro pitanje zaboravih stavit pod navodnicima
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...

Zadnje uređivanje MariaIsabella : 15.03.2011. at 01:00.
MariaIsabella is offline  
Old 15.03.2011., 00:52   #6






__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 15.03.2011., 00:52   #7
moram sad ispocetka.zezice samo da mi je znati otkud ti sve to.zadnja recenic je upravo sto ja muzu vec dulje vrijeme govorim a mariaIsabella svaka cast ,vidim da ti nije promaklo koliko treba demiru da dode ,ipak to malo duze traje. ne znam da li ste skuzile sto demir govori asi kad ona spava na stolu:asi,dušo,hajde ustani(asi dušo,hajde kakati)odvalila sam od smijeha kad sam kako se kaze ustani
lili prvic is offline  
Old 15.03.2011., 00:52   #8
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Nastavljamo razgovor o seriji Asi, večeras smo odgledali kraj 45. i došli do sredine 46. epizode.


Btw, gdje ste svi??
Transformiramo se u strijelce i prebacujemo na Asi-2...
...a možda je i vrijeme da odemo zaleć i slatko sanjat.....velikog i malog Demira...

LN do sutra...danas...
Didilina is offline  
Old 15.03.2011., 00:58   #9
Da li ste primjetile oziljak na Demirovoj/Muratovoj ruci, cetvrta Minina slika, kada polaze onu njihovu zaljepljenu na krevet? Ovo je vec sumnjivo, prvo onaj iznad oka, sad ovaj.. Ili je nas macan into SM ili ga Mrs.B drzi pod kontrolom. Mozda cemo trebati organizirati neku misiju spasavanja, a CSI Antakya ce nam pomoci da ne ostane tragova

Cure dajte gifove koji su vec bili, cisto da ne moramo ici na onu temu, dobar pocetak sa prvim poljupcem, jos i sad osjecam leptirice kad gledam taj dio. Sad sam se sjetila one baze, sljedeci put kada osjetim leptirice napit cu se insekticida
Isolta is offline  
Old 15.03.2011., 01:02   #10
Jay - hvala!!!!!!!
Eh, sad kako ne mogu quotati, hvala svima na pohvalama! (Skorpi,Didi,Asi62,Mariana7,Lili.... i posebno Adadjo )
Emice, - prelijep post, a usput vidim da i tebi Defne opako para rožnicu...
MI, i Oria, vama posebno hvala na gifovima, ona leđa u sivoj košulji koja se izvijaju , mislim stvarno, šta mene izbezumi....
Nego Isolta, srećo, jel' ti stvarno printaš moje postove? Zašto, pobogu?

Ja sam još pod dojmom, sad sam skužila da sam zaboravila na one tračare (valjda zato što ih imam tu oko sebe, a ne doživljavam ih baš previše).

Cure, jeste skužile da imamo Asi2? Gdje ste?
Zezica is offline  
Old 15.03.2011., 01:05   #11






__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 15.03.2011., 01:06   #12
Quote:
lili prvic kaže: Pogledaj post
moram sad ispocetka.zezice samo da mi je znati otkud ti sve to.zadnja recenic je upravo sto ja muzu vec dulje vrijeme govorim a mariaIsabella svaka cast ,vidim da ti nije promaklo koliko treba demiru da dode ,ipak to malo duze traje. ne znam da li ste skuzile sto demir govori asi kad ona spava na stolu:asi,dušo,hajde ustani(asi dušo,hajde kakati)odvalila sam od smijeha kad sam kako se kaze ustani
Bold 1. - dobila putem.
Bold 2. - prvi put čula u Gumus i odvalila od cerekanja
(usput, stavi u GT na hrv. riječ ŽABA i prevedi na turski ali tako da poslušaš izgovor!)

Ajme, 01:06 ! Noć cure, sad imamo novih 499 stranica za pisanje!
Zezica is offline  
Old 15.03.2011., 01:09   #13
Ovo je prvi dodir usana

@minci samo ti trljaj sol na ranu
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Old 15.03.2011., 01:09   #14
za lijepe snove







__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 15.03.2011., 01:11   #15
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Bold 1. - dobila putem.
Bold 2. - prvi put čula u Gumus i odvalila od cerekanja
(usput, stavi u GT na hrv. riječ ŽABA i prevedi na turski ali tako da poslušaš izgovor!)

Ajme, 01:06 ! Noć cure, sad imamo novih 499 stranica za pisanje!
aj samo mi reci šta ti je to GT
lili prvic is offline  
Old 15.03.2011., 01:17   #16
a na ovim slikama kako mu se uši crvene,bas mu bilo vruce!!!!malo zraka,malo zraka!
lili prvic is offline  
Old 15.03.2011., 01:20   #17
Quote:
lili prvic kaže: Pogledaj post
aj samo mi reci šta ti je to GT
Google translator / prevoditelj
A ja kao rekla "laku noć"
Zezica is offline  
Old 15.03.2011., 01:20   #18
za kraj, demir preuzima inicijativu







__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 15.03.2011., 01:24   #19
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Google translator / prevoditelj
A ja kao rekla "laku noć"
i ja isto ,sad stvarno laku noc
lili prvic is offline  
Old 15.03.2011., 01:29   #20
"mali demir" tu može ostat smiren jedino ako misli na katalizatore! ja ne znam drugi način.







__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.