Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2008., 11:14   #4121
Quote:
Evil-Lyn kaže: Pogledaj post
Nije. Ja sam to napravila. Jedino bi ti se moglo desiti da te traže potvrdu o prebivalištu u HZZO-u sa zagrebačkom adresom kada ćeš ići potvrditi onaj papir što dobiješ kod gina. Ne treba ti ako je normalna ekipa na šalteru-a meni je bila , a ako nije...vjerojatno će inzistirati na tome.
Evil-Lyn htjela bih ti zahvaliti na onome što si napisala o dr. Kraljeviću, jer su me tvoji postovi najviše uvjerili da odem baš kod njega. Puno hvala
Inči is offline  
Old 17.03.2008., 15:48   #4122
Ma taj "doktor" Čorić je sadist kakvog nema. Evo, mama mi je danas došla doma, kao išla je na pregled a čovjek joj izvadio izraslinu. NA ŽIVO! Bez krvnih pretraga, konzultacija. Samo joj je rekao da se od toga ne umire. I to može biti doktor? To je čisto zlostavljanje!
Mary23 is offline  
Old 17.03.2008., 16:14   #4123
Quote:
jelena696 kaže: Pogledaj post
cure, spominjao se dr.Wahid u Trnju pa me zanima da li još prima pacijentice??? i ako netko zna može li mi dat broj ordinacije da pitam?
opet imam probleme s mojim glupim jajnicima i bježim glavom bez obzira od dr. Stepanić
šmrc što više nema dr. Mirić-Tešanić
ne znam jel jos prima pacijentice, ali 6062-471 ti je broj. ja sam kod njega, i nemam nikakvih prituzbi, dapace, sve (iako, nisam nikad imala nekih problema, sve samo redovite kontrole).

(ups, vidim da je netko vec odgovorio. onda samo pohvala njemu )
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Old 17.03.2008., 17:05   #4124
Quote:
Inči kaže: Pogledaj post
Evil-Lyn htjela bih ti zahvaliti na onome što si napisala o dr. Kraljeviću, jer su me tvoji postovi najviše uvjerili da odem baš kod njega. Puno hvala


Ja sam jako zadovoljna s njim. Nadam se da ćeš i ti biti!
__________________
Every time a child says I don't believe in fairies, there is a little fairy somewhere that falls down dead.
Evil-Lyn is offline  
Old 18.03.2008., 09:22   #4125
Quote:
Evil-Lyn kaže: Pogledaj post


Ja sam jako zadovoljna s njim. Nadam se da ćeš i ti biti!
Jesam, baš sam jako vesela da sam pronašla tako dobrog doktora i već sam se riješila polipa
Inči is offline  
Old 18.03.2008., 14:32   #4126
spec.gin.Davorin Lukenda; Ivane Brlić Mažuranić 90

Molim Vas za bilo kakve informacije vezane za spec.gin.Davorin Lukenda.
Na Malešnici je otvorena nova ginekološka ( soc.) ordinacija, već sam se prijavila kod njega i bila na pregledu.
Uglavnom, pregled nije bio jako neugodan ( kako uopće može biti ugodan!!!); ali pristup; razgovor je trajao ukupno minutu i pol; pregled isto toliko; bilo kakve druge informacije se moraju izvuć iz njega itd.....
Vrlo škrt na riječima, ili ja jako puno očekujem .....


Pa ako ima tko kakvih informacija molim vas da mi javite ....

Unaprijed hvala
__________________
ANNA212
ANNA212 is offline  
Old 18.03.2008., 14:46   #4127
Quote:
ANNA212 kaže: Pogledaj post
Molim Vas za bilo kakve informacije vezane za spec.gin.Davorin Lukenda.
Na Malešnici je otvorena nova ginekološka ( soc.) ordinacija, već sam se prijavila kod njega i bila na pregledu.
Uglavnom, pregled nije bio jako neugodan ( kako uopće može biti ugodan!!!); ali pristup; trrazgovor je ajao ukupno minutu i pol; pregled isto toliko; bilo kakve druge informacije se moraju izvuć iz njega itd.....
Vrlo škrt na riječima, ili ja jako puno očekujem .....


Pa ako ima tko kakvih informacija molim vas da mi javite ....

Unaprijed hvala
Nemam informacija o njemu, ali te moram razočarati činjenicom da većina (sve za koje sam ja čula) socijalaca ima takav pristup. Ja, recimo, dok skidam gaće i penjem se na stol moram ispitivati i govoriti što mi je jer:
A) prije sam vani nego unutra i to je jedina prilika za razgovor
B) nema šanse da me pita bilo što osim kad mi je bila zadnja menga i retoričko: Jel ima problema?

