Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2012., 15:13   #21
doktor 5 4 uz 1 as.retardirani su ti tereni u dohi
mmario is offline  
Old 03.01.2012., 15:23   #22
Nadal i Federer igrali na onom ultra wodafak kvazikoznaštajeto terenu.
Zašto nije Nole igrao?
On je trenutno bog,ne vidim zašto su Nadala tutnuli tu,iako ga simpatiziram.
nar.kO is offline  
Old 03.01.2012., 15:23   #23
Iako je livescore napravio brejk Ivi, isto nije pošlo za rukom Ukrajincu. 6:5 za Doktora.
ManijakIzraziti is offline  
Old 03.01.2012., 15:26   #24
TB, Stahouškij za sada bolje djeluje.
Luyindula is offline  
Old 03.01.2012., 15:35   #25
tek sam sad skuzio sta je.ovaj stari na es je rekao da na glavnom terenu dosta puse, a da je vani jos gore.oba 2 sigurno ubacuju nekakve polovne 1.servise sta je ukrajincu dovoljno, a doktoru nije.
mmario is offline  
Old 03.01.2012., 15:36   #26
Izgubit ce on ovo izgleda

EDIT: Napravio je brejk odmah naravno.

Zadnje uređivanje Luyindula : 03.01.2012. at 15:46.
Luyindula is offline  
Old 03.01.2012., 15:42   #27
JEDAN JE KARLOVIĆ IVO, KARLOVIĆ IVOOOOOO
ManijakIzraziti is offline  
Old 03.01.2012., 16:01   #28
Demonstracija moći u drugom setu!
ManijakIzraziti is offline  
Old 03.01.2012., 16:10   #29
Quote:
mmario kaže: Pogledaj post
tek sam sad skuzio sta je.ovaj stari na es je rekao da na glavnom terenu dosta puse, a da je vani jos gore.oba 2 sigurno ubacuju nekakve polovne 1.servise sta je ukrajincu dovoljno, a doktoru nije.
kaj god
mmario is offline  
Old 03.01.2012., 16:35   #30
Quote:
nar.kO kaže: Pogledaj post
Nadal i Federer igrali na onom ultra wodafak kvazikoznaštajeto terenu.
Zašto nije Nole igrao?
On je trenutno bog,ne vidim zašto su Nadala tutnuli tu,iako ga simpatiziram.
zato sto nisu svi zaljubljeni u njega ko ti. Nadal i Federer predstavljaju najveci rivalitet zadnjih 8 godina u svijetu sporta.
Dijete Kreten is offline  
Old 03.01.2012., 16:40   #31
Jaziri uzeo set Tsongi
Luyindula is offline  
Old 03.01.2012., 16:41   #32
Pitaju se ovi komentatori na ovom meču di je Tsonga di je bio ovaj Al-Jazzera svih ovih godina...

Doktor je imao dobrih prilika za završit ovo, šteta...
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Old 03.01.2012., 16:43   #33
al jaziri ima sve udarce.jos jedan u nizu propalih talenta.
mmario is offline  
Old 03.01.2012., 16:46   #34
Šta čovjek radi Tsongi Zanimljivo zanimljivo...
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Old 03.01.2012., 16:47   #35
Uz tebe su i planine i more,
hajde sad g.uzi Doktore!
ManijakIzraziti is offline  
Old 03.01.2012., 16:54   #36
Ja imam svoga Boga,
živim za Doktora jednoga!


Hajmo svi na noge, da vas pitam koji je to ritam
http://www.youtube.com/watch?v=KrlgOYCsUjg
ManijakIzraziti is offline  
Old 03.01.2012., 16:55   #37
Doktor
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Old 03.01.2012., 16:58   #38
pocela nova sezona, a sa samim time i karlovicevo trollanje.jedva boga, ali pobjeda je pobjeda.
mmario is offline  
Old 03.01.2012., 17:28   #39
Prenijeti ću ovdje raspravu sa zaključanog topika. Mislim da nije bio offtopic već teniska rasprava koja zaslužuje moj odgovor, eto čak se neću obazirati i na Allenovu provokaciju.

Quote:
Rogerer kaže: Pogledaj post
ovo fakat nema smisla
po toj logici možemo raspravaljati da li samprasovih 14 vrijedi više od federerovih 16, da li borgovih 11 vrijedi više od samprasovih 14 itd.
svaki je gs jednako vrijedan, sve ostalo je mlaćenje prazne slame
Ne, ne mogu se složiti s ovim.

Odnosno, statistički si u pravu, svaki slam je jednako vrijedan, međutim, to je statistički. Pak, ako ćemo raspravljati o Lendlu i njegovoj podbačenoj karijeri, treba reći okolnosti koje su tome prethodile.
Nadala i Đokovića uzimam kao primjer zato jer su, prema mojem mišljenju, uz Agassia, najbolji baselineri koji su se pojavili nakon Ivana.

U košarci ne možemo Wiltovih 100 poena pretpostavljati Shaqovoj statistici, u atletici ne možemo rekord Kratochvilove smatrati ultimativnim savršenstvom, itd. Sport, kao i sve na ovom svijetu, evoluira.

