Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2014., 20:16   #1521
Quote:
apdejtani kaže: Pogledaj post
issss...kakav je netko pesimista probaj malo optimizma i vjere ubacit,pa da vidiš kad te krene....i na blizinu,i na daljinu
netko to treba reći; sami optimizam i vjera sami po sebi neće apsolutno ništa promijenit. dapače, mogu i pogoršat situaciju ako se izjalove.

no da ne offtopičarim:

veze na daljinu?
ne.

obično je previše muke za pre malo zadovoljstva. osim u rijetkim slučajevima kad se stvarno vole pa ajde, izdržat će...
__________________
it is known
khal gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 23:11   #1522
Eeeee....ljudi moji...čitam ja tako vaše postove i sve mi izgleda toliko jednostavno u usporedbi s mojom pričom..Ukratko, dugo sam bila sama, nikako nać nekoga za ljubav, valjda sam jebene sriće, neznam...I na nagovor prijatelja, prijavim se ja na online dating site...I zamisli, javi mi se jedan momak, priča od početka teče glatko, svakodnevno dopisivanje, cijelodnevno dopisivanje...emocije se počinju buditi s obje strane, slijedi skype koji te emocije samo još više pojačava...zaljubili smo se preko ušiju, mogu iskreno reći da nikad nisam nikog ovako volila. Traje to već 4 mjeseca, viđamo se preko skypa kad god imamo priliku...još se nismo vidjeli uživo, a tko zna kad ćemo. Udaljenost među nama...stvarno ogromna...4000km, drugi kontinent. On ima takav posao da ne može dobit godišnji prije 6.miseca kada planira doći u Hrvatsku na misec dana da se dobro upoznamo. Do tada, ljubav preko veze...Nekad mi se čini kao nemoguće da će to potrajat na ovaj način, a opet...iako ga nisam nikad zagrlila i poljubila, osjećam veliku ljubav prema njemu, i sigurna sam on prema meni. Nema nikakve sumnje u to. Optimist sam u životu, pa vjerujem da će to sve dobro završit, ali opet...
Šta mislite o tome, može li ljubav biti stvarna ako osobu nisi nikad fizički dotaknuo? Jer on mene dotiče na toliko drugih razina, nikad nisam bila ovako sretna, fali samo taj fizički kontak.
Odmah da svima bude jasno, nisam balavica, ni ja ni on nismo baš mladi, tako da se ne povodimo onim mladenačkim zanosima
lulinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 13:26   #1523
Quote:
lulinka kaže: Pogledaj post
Eeeee....ljudi moji...čitam ja tako vaše postove i sve mi izgleda toliko jednostavno u usporedbi s mojom pričom..Ukratko, dugo sam bila sama, nikako nać nekoga za ljubav, valjda sam jebene sriće, neznam...I na nagovor prijatelja, prijavim se ja na online dating site...I zamisli, javi mi se jedan momak, priča od početka teče glatko, svakodnevno dopisivanje, cijelodnevno dopisivanje...emocije se počinju buditi s obje strane, slijedi skype koji te emocije samo još više pojačava...zaljubili smo se preko