Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2014., 13:53   #1
Question Prijateljstvo

Do pre 3 meseca imala sam najboljeg druga.Bili smo jako dobri,kao brat i sestra... Doduse on je po prirodi zenskaros,pa je cesto menjao devojke,i svaku devojku terao da bude dobra samnom,i slusao sve sto govorim...pocetkom godine je bio sa nekom devojkom koju smo znali od ranije,ja sam je prihvatila zbog njega,kada je raskinuo,ja sam ostala pored nje,da je tesim,jer je dobra devojka,i tako smo se zgotivile.Postale smo nerazdvojne,dopisivanja po ceo dan,vidjanje,spavala kod nje danima,zurke,ma sve super.Tada sam dosla na ideju da pomirim druga sa njom,i uspela u tome...posto imam neki problem sa nogom,bila sam se distancirala od njih,oni su zvali,molili me,hteli su da se druze,ja sam bila ta koja ih je odbijala.E onda je doslo do neke svadje,ko je sta rekao,ko je koga ogovorao,i umesala se treca drugarica,i meni rekla kako su ovo dvoje sve shvatili,kako ne zele da se druze samnom,i ostalo,i evo vec mesec nemamo nikakav kontakt,i jako mi nedostaju,oboje...doduse pricala sam sa njima pre mesec dana,i sve resili,kao ok smo,i toa onda se umesalo jososoba,i od mene napravili najgoru osobu... da li je moguce da posle tolikog druzenja,njega znam 10 god,a nju godinu dana,koliko se druzimo,a bile smo bukvalno nerazdvojne,ovako sve pukne...i kada je sretnem,pravim se da je ne vidim,a ona vikne zamnom,da se javi,pa mi bude jos gluplje...sta raditi u ovakvoj situaciji
majolina87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 14:51   #2
mislim da sam vidio pampersice na snizenju kod Todorica.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 15:15   #3
treba bojkotirat todorića i po cijenu sranja...
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 08:08   #4
Puno si izostavila u temi. Npr....drugu stranu. Sta je to da oni misle da si im nastetila?

Uglavnom glupost. Ja da sam na tvome mjestu bi odustala.

Nekada ljudi neosjecaju istu bliskost koju ti osjecas. Mozda je osjete poslje svega ali tada si ti u drugom mjestu u zivotu.

Ne uzimati previse ozbiljno tudje reakcije. Gledaj sebe!
__________________
we are a "fortunate" nation of instant gratification!
emotivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 08:42   #5
Quote:
emotivka kaže: Pogledaj post
Nekada ljudi neosjecaju istu bliskost koju ti osjecas. Mozda je osjete poslje svega ali tada si ti u drugom mjestu u zivotu.

Ne uzimati previse ozbiljno tudje reakcije. Gledaj sebe!
Naravno, moze ostati na istom mjestu u zivotu, zarobljena u proslosti udarajuci glavom o zid. Tada ce joj pak reci "o Boze, pa ova ni dana nije napredovala. Takva nam ne treba".

Autorice, ako u ogledalu vidis prijateljicu onda nemas problem. Ako pak vidis nesto drugo sto ti se ne svida, mijenjaj to.
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 15:49   #6
Quote:
majolina87 kaže: Pogledaj post
.posto imam neki problem sa nogom,bila sam se distancirala od njih,oni su zvali,molili me,hteli su da se druze,ja sam bila ta



. da li je moguce da posle tolikog druzenja,njega znam 10 god,a nju godinu dana,koliko se druzimo,a bile smo bukvalno nerazdvojne,ovako sve pukne..
A kakvo je to prijateljstvo(sa tvoje strane) kada si svoj zdravstveni problem sakrivala i tjerala ljude od sebe ??
Onda bas i ne tako cvrsto ...pogotovo kako si rekla da su se umijesale jos neke osobe u *svadju* i uspjele ocrnit tebe???

Ne citamo drugu stranu price ...citamo tvoju ...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.