Lendl je bio power baseliner u razdoblju volej igre. Lendl je i na Wimbledonu ušao u dva finala, tako što se prilagodio volej igri. Ušao u dva finala igrajući S&V nakon što bi dva tjedna prije osvojio RG s baseline igrom.
Kako piše i u linku od našeg Lendla, bio je prvi igrač koji je počeo s teretanom, prvi igrač koji je upotrebljavao personalizirane žice na reketu, prvi koji zamjenjivao rekete na izmjeni, ukratko - prvi koji je "produbljivao" skromnu tehnologiju reketa za to vrijeme.

Možemo samo pretpostaviti koliko bi koristi imao od sadašnje tehnologije budući da ondašnji reketi nisu odgovarali njegovom stilu igre. Možemo samo zamisliti koliko bi profitirao od današnjih treninga kad se ionako sve bazira na fizičkoj snazi.

Zbog svih okolnosti, uistinu mislim da sve buduće fenomenalne baselinere ne smijemo pretpostavljati Lendlu, što dakako ne umanjuje njihov uspjeh.

U današnje će vrijeme Đoković osvojiti Wimbledon što spada u apsurd apsurda budući da se lik i ne zna pravilno kretati po travi.
I kako će to napraviti? Samo tako što će slati duboke i precizne lopte a protivnik će mu vraćati malo kraće i nepreciznije lopte.
Pitam se kako bi završio da mu na jednu dublju loptu na mrežu izađe ogromni, dlakavi, masivni i krakati Boris Becker. Ali, jebiga, to nikad neće pisati u statistici.

ps
Da, naravno, da možemo diskutirati i o Borgovih 11, Samprasovih 14 ili Federerovih 16. Iako, svi su oni imali razne pogodnosti u svojoj karijeri, mislim da nitko, poput Lendla, nije bio tolika žrtva raznih okolnosti.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Old 03.01.2012., 17:50   #40
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Prenijeti ću ovdje raspravu sa zaključanog topika. Mislim da nije bio offtopic već teniska rasprava koja zaslužuje moj odgovor, eto čak se neću obazirati i na Allenovu provokaciju.



Ne, ne mogu se složiti s ovim.

Odnosno, statistički si u pravu, svaki slam je jednako vrijedan, međutim, to je statistički. Pak, ako ćemo raspravljati o Lendlu i njegovoj podbačenoj karijeri, treba reći okolnosti koje su tome prethodile.
Nadala i Đokovića uzimam kao primjer zato jer su, prema mojem mišljenju, uz Agassia, najbolji baselineri koji su se pojavili nakon Ivana.

U košarci ne možemo Wiltovih 100 poena pretpostavljati Shaqovoj statistici, u atletici ne možemo rekord Kratochvilove smatrati ultimativnim savršenstvom, itd. Sport, kao i sve na ovom svijetu, evoluira.

Lendl je bio power baseliner u razdoblju volej igre. Lendl je i na Wimbledonu ušao u dva finala, tako što se prilagodio volej igri. Ušao u dva finala igrajući S&V nakon što bi dva tjedna prije osvojio RG s baseline igrom.
Kako piše i u linku od našeg Lendla, bio je prvi igrač koji je počeo s teretanom, prvi igrač koji je upotrebljavao personalizirane žice na reketu, prvi koji zamjenjivao rekete na izmjeni, ukratko - prvi koji je "produbljivao" skromnu tehnologiju reketa za to vrijeme.

Možemo samo pretpostaviti koliko bi koristi imao od sadašnje tehnologije budući da ondašnji reketi nisu odgovarali njegovom stilu igre. Možemo samo zamisliti koliko bi profitirao od današnjih treninga kad se ionako sve bazira na fizičkoj snazi.

Zbog svih okolnosti, uistinu mislim da sve buduće fenomenalne baselinere ne smijemo pretpostavljati Lendlu, što dakako ne umanjuje njihov uspjeh.

U današnje će vrijeme Đoković osvojiti Wimbledon što spada u apsurd apsurda budući da se lik i ne zna pravilno kretati po travi.
I kako će to napraviti? Samo tako što će slati duboke i precizne lopte a protivnik će mu vraćati malo kraće i nepreciznije lopte.
Pitam se kako bi završio da mu na jednu dublju loptu na mrežu izađe ogromni, dlakavi, masivni i krakati Boris Becker. Ali, jebiga, to nikad neće pisati u statistici.

ps
Da, naravno, da možemo diskutirati i o Borgovih 11, Samprasovih 14 ili Federerovih 16. Iako, svi su oni imali razne pogodnosti u svojoj karijeri, mislim da nitko, poput Lendla, nije bio tolika žrtva raznih okolnosti.
da, možemo samo pretpostaviti koliko bi koristi imao...
i možemo samo zamisliti koliko bi profitirao...
i apsurd je apsurda da đoković osvoji vimbldon budući da je više nego očito da se lik totalno nepravilno kreće po travi...
i kako bi završio da mu na mrežu izađe ogromni, dlakavi, masivni i krakati...

kao što rekoh, mlaćenje prazne slame
Rogerer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.