ušiju, mogu iskreno reći da nikad nisam nikog ovako volila. Traje to već 4 mjeseca, viđamo se preko skypa kad god imamo priliku...još se nismo vidjeli uživo, a tko zna kad ćemo. Udaljenost među nama...stvarno ogromna...4000km, drugi kontinent. On ima takav posao da ne može dobit godišnji prije 6.miseca kada planira doći u Hrvatsku na misec dana da se dobro upoznamo. Do tada, ljubav preko veze...Nekad mi se čini kao nemoguće da će to potrajat na ovaj način, a opet...iako ga nisam nikad zagrlila i poljubila, osjećam veliku ljubav prema njemu, i sigurna sam on prema meni. Nema nikakve sumnje u to. Optimist sam u životu, pa vjerujem da će to sve dobro završit, ali opet...
Šta mislite o tome, može li ljubav biti stvarna ako osobu nisi nikad fizički dotaknuo? Jer on mene dotiče na toliko drugih razina, nikad nisam bila ovako sretna, fali samo taj fizički kontak.
Odmah da svima bude jasno, nisam balavica, ni ja ni on nismo baš mladi, tako da se ne povodimo onim mladenačkim zanosima
samo budi spremna na sve, kako u smislu da ce vas susret proci fantasticno, tako i u tome da ces biti sjebana nakon susreta.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 16:27   #1524
Quote:
lulinka kaže: Pogledaj post
Eeeee....ljudi moji...čitam ja tako vaše postove i sve mi izgleda toliko jednostavno u usporedbi s mojom pričom..
Ja bih takvog mogla čekati i godinama ali muškarci su drugačiji. Njima je fizički dodir sve. Zato nisam baš optimistična da će te on čekati do 6 mjeseca (iako ti to od srca želim!)
Ne znam, vrijeme će pokazati...U međuvremenu ne odustaj ali nemoj se ni previše zanositi da ne ostaneš razočarana na kraju.
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 19:50   #1525
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Ja bih takvog mogla čekati i godinama ali muškarci su drugačiji. Njima je fizički dodir sve. Zato nisam baš optimistična da će te on čekati do 6 mjeseca (iako ti to od srca želim!)
Ne znam, vrijeme će pokazati...U međuvremenu ne odustaj ali nemoj se ni previše zanositi da ne ostaneš razočarana na kraju.
Ma nema odustajanja
Znam ja da je seks normalna ljudska potreba, ako i poklekne do 6 mjeseca, mogla bih mu to oprostiti, ali radije bih da ako se i dogodi da to ne saznam
Samo neka on svoje srce čuva za mene do tada, pa ćemo onda vidjet šta dalje
lulinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 23:10   #1526
Probao sam i nisam mogao više izdržat. Neznam, trebao sam tu osobu svaki dan kraj sebe, jer nikad nisam upoznao nekoga kao nju, nikad takvu ljubav prema nekome nisam osjećao. Jer me činila toliko sretnim i zadovoljnim, jer kad smo bili zajedno sve je bilo idealno, bio sam toliko opušten, toliko savršeno je sve bilo, vrijeme je letjelo, moji problemi nisu postojali...

