Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2012., 22:34   #1
Da li je on zainteresovan ili ne?

Njega sam upoznala prije malo vise od mjesec dana,sve je islo super itd.Lijepo se slazemo,imamo isti smisao za humor itd itd.On se uglavnom redovno javlja itd.Problem je sto i kad se javi on pusti mene da "vodim razgovor" npr ako ja ne pitam nesto preko chata,on ce sutitit..i onda nakon nekih 20 min ce reci jesil to zauzeta ili nesto slicno(cujemo se najcesce preko interneta jer je on dalje od mene malo).Nekada mi djeluje kao da je zainteresovan a nekada kao ne.tako da sam skroz zbunjena

Sinoc sam mu se javila,on vidio i sve to i samo ignorisaoi danas mi se taodjer citav dan nije javio...a prije toga bio skroz fin,javljao se itd-Ne znam stvarno sta je u pitanju? i sta ja da radim? molim ozbiljne savjete!
sarajka89 is offline  
Old 02.09.2012., 22:35   #2
Nije zainteresiran.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 02.09.2012., 22:36   #3
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nije zainteresiran.
Mislis? zasto? i zasto mi se toliko javlja onda`...ma skroz sam zbunjena,a ne mogu ga otvoreno pitati jer djeluje mi previse pateticno
sarajka89 is offline  
Old 02.09.2012., 22:37   #4
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Mislis? zasto? i zasto mi se toliko javlja onda`...ma skroz sam zbunjena,a ne mogu ga otvoreno pitati jer djeluje mi previse pateticno
Iz sturih informacija, dobio sam dojam da si mu krasna rezerva. Ako te smeta, pitaj ga zasto se tako ponasa. Ne moze nitko na forumu citati mu misli.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 02.09.2012., 22:37   #5
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nije zainteresiran.
Potpis, ili +1
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Mislis? zasto? i zasto mi se toliko javlja onda`...ma skroz sam zbunjena,a ne mogu ga otvoreno pitati jer djeluje mi previse pateticno
...pročitaj iznova što si sama napisala, možda vidiš zašto tako misli... a konkretno, patetičnije je ovako šutke željeti nekoga...usput rečeno...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 02.09.2012., 22:38   #6
pitaj u glavu i bok, dok ti okolisas mozda druga vec finisira posao. . .
__________________
Crème de la Crème!
gallaz is offline  
Old 02.09.2012., 22:38   #7
i mjesec dana ti pričaš on šuti.
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 02.09.2012., 22:39   #8
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Potpis, ili +1


...pročitaj iznova što si sama napisala, možda vidiš zašto tako misli... a konkretno, patetičnije je ovako šutke željeti nekoga...usput rečeno...
Pa ja sam vec rekla da on djeluje i zainteresovano a i nezainteresovano,odatle sam zbunjena i zato i otvorila thread
sarajka89 is offline  
Old 02.09.2012., 22:42   #9
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Pa ja sam vec rekla da on djeluje i zainteresovano a i nezainteresovano,odatle sam zbunjena i zato i otvorila thread
Kada muškarac osjeti zainteresiranost, nerijetko to i jasno kaže.
A zašto je tebi "patetično" reći mu da si zainteresirana, ali ti je očito drago ovako šutke patiti za njime ?
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 02.09.2012., 22:46   #10
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Kada muškarac osjeti zainteresiranost, nerijetko to i jasno kaže.
A zašto je tebi "patetično" reći mu da si zainteresirana, ali ti je očito drago ovako šutke patiti za njime ?
A sta da mu kazem,a da to ne djeluje skroz needy?


U ostalom poznajemo se tek mjesec jedan,i ne mogu sad ozbiljne teme,i ako me muci ovo njegovo ponasanje,,i znam da sam se brzo "vezala" za ovog Sta sad da radim? mislim,navikla sam na decke koji trce oko mene...dok ovaj to jednostavno nece,javlja se redovno prica sa mnom itd..ali nije kao drugi
sarajka89 is offline  
Old 02.09.2012., 22:52   #11
ma jeli to ovaj možda?
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 02.09.2012., 22:53   #12
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
A sta da mu kazem,a da to ne djeluje skroz needy?


