Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2014., 17:36   #221
Zaboravila ne. Preboljela da.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 00:30   #222
Ne
Zvoncica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 22:51   #223
Zaboravio naravno...
Bumblebee24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 00:59   #224
Onaj osjecaj kad nekog volite vise neg sebe i onda ga morate ostaviti, “zrtvovati” jer ne zelite povrijediti nekog ko u vas gleda kao sve na svijetu. Gadno..boli…kida iznutra..svaki djelic tijela..a opet…morate prikrivati pred drugima i glumiti da je sve super i smjeskati se dok iznutra placete.
Ono kad bi bar jedno slovo od tog nekog znacilo kao cijela knjiga…kad bi samo zvuk zvona na drugoj strani telefonske linije ucinio da se osjecas bolje…a ne smijes nazvati…kad te svaka stvar koju vidis podsjeti na nju ili nesto vezano uz nju…ne mozes funkcionirati kako treba jer su ti misli s njom..kad provodis sate gledajuci u jednu njenju sliku i sjecas se kako je lijepo bilo…sjecas se njenog glasa…njenog osmijeha jer je to bilo prakticki sve sto si imao od nje..uvijek se nadajuci da ce doci dan da se sretnete…kad 8 najduzih mjeseci u zivotu svaki dan otvaras novi mail, pises sve o svemu i nikad ga ne posaljes i onda sutradan isti taj mail obrises i pises novi kojeg ona nece vidjet…kad navecer ides leci i pitas se jel ona vec spava i kad se svako jutro budis i prvo pomislis na nju..a nje nema…kad svako to jutro cvrsto odlucis “danas cu joj se javiti..poslati taj mail” a taj mail opet ne ode jer se bojis da bi vas vise povrijedio nego umirio i kad bi mogao napisati roman o tom i dati da procita ne bi bilo dovoljno da sazna koliko je tesko biti s te strane.
A sad…sad je mnogo gore, sad sam s druge strane.

http://www.astral-guru.com
linda1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 19:19   #225
Nisam zaboravio, a nisam ni siguran da li sam prebolio.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 00:20   #226
Vidio sam ju jučer. Ono, bili na metar jedno od drugog. 0 reakcije. Ni trnci, ni čvor u želucu, ni klecava koljena... ništa. Izgleda da sam otišao dalje
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 01:52   #227
Što znači zaboravit?! Vidio sam prvu ljubav prije božića nakon puno godina i baš sam se super osjećao dok sam je sreo i razgovarali smo.. Znači prva ljubav, ali još tada bili djeca, i sada smo odrasli ljudi.. Ali bili smo djeca, dalje nema smisla pričat, ali smo baš lijepo komunicirali, zezali i sve...

ono što se tiče prve "prave" ljubavi.. Bili smo jako dugo skupa, i sreo sam ju nedavno na ulici, ali ona je kao razgovarala na mobitel kao da me ne pozna.. Vidla me, ali nije htjela pozdraviti.. Ako tako gledamo, onda se sjećam prve ljubavi, ali prve prave ljubavi bolje da nisam imao.. Bili smo zajedno 4 godine, sve bilo super, a danas me ne želi niti pozdraviti..Pitam se zašto.. Bez grižnje savjeti želi pozdraviti svaka, ali ona sa grižnjom savjesti ne želi.. Ali opet meni to ne smeta..Mogla je barem pozdraviti iz kulture, bez obzira što je zajebala stvar..Ljudi smo.. Život ide dalje..

Jedino mi nije jasno.. Bili smozajedno godinama ,djelili dobro i zlo, trebali se uzeti.. i sad kad više nismo zajedno ignoriranje u svakom pogledu... Zašto? Zar ni dobar dan ne znaš reći osobi s kojom si se čula svaki dan po par puta.. Po meni takva osoba nema ljudske vrijesnosti..Žao mi osobe s kojom je sada ona.. Ljudi smo, čemu nedostatak kulture i ljudske vrijednosti.. Znam sve što je napravila loše, ali ne ljutim se.. Stvarno ne znam..
Donkeyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 11:34   #228
Quote:
Donkeyman kaže: Pogledaj post
ali ona sa grižnjom savjesti ne želi..
bez obzira što je zajebala stvar..
Znam sve što je napravila loše,
Sam si si dao odgovor
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:51   #229
Nisam senilna, sjećam se tko je bio.
Ali to je sve, otprilike kao što se sjećam u koji sam vrtić išla, ali ne oblije me toplina kad na to pomislim.
Da ga sretnem na cesti, nisam sigurna ni da bih ga prepoznala, prošlo je 13 godina.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 08:37   #230
Sa kojih 16. god... Bila mi je susjeda prakticno,moj mlađi brat se druzio sa njezinim mlađim bratom.Upoznali smo se na onom prastarom iskonovom chatu.
Tako smo nakon mjeseci trakeljanja odlucili za dejt,a posto smo bili blizu jedno drugom,u parkiću pored obližnje skole...

Ukratko nije bilo niceg osim mog zatreskavanja do usiju,i drzalo me to dugo,iako sam bio sa drugim curama,skoro pa 2 godine me nije pustilo...Moja bivsa srednja skola je puna natpisa mojih ljubavnih izljeva

Zavrsilo je tako da je zavrsila sa jednim od u to vrijeme mojih naj frendova,i razlog raskola naseg drustva sljedecih nekoliko mjeseci jer smo mi zaratili i to gadno,naravno inicirano sa moje strane jer je doticni znao za moje osjecaje prema njoj...Kasnije se to nekako ispeglalo,mislim odnos između mene i frenda,ali nikada se nije vratilo na staro.

Za secer na kraju ove male litanije :

Par godina poslije sam ju sreo vani,vidno pripitu.Imala je strasnu zelju da zavrsi sa mnom tu vecer,ali ja sam to kategoricki odbio.Previse vremena proslo a i ploca se u glavi ohoho promjenila.Bio sam dovoljno fer da ju u stanju kakvom je bila doma otpratim. I dalje smo si dobri,znamo nekad zajedno popiti na festama...Dal se cega prisjetim? Pa naravno,potakne sjecanje i sve,ali nista dalje od toga ne. Proslost bi trebala ostati u proslosti.

Nadam se da vas nisam udavio ovom pricom
micekkc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:15   #231
Zaboravio sam kaj sam juce jel...a kamoli prvu ljubav. Mislim čak da mi je druga bila bolja od prve ali nisam siguran
Re-Wired is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:51   #232
Nikad neću zaboraviti...
AnastazijaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 02:31   #233
Njenih ociju cu se sjecati i kad budem umirao, iako imam suprugu i troje djece ...
Willi 68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 02:33   #234
:klap:
Quote:
Willi 68 kaže: Pogledaj post
Njenih ociju cu se sjecati i kad budem umirao, iako imam suprugu i troje djece ...
Willi 68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 02:34   #235
Samo koje boje su bile e vise nemogu da se sjetim...

Willi 68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 02:40   #236
Ai sise su joj bile lose a ja obozavam dojke , sve u svemu drzite ono sto imate i to redovno prasite

https://www.forum.hr/images/smilies/504.gif
Willi 68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 06:40   #237
Znaci nisam jedini. Sjetim se ja njih svih. Svaka je ostavila neki trag na meni.
room66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 14:34   #238
Pravo da ti kazem jesam. Jedva da je se I sjetim. Jos sam u procesu zaboravljanja trece ljubavi :V
loldafuqbro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 14:32   #239
za mene je svaka ljubav kao prva.
__________________
perfectly imperfect
sedmi od devet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 18:06   #240
nikad ju neću zaboraviti
JabukaUSlafroku is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.