I onda kad nema toga, jednostavno počneš luditi, nedostaje ti to sve svaki dan...Nedostaje ti to, kad je sve u kurcu, znas da je vidis i sve bude ok...
I nema osmijeha, nema tog pogleda, nema mirisa, nema dodira, i nema nje kraj tebe, da ti kaže nešto smiješno i da se prospeš po podu...
O tome, koliko bi htio zaspat kraj nje, probudit se kraj nje (hrkat kraj nje), da ne pričam.

Nije nemoguće, nije nešto suludo, nije neostvarivo, samo ja jednostavno takav,sjeban nisam mogao više izdržat bez nje...

Svima koji se vole i pate na taj način, želim sreću!
Henson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 18:12   #1527
Pozz svima novi sam ovdje i zelim od vas da cujem savjet.

Znaci sa djevojkom sam 6 mjeseci u vezi na daljinu dijeli nas 600km austrija-bosna. Ona studira tamo ja radim ovdje. Stvarno je sve bilo super i lijepo culi se i vidjali svaki dan skype,viber do prije 20ak dana bili joj roditelji u posjeti i tad smo se i slabije malo culi. Prije sam i bio ljubmoran u granicama, razmisljao gdje je, sta radi i sl. Isao sam kod nje gore 2 puta po 7 dana . Jedno vecer sam dosao kuci s njom pricao bio sam nesta neraspolozen i rekao joj da idem spavati ujutro sam se probudio prva misao ne volim je vise.. i od tad me muci ta misao. Ne znam opisati sta se u meni desava u momentima sam sretan pa u drugom opet tuzan. Kada pomislim da raskinem zao mi bude.. Nisam vjerovao kad neko kaze boli srce zbog ljubavi eh to se meni dogadja u meni bol u prsima pritisak kao da hocu da eksplodiram. Ne znam ni sam vise sta da radim? necu tek tako da raskinem jer je djevojka po svemu za mene.. jel neko imao slicnu situaciju? neki savjet mozda? necu nesta da uradim i onda kasnije da se kajem... hvala
Bada89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 18:55   #1528
Hej
I sama sam u vezi na daljinu ( udaljenost 500 km / 9 mjeseci smo u vezi) ).
Moguće je da samo prolaziš kroz neku krizu , bilo bi dobro da pričate o tome. Pitaj je kako se onda nosi sa udaljenošću i jel ima nekad takve misli jer veza na daljinu nekad zna biti čudna i prolazit kroz dosta kriza.
Opet, postoji mogučnost da si se samo odljubio..iako si mislio da je voliš i da je to zauvijek(tako uvijek mislimo u vezama jer da ne mislimo ne bi se u njih ni upuštali, barem ja tako smatram) možda te ipak samo taj zanos prošao.
coloredsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 19:08   #1529
Quote:
coloredsoul kaže: Pogledaj post
Hej
I sama sam u vezi na daljinu ( udaljenost 500 km / 9 mjeseci smo u vezi) ).
Moguće je da samo prolaziš kroz neku krizu , bilo bi dobro da pričate o tome. Pitaj je kako se onda nosi sa udaljenošću i jel ima nekad takve misli jer veza na daljinu nekad zna biti čudna i prolazit kroz dosta kriza.
Opet, postoji mogučnost da si se samo odljubio..iako si mislio da je voliš i da je to zauvijek(tako uvijek mislimo u vezama jer da ne mislimo ne bi se u njih ni upuštali, barem ja tako smatram) možda te ipak samo taj zanos prošao.
ona je prije mene imala 2 veze na daljinu po godinu dana i oba puta su njeni bivsi raskinuli s njom.. strah me da pricam s njom o tome jer ce ona shvatiti pogresno a nisam tip momka koji o takvim ozbiljnim temam prica preko skypa nego samo face to face... Ja se nadam i zelim da je samo prolazna faza i da je slucaj da sam se "odljubio" zelio bih opet da se zaljubim u nju!
Bada89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 19:21   #1530
Quote:
Bada89 kaže: Pogledaj post
ona je prije mene imala 2 veze na daljinu po godinu dana i oba puta su njeni bivsi raskinuli s njom.. strah me da pricam s njom o tome jer ce ona shvatiti pogresno a nisam tip momka koji o takvim ozbiljnim temam prica preko skypa nego samo face to face... Ja se nadam i zelim da je samo prolazna faza i da je slucaj da sam se "odljubio" zelio bih opet da se zaljubim u nju!
Zbilja me zanima zašto su ta dva puta dečki prekinuli s njom ? nadam se da nije ništa gadno skrivila..

Btw vjerojatno ćeš se zaljubit ćim se opet vidite fizička bliskost puno znaći ..pogotovo kad se neko vrijeme ne vidite, bude savršeno kad ste opet skupa uživo.

p.s kužim ovo da je bolje pričat uživo ali u slučaju da je nemoguće trenutno bolje i skype nego nikako
coloredsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 19:24   #1531
Quote:
coloredsoul kaže: Pogledaj post
Zbilja me zanima zašto su ta dva puta dečki prekinuli s njom ? nadam se da nije ništa gadno skrivila..

Btw vjerojatno ćeš se zaljubit ćim se opet vidite fizička bliskost puno znaći ..pogotovo kad se neko vrijeme ne vidite, bude savršeno kad ste opet skupa uživo.

p.s kužim ovo da je bolje pričat uživo ali u slučaju da je nemoguće trenutno bolje i skype nego nikako
nisu vise mogli da podnesu tu vezu na daljinu i zbog toga su raskinuli... (verzija koju je ona pricala meni) dolazi za 10 dana do tad sam mislio da joj nista ne govorim pa kad dodje da vidim sta ce se desiti..Nikako ne mogu da shvatim i pitam sebe jel moguce preko noci da ljubav "nestane" nakon 5 mjeseci veze jer bas nikako ne zelim da je izgubim... hvala u svakom slucaju za savjet
Bada89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 19:32   #1532
Quote:
Bada89 kaže: Pogledaj post
nisu vise mogli da podnesu tu vezu na daljinu i zbog toga su raskinuli... (verzija koju je ona pricala meni) dolazi za 10 dana do tad sam mislio da joj nista ne govorim pa kad dodje da vidim sta ce se desiti..Nikako ne mogu da shvatim i pitam sebe jel moguce preko noci da ljubav "nestane" nakon 5 mjeseci veze jer bas nikako ne zelim da je izgubim... hvala u svakom slucaju za savjet
Nema na ćemu

Ne vjerujem da ljubav može nestati preko noći..ako nestane nije ni postojala.
Iako zbilja ne vjerujem da se možeš tako brzo odljubiti..ma bolje pričekaj da se vidite i popričate.
Sretno
coloredsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 08:21   #1533
veza na daljinu mi je kao onaj ''nadomjestak sira'' u Konzumu....jednostavno-izgleda ko sir, ali nije sir
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 13:47   #1534
Veza na daljinu je nemoguca da neznam kakva je ljubav u pitanju,jednostavno ne funkcionira jer nema pogleda,nema osjetila i nema dodira a u svom zivotu upoznajete nove ljude i prije ce se desiti da upoznate nekog novog i pozelite sve to sto imate sa nekime u far far away zemlji! Imao sam slucaj gdje sam ja bio zaljubljen u djevojku sa Hvara i kako sam tamo isao 3 godine za redom na more bili smo skupa i jednostavno jednu godinu nisam mogao ici dolje i frend koji ima kucu dolje,kad je bio na ljetovanju pitao sam ga jel vidio/cuo moju djevojku i veli mi da je trudna tak da toliko o vezi na daljinu cak i kad sam isao u vojsku imao sam djevojku (pazi,bio sam u Samoboru 3 mj. a oboje iz Zagreba,cca 25km) i ova me odjebala i usla u vezu sa mojim frendom ... smijem se jer mi je smijesno ... veza na daljinu NE
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 13:55   #1535
jbt teške su veze koje nisu na daljinu, a kamoli još s par sto km među nama. zato, nadam se nikad, pa ni tad.
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:03   #1536
bio jednom i nikad vise
denalii is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:07   #1537
Ljubavne veze na daljinu su kao i prijateljstva na daljinu,jednostavno kopne i propadaju. Mogu preživiti kraće vrijeme,ali dugoročno nemaju šanse. Da bi se ljubavne veze i prijateljstva održavali i napredovali potrebno se družiti što na daljinu nije moguće.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:13   #1538
Ja sam prva koja sam uvijek vikala nikad ni mrtva veza na daljinu, no eto malo kao protuteza za zadnjih par postova - bili smo u vezi na daljinu 3 godine, zadnjih godinu dana zivimo skupa i zenimo se 2.5mj Oboje smo usli u tu vezu s prtljagom iz bivsih veza i trebalo je jako puno razgovora i povjerenja i strpljenja da se odrzi no uspjelo je
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:23   #1539
Zanima me za ove kojima je uspjela veza na daljinu i sada žive zajedno, je li živite u boljoj državi od Hrvatske?
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:40   #1540
Nas dvoje sada da, upoznali smo se dok je on studirao u At, nadobudno se vratio u Hr nakon diplome i dogovorili smo se tko prvi nadje posao drugi se seli tamo, no eto prvi posao je pronadjen van Hr pa je prvo on odselio nazad u At a onda i ja za njim.
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.