S tim da mogu razumjeti situacije gdje žene doslovce ispadaju iz čekaonice koliko ih je, ali moja je više onako komotna i nikad nije gužva, a pacijente prima do 13, iako radi do 14. Ne bi da im toliko treba za papirologiju.
__________________
I can resist everything except temptation
in spe is offline  
Old 18.03.2008., 15:28   #4128
Quote:
ANNA212 kaže: Pogledaj post
Molim Vas za bilo kakve informacije vezane za spec.gin.Davorin Lukenda.
Na Malešnici je otvorena nova ginekološka ( soc.) ordinacija, već sam se prijavila kod njega i bila na pregledu.
Uglavnom, pregled nije bio jako neugodan ( kako uopće može biti ugodan!!!); ali pristup; razgovor je trajao ukupno minutu i pol; pregled isto toliko; bilo kakve druge informacije se moraju izvuć iz njega itd.....
Vrlo škrt na riječima, ili ja jako puno očekujem .....


Pa ako ima tko kakvih informacija molim vas da mi javite ....

Unaprijed hvala

Ja sam bila dvaput kod dr. Lukende. Bila sam jako zadovoljna i čula sam preporuke od nekih ljudi da su jako zadovoljni. Pristupačan je i pričljiv, ne bude ti bilo neugodno kod njega.

Lukenda je u Šubićevoj, tel. 4655 247.
Inči is offline  
Old 18.03.2008., 15:29   #4129
I naravno, što nisam rekla, dobar je doktor.
Inči is offline  
Old 25.03.2008., 18:13   #4130
sad ću jedno jako glupo pitanje
ja sam u dugavama kod doke
i sad otišla sam vadit krv i rekla mi je sestra da dođem na pregled isti dan kad donesem nalaze al neznam dal joj se moram prije toga naručiti ili da samo tako dođem..
glix is offline  
Old 25.03.2008., 21:15   #4131
Quote:
glix kaže: Pogledaj post
sad ću jedno jako glupo pitanje
ja sam u dugavama kod doke
i sad otišla sam vadit krv i rekla mi je sestra da dođem na pregled isti dan kad donesem nalaze al neznam dal joj se moram prije toga naručiti ili da samo tako dođem..
samo odi kod sestre i reci da si dosla doktorici pokazat nalaze, primit će te
obično to tako rade kad doneseš nalaze
tolica is offline  
Old 26.03.2008., 20:01   #4132
Znate li u koju se zagrebačku bolnicu najbolje naručiti na ultrazvuk? Koliko se dugo u kojoj čeka, gdje su najbolji doktori (znam da u svakoj ima i dobrih i loših, ali zanimaju me neka iskustva)? Bilo kakve preporuke molim. Važno mi je da je bolnica. Hvala unaprijed.
lopticahopsica is offline  
Old 26.03.2008., 21:43   #4133
Molim ako netko zna za preporučiti dobru ginekologicu u Zagrebu, može i privatno...
Petra* is offline  
Old 26.03.2008., 22:10   #4134
Quote:
lopticahopsica kaže: Pogledaj post
Znate li u koju se zagrebačku bolnicu najbolje naručiti na ultrazvuk? Koliko se dugo u kojoj čeka, gdje su najbolji doktori (znam da u svakoj ima i dobrih i loših, ali zanimaju me neka iskustva)? Bilo kakve preporuke molim. Važno mi je da je bolnica. Hvala unaprijed.
Ultrazvuk čega?
ivanea1 is offline  
Old 26.03.2008., 22:15   #4135
Quote:
Petra* kaže: Pogledaj post
Molim ako netko zna za preporučiti dobru ginekologicu u Zagrebu, može i privatno...
na prijašnjim stranicama ima puno preporuka, ali je sad sve pomiješano s raznim topicima, pa je nepregledno za naći.....ali najviše preporuka imaju ove ginekologice:

privatno:

1. Silva Babić
2. Danka Mirić-Tešanić
3. Tihana Mazalin
4. Vesna Harni
5. Višnja Latin
6. Jasenka Grujić-Koračin

soc:

Suzana Bokić, DZ Prečko


ginekolozi (privatno):

Nikola Ljubojević
Zdenko Kraljević
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 26.03.2008., 22:22   #4136
Da li koja od vas ide kod dr Refat El Hajja u Laginjinoj i kakva su vam iskustva s njim?
Ja se razmišljam da odem kod nekog drugog, al nisam baš sigurna, pa me zanimaju vaša iskustva.
ivanea1 is offline  
Old 26.03.2008., 22:27   #4137
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
na prijašnjim stranicama ima puno preporuka, ali je sad sve pomiješano s raznim topicima, pa je nepregledno za naći.....ali najviše preporuka imaju ove ginekologice:

privatno:

1. Silva Babić
2. Danka Mirić-Tešanić
3. Tihana Mazalin
4. Vesna Harni
5. Višnja Latin
6. Jasenka Grujić-Koračin

soc:

Suzana Bokić, DZ Prečko


ginekolozi (privatno):

Nikola Ljubojević
Zdenko Kraljević

Kako da dođem do koje od ovih šestero?
Petra* is offline  
Old 26.03.2008., 22:44   #4138
petra, poslala sam ti na private
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 26.03.2008., 22:56   #4139
Quote:
ivanea1 kaže: Pogledaj post
Ultrazvuk čega?
Ginekološki ultrazvuk (maternice i jajnika). Zaboravila sam napisati.
lopticahopsica is offline  
Old 26.03.2008., 23:01   #4140
Smile

Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
petra, poslala sam ti na private
Hvala puno
Petra* is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.