U ostalom poznajemo se tek mjesec jedan,i ne mogu sad ozbiljne teme,i ako me muci ovo njegovo ponasanje,,i znam da sam se brzo "vezala" za ovog Sta sad da radim? mislim,navikla sam na decke koji trce oko mene...dok ovaj to jednostavno nece,javlja se redovno prica sa mnom itd..ali nije kao drugi
Pa, sama kažeš da se znate tek mjesec dana... ima ljudi kojima taj kratki period nije nimalo dovoljan da bi "trčali oko nekoga" ... a što je točno needy u rečenici - inače, interesiraš me...-? Mislim, možda i sama onda naučim nešto novo jer s tom ili sličnom rečenicom sam dosta puta čovjeku rekla o svom interesu...

Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
Ali za ovoga tvrdi da se nikad prvi ne javi...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 02.09.2012., 22:53   #13
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
Ne to mi je bivsi ,ovog poznajem tek mjesec dana

Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Pa, sama kažeš da se znate tek mjesec dana... ima ljudi kojima taj kratki period nije nimalo dovoljan da bi "trčali oko nekoga" ... a što je točno needy u rečenici - inače, interesiraš me...-? Mislim, možda i sama onda naučim nešto novo jer s tom ili sličnom rečenicom sam dosta puta čovjeku rekla o svom interesu...
Ne mislim sad bukvalno trcati vec onako pokazivati interes malo jace.

"Interesiras me"..i sta onda? mislim ne znam nisam nikada ni jednom tako rekla,i plasim se da je previse
sarajka89 is offline  
Old 02.09.2012., 22:55   #14
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Ne to mi je bivsi ,ovog poznajem tek mjesec dana
nekako su mi slični,imaju istih poteškoća sa komuniciranjem..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 02.09.2012., 22:58   #15
Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
nekako su mi slični,imaju istih poteškoća sa komuniciranjem..
Ne ni blizu,s bivsim nikada nije bilo ljutnje i obicno sam ja ta koja se bezveze ljutila
sarajka89 is offline  
Old 02.09.2012., 22:59   #16
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Ne to mi je bivsi ,ovog poznajem tek mjesec dana



Ne mislim sad bukvalno trcati vec onako pokazivati interes malo jace.

"Interesiras me"..i sta onda? mislim ne znam nisam nikada ni jednom tako rekla,i plasim se da je previse
Ponavljam - nekima je mjesec dana prerano da osjete ikakav interes.
A ako te strah odbijanja, ne mogu ništa reći... mene više strah bit, za mene osobno, "mrtva" i šutjeti...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 02.09.2012., 23:01   #17
Zainteresiran je, samo je zauzet biranjem prstena za tebe
__________________
Bück dich befehl ich dir
Kriz@ is offline  
Old 02.09.2012., 23:08   #18
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post

Ali za ovoga tvrdi da se nikad prvi ne javi...
jedan se ne javlja a drugi kad se javi onda šuti..


Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Ne ni blizu,s bivsim nikada nije bilo ljutnje i obicno sam ja ta koja se bezveze ljutila
ne govorim ja o nikakvoj ljutnji.
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 02.09.2012., 23:12   #19
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Ponavljam - nekima je mjesec dana prerano da osjete ikakav interes.
A ako te strah odbijanja, ne mogu ništa reći... mene više strah bit, za mene osobno, "mrtva" i šutjeti...
Ali treba nakon mjesec dana da zna dal zeli nastaviti ili ne,mislim ne kazem treba me voliti ali ono...imati neki interes

Odbijanja me nije strah,vise me strah da ispadne pateticna,zalosna itd
sarajka89 is offline  
Old 02.09.2012., 23:14   #20
jel on neki genetlemen a ti seljanka.. pa mu mozda razgovor nije nesto

mislim da vec uvidam ovaj i slicni slucaj po forumu... ukratko: ti si njemu trenutna jebacina. on trazi neku savrsenu. a savrsenu je tesko naci i eto ti si se nasla na putu. ja sam bio s 70 posto takvih. dobro je bilo dok ona nije skuzila... na svu srecu nije trajalo vise od para dana. jer podignem razinu u njoj do 100 i onda je spustim na nulu sutra dan. kod vas se to poteze mjesecima...

stvarno ti nemam sto reci. uzivaj u njemu koliko mozes ali budi spremna na rastanak. nemoj poslje tog bit slomljenog srca... i on ce biti... jer ce bit solo dok opet neka kriva ne naleti

ako sam fulao slucaj. ignoriraj me
MillionMan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger