Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2008., 23:29   #4281
iskustva sa višnjom tadić ako tko ima molim da javi...
any_222 is offline  
Old 20.05.2008., 20:36   #4282
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Dosta je skupo (5 standardnih briseva+ HPV je oko 1600kn). Ne isplati se. Za obaviti briseve je najbolje otići kod socijalnog ginića....
Recimo odes na pregled (kod privatnika) jer ti je bilo hitno... I onda je bolje da ti ODMAH, DOK SI NA STOLU, za nekih 300 kn uzme tri najcesca brisa (aerobi i sl....) jer ne moras jos razmisljati kako i kad stici nositi briseve ako bi ih uzela za par dana kod socijalca.. pa nalazi kojie treba dignuti pa opet nositi... Ovako nazoves za 7 dana i saznas stanje bez da ophodis razne lokacije.
... Uvijek razmisljam da mi je bitno moje zdravlje i da ako radim za rezije mogu dati i nesto za lijecenje... A da ne velim da svako otezanje znaci da opet slijedi nova menga i odgadjanje nekih lijekova... pa onda kontrlolni pregledi npr 21 dan nakon lijeka... bla..bla...
I gdje onda covjek uspara....
Na svom jajniku... ?

Naravno, kad netko nema love nema.... ali... cure se znaju zezat, a za 300 kn kupe novu torbu...

Ode ja offtopic... sorry...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Old 22.05.2008., 09:58   #4283
Quote:
any_222 kaže: Pogledaj post
iskustva sa višnjom tadić ako tko ima molim da javi...
vec sam pisala o njoj na ovom forumu. genijalna zena. predobra, onak brbljava je, opusti te ni ne znas da si obavio pregled, sve ti kaze sto te zanima. uvijek vesela, njezna pri pregledu i nema dugih cekanja kod nje. naruci te kroz 3,4 dana i vise manje si unutra u vrijeme kad si narucena. preporuka defintivno!
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Old 22.05.2008., 23:06   #4284
molim još jednom, hitno mi je preporuku za socijalnog ginekologa na potezu dugo selo-sesvete, ili za privatnika u istočnom dijelo grada. bitno mi je da je čist i da zna svoj posao.
micek-jerry is offline  
Old 24.05.2008., 19:42   #4285
Znam da ima dobar ginekolog u Domu Zdravlja- Dugo Selo, ne znam točno kako se zove, ali muški je i jedini u domu zdravlja. Kod dr.Šolina ni pod razno, ja nisam bila na pregledu 4 godine jer nemam novaca za privatno a tražim ženskog socijalnog jer mi je ovaj zadao doživotne traume. Pa ako netko zna nekog dobrog, socijalnog, koji prima....
BeautifullyChaotic is offline  
Old 25.05.2008., 15:44   #4286
Pročitala sam negdje na forumu da je dr. Šmigovec iz Samobora otišao u mirovu.
Zna li netko tko ga je zamijenio, dal je sestra ostala ista?? Treba li se po novome naručivati i sl.
Nisam bila na pregledu dosta dugo pa sam sad ostala iznenađena pročitanim.
hipolita is offline  
Old 25.05.2008., 20:45   #4287
Quote:
BeautifullyChaotic kaže: Pogledaj post
Znam da ima dobar ginekolog u Domu Zdravlja- Dugo Selo, ne znam točno kako se zove, ali muški je i jedini u domu zdravlja. Kod dr.Šolina ni pod razno, ja nisam bila na pregledu 4 godine jer nemam novaca za privatno a tražim ženskog socijalnog jer mi je ovaj zadao doživotne traume. Pa ako netko zna nekog dobrog, socijalnog, koji prima....
vidiš a meni su 2 žene nahvalile Šolina ??! ali on je star , uskoro će u mirovinu i tko zna tko će ga naslijediti.
a kod ovog u DZ imam karton, bila sam par puta na pregledu. ima super sestru, on se pravi simpa, ali što god ga stručno pitam sve okrene na šalu i na kraju mi ne da odgovor.
i na stolu za pregled legneš golom guzom, nikakav papir ne stavi ispod niti ničim ne dezinficira !!! pitam se kako onda dezinficira sve ostalo???

kužiš, ja ne znam jeli to normalno, mislim, jesu li svi socijalni ginići tak škrti na higijeni?
osjećam se glupo-kaj da idem privatniku i platim 500-600 kn samo zato da mi stavi j.b.ni papir pod rit!
micek-jerry is offline  
Old 27.05.2008., 06:06   #4288
jel ima tko kakva iskustva sa dr Dubravkom Lepušićem iz maksimirskih Ravnica?
micek-jerry is offline  
Old 27.05.2008., 10:34   #4289
Smile

Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
nekak mi se ideja da mi frajer kopa po p, a nije mi decko ili muz, manje svida nego kad to radi zena. iako sam cula da cure vise vole ic muskim ginekolozima...hebi ga, nismo svi isti
JA TI GODINAMA IDEM KOD MUŠKOG GINEKOLOGA JER NEMAM DOBRO ISKUSTVO S ŽENAMA ONE SU ZBILJA PUNO GRUBLJE.OVO JE MOJA PREPORUKA DR ČOLAK U DOMU ZDRAVLJA ŠPANSKO
MENARU is offline  
Old 27.05.2008., 18:34   #4290
Quote:
MENARU kaže: Pogledaj post
JA TI GODINAMA IDEM KOD MUŠKOG GINEKOLOGA JER NEMAM DOBRO ISKUSTVO S ŽENAMA ONE SU ZBILJA PUNO GRUBLJE.OVO JE MOJA PREPORUKA DR ČOLAK U DOMU ZDRAVLJA ŠPANSKO
bez caps lock

hvala
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Old 28.05.2008., 00:21   #4291
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
jel ima tko kakva iskustva sa dr Dubravkom Lepušićem iz maksimirskih Ravnica?
savršen je!toplo ti ga preporučam.tebi,a i drugima koje traže ginekologa.čovjek je divan!!
any_222 is offline  
Old 28.05.2008., 17:09   #4292
Quote:
any_222 kaže: Pogledaj post
savršen je!toplo ti ga preporučam.tebi,a i drugima koje traže ginekologa.čovjek je divan!!
hvala!
idem idući tjedan pa javim dojmove.
micek-jerry is offline  
Old 29.05.2008., 19:47   #4293
zna li netko neku socijalnu ginekologiju u zagrebu kod koje se ne treba dugo cekat na pregled? malo mi je jaaaako hitno a ne da mi se staroj uletit sa "mama, daj 500kn za pregled kod ginekologa, mozda se zalomilo"
BlackLotus is offline  
Old 29.05.2008., 21:52   #4294
probaj u DZ Prečko kod Suzane Bokić....ako je hitno, obično prima preko reda između naručenih...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 29.05.2008., 22:47   #4295
malo je daleko al probat ću hvaalaaa
BlackLotus is offline  
Old 02.06.2008., 21:37   #4296
bijah danas kod dr D. Lepušića-dr je fenomenalan , apsolutno sve preporuke!
micek-jerry is offline  
Old 02.06.2008., 23:46   #4297
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
bijah danas kod dr D. Lepušića-dr je fenomenalan , apsolutno sve preporuke!
ajde baš mi je drago da si zadovoljna.stvarno je čovjek predivan.
any_222 is offline  
Old 03.06.2008., 15:45   #4298
Quote:
any_222 kaže: Pogledaj post
savršen je!toplo ti ga preporučam.tebi,a i drugima koje traže ginekologa.čovjek je divan!!
Jel on radi u Vinogradskoj bolnici?Bila sam na ultrazvuku (mislim kod njega) i baš je bio simpa,od šaljivih komentara do umirujućeg glasa da smo beba i ja super
__________________
volim sir
misko is offline  
Old 03.06.2008., 18:25   #4299
Quote:
misko kaže: Pogledaj post
Jel on radi u Vinogradskoj bolnici?Bila sam na ultrazvuku (mislim kod njega) i baš je bio simpa,od šaljivih komentara do umirujućeg glasa da smo beba i ja super

je!
micek-jerry is offline  
Old 05.06.2008., 16:30   #4300
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
probaj u DZ Prečko kod Suzane Bokić....ako je hitno, obično prima preko reda između naručenih...
ja bih se isto htjela prebacit kod nje (stepanicka mi se popela navrh glave vise). i zvala sam da pitam da li je to u ovom trenu moguce ali kaze da je linija u kvaru. tako da, ako slucajno znas neki novi broj, mozes li mi ga proslijediti? bila bih veoma zahvalna
sweet_jane